5 būdai pasakyti, jei jūsų kailiniai yra tikri

Kokybiški Kailiniai gali iš tikrųjų būti išsaugoti per daug metų ir perduoti draugams ar beveik naujos būklės šeimai. Dėl šios priežasties, kailio kaina yra daug aukštesnė, negu reguliarių paltų ir kai kurių kompanijų kaina pradėjo gaminti ir parduoti suklastotus paltus tikromis Kailiniai kainomis.

Kaip pirkėjas, jūs galite žinoti tai ir jausti, kad jūs turite mokėti daug mažiau už faux kailį. Tačiau, jūs galite baigti tuo, kad perkate paltą bet kokiu būdu, todėl, kad dažnai laikai sudėtinga pasakyti skirtumą tarp dviejų.

Yra penki lengvi būdai pasakyti, jei paltas, kurį jūs norite nupirkti yra tikras ar ne:

1. Suklastotas paltas bus ryškesnis spalvoje, ir jūs norėsite paliesti tai. Tikri Kailiniai, antra, neturi ryškių spalvų ir dažnai laikai, kailis turi būti šukuotas. 2. Suklastotas kailis bus labai patrauklus spalvoje, ir tai gali atrodyti tikra. Tačiau, kai jūs žiūrite artimai į kailį, jūs turite sugebėti pamatyti skirtumus prie šaknies slėpimo ar medžiagos. Prie šaknies jūs galite paprastai skirti skirtumą tarp tikro kailio ir klastoti kailį. 3. Tikras kailis negali būti išplautas vandenyje. Jie gali tiktai būti išplauti su benzinu, maudosi, tuo tarpu suklastotas kailis gali būti išplautas vandenyje. 4. Spalvos toks kaip žalias, mėlynas ir purpurinis neegzistuoja natūraliai gyvūnų. Tai yra aiškus ženklas, kad Šaldytuvai, kurio jūs norite yra klastotė. 5. Suklastotiems kailiniams, galima turėti per storį kailyje ar medžiagoje, bet tikram kailiui tai niekada neįvyks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *