Žiemos oro pranašavimas 2012

Žiemos Orai Prienuose pranašavimas 2012 siūlo snieguotą ir šaltą žiemos struktūrą Viršutinei JAV centrinei daliai ir Didžiųjų ežerų sričiai. Miestai tokie kaip Čikaga ir Milvokis galėjo patirti karčiai šaltą temperatūrą kartais su anksčiau minėtu vidutiniu snigimu. Vakarų pakrantė galėjo pamatyti truputį žemiau vidutinės temperatūros su anksčiau minėtu vidutiniu nusėdimu. Nuspėjama, kad vakarų valstybės tokios kaip Nevada, Juta ir Arizona ir viduriniai šalies skyriai patiria artimą normalią žiemos oro struktūrą. Pietų pusėje Amerikos valstybių tokių kaip Teksasas, kurie patiria rekordines sausras yra laukti daugiausia turėti Orai Prienuose normalios temperatūros ir žemiau normalaus nusėdimo. Rytų pakrantė turi pamatyti normalesnį žiemos oro scenarijų. Floridians turi pamatyti palyginti sausą žiemą su švelnia temperatūra.

Yra daug skirtingų faktorių ir sąlygų, paveikiančių orą, kuris turi būti interpretuotas anksčiau, negu ilga diapazono prognozė gali būti išleista. Kadangi šitie faktoriai ir sąlygos keičiasi, reguliavimas turi būti padarytas prognozėje tiksliai atspindėti tai. Atrodo, viena iš didžiausių įtakų šiam metų žiemos orui yra La Nina. Stipresnė La Nina paprastai siūlo mažiau nusėdimo ir šiltesnės temperatūros pietų JAV ir šaltesnei temperatūrai ir daugiau nusėdimo formoje sniego per šiaurines JAV dalis, apimdama Didžiųjų ežerų sritį ir Taikius Šiaurės vakarus. Tai atitinka einamajam žiemos oro pranašavimui 2012.

Didžiausias faktorius, kuris daro įtaką Orai Prienuose yra, žinoma, kur jūs gyvenate. Kiti faktoriai, kurie jūs neturite jokios kontrolės, bet kurie daro įtaką orui, kur jūs gyvenate apima mažai, žino, bet labai svarbus Arkties Svyravimas, pagrindiniai vulkaniniai išsiveržimai ir saulės veikla tik, kad pavadintų kelis. Arkties Svyravimas, kuris matuoja oro slėgio skirtumus pasidarė neigiamas, kas ketina didesnę galimybę šaltam orui įeiti į Jungtines Valstijas nuo Kanados. Tuo metu, kai svarbus orų prognozės išvystyme stiprus Arkties Svyravimas gali būti sudėtingas nuspėti į tolimą iš anksto. Tuo metu, kai yra vis dar daug debatų mokslinėje bendruomenėje, keli mano, kad saulės signalinės raketos ir Saulės dėmės daro įtaką mūsų orui čia ant žemės. Uosis ir dulkės, įvestos į atmosferą vulkaninių išsiveržimų, gali nusileisti, žemė pasirodo temperatūra, mažindama kiekį saulės šviesos, kuri siekia žemę. Yra daug kitų kintamųjų gaminime oro, kurį jūs patiriate.

Tuo metu, kai jūs negalite kontroliuoti Orų prognozė Prienuose, jūs galite būti paruoštas jam. Klausykite savo vietinės prognozės, kai grasinantis oras yra galimas ypač, jei jūs planuojate ant kelionės. Turėkite nepaprastą komplektą savo automobilyje visada ir panaudokite sveiką protą prieš antraštę lauke į atšiaurų orą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *