4 elementai, kuris sudaro personalinio kompiuterio sistemą

Yra 4 elementai, kurie sudaro Stacionarūs kompiuteriai sistemą: vartotojas, programinė įranga, aparatinė įranga ir elektra visi dirbantys išvien visai sistemai. Kiekvienas iš šitų elementų yra būtinas sistemai savarankiškai.

Vartotojas yra asmuo, kas įvykdo užduotį, naudodamas kompiuterinę sistemą. Užduoties gamta priklauso nuo taikomosios programos ar programinės įrangos, kuri yra būtina, kad įvykdytų užduotį. Programinė įranga, kurią vartotojas panaudojo reikalingas, kad tam tikri aparatinės įrangos komponentai funkcionuotų tinkamai.

Stacionarūs kompiuteriai sistemos aparatinė įranga yra sudaryta iš jos įrangų, kurios yra paprastai jungiamos (kompiuteris, vaizduoklis, spausdintuvas ir taip toliau). Tai apibrėžiama kaip aparatinė įranga todėl, kad jūs galite fiziškai paliesti šituos komponentus. Programas pavadina programinėmis įrangomis kadangi jų funkcija gali tiktai būti panaudota, kai kompiuteris yra, įjungia. Programinė įranga yra koduotų instrukcijų komplektas, kad kompiuteris naudoja, kad atliktų vartotojo užduotis.

Vartotojas gali tiktai panaudoti kompiuterį, kai jis yra įjungtas. Be bet kokios elektros energijos, kad pakartotų Stacionarūs kompiuteriai sistemą, tai nefunkcionuos. Personalinio kompiuterio sistemos gebėjimas kontroliuoti jos komponentus yra per seriją ant/nuo signalų.

Yra, kaip tai dirba, kai vartotojas bando surinkti dokumentą ar laišką, naudodamas jo/jos personalinį kompiuterį. Pirmas daiktas kurį vartotojas daro turi įjungti valdžią kompiuteriui. Tekstų rengyklės programinės įrangos pasirinkimas, kad parašytų dokumentą. Vartotojas naudoja aparatinę įrangą tokią kaip klaviatūra, kad parašytų dokumento turinį; surinktas dokumentas yra tada rodytas ant vaizduoklio ekrano. Po to, kai vartotojas baigė rašyti jo/jos dokumentą. Vartotojas panaudos programinę įrangą, kad instruktuotų spausdintuvą išspausdinti dokumentą. Programinė įranga dirba išvien su aparatinės įrangos komponentais (klaviatūra, vaizduoklis ir spausdintuvas), kad atliktų užduotį, kurią vartotojas prašė.

Visi keturi elementai: elektros energija, aparatinė įranga, programinė įranga ir vartotojas dirba išvien, kad sudarytų Monitoriai sistemą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *