Apsikabinimo turtas su teisinga mąstysena ir įpročiais

Kas nenorėtų būti turtingas? Tai yra galutinė svajonė apie bet kokį žmogų. Turtas gali patikinti jus daug daiktų. Tai gali įgyti jus pagarba, valdžia, pripažinimas ir svarbiausias, prabanga, kad nukreiptų jūsų gyvenimą bet koks būdas, jūs norite. Mes visi norime būti turtingi. Mes svajojame apie tapti turtingi. Bet, jei svajonės, kur arkliai, paskui nuskurdina būtų raiteliai, teisingai?

Taip, kaip aš tampu turtingas? Žaiskite loteriją? Azartinis lošimas? Ar geriausia visų priemonė gimsta kaip nuo turtingo tėvo pavasario? Gerai, tie, kas žaidžia loteriją ne visada nugali. Iš tikrųjų, galimybės yra negu sekimas daugiau jūsų jūsų pinigų pralošimo. Lošimas yra kitas busto paskolos skaiciuokle aklavietės planas. Jūs laimite kelis, jūs prarandate kelis; ir balansas yra beveik visada keičiamas daugiau į pralošimą greičiau, negu laimėjimas

Ir paveldėti pinigai gali patikinti jus turtas, bet jei tai nėra valdoma tinkamai, negu tai taip gerai kaip eitas. Ir ne visi pasaulių milijardieriai gimė turtingais. Investicinis bankininkas Warren Buffet, TAI švilpia vaikas Bill Gates, Obuolio vyras, miręs Steve Jobs, žiniasklaidos magnatas Ted Turner, amžinas "šnipas", Daniel Craig, Kserokso ledi Ursula Burns, Rusijos pinigų vyras Roman Abramovich, pokalbių laidos karalienė Oprah Winfrey – sąrašas yra nesibaigiantis. svetainiu talpinimas pigiau

Kai kurie iš jų gimė beturčiai ir gyveno gatvėse, keli gimė vidutinės klasės šeimose be finansinių išteklių, keli buvo našlaičiai; bet nesvarbu kas, jie visi sugebėjo apversti savo likimą ir pasirodyti kaip kai kurie iš sėkmingiausių ir turtingiausių pasaulio žmonių. Skirtingi žmonės, įvairūs laukai siekimo, skirtingų kelių į pasisekimą; dar jie turi kai kuriuos bendrus bruožus, kurie padėjo jiems siekti, kur jie yra. Ištirkime mąstyseną, kuri suvienijo juos jų reise į pasisekimą.

Niekada nesako, miršta požiūris, gyvendamas gatvėse kaip aktorius iš darbo, Daniel Craig niekada nenorėjo pasiduoti. Vaidyba buvo jo aistra, pašaukimas, kurį jis pasirinko sau savarankiškai. Ir nesvarbu kiek laikai jis buvo atmestas, jis nebuvo pasiruošęs įmesti savo skrybėlę. Kelias nebuvo lengvas, buvo nusivylimo gausiai. Bet, kai jūs esate nutartas sektis, niekas negali sutrukdyti jums matuoti garbės viršūnes.

Pasisekimas neatvyksta lengvas. Kai jūs norite persekioti savo tikslus, nepaisant kliūčių, pusė, mūšis yra laimėtas. Abraham Lincoln turi tikrai būti įskaičiuotas Amerikos prezidentas, kuris prarado per rinkimus didžiausią kelis kartus, daugiau kaip pirmas kreditas nemokamai 3 rezultato kartai. Bet, nuolankus pasidavimas nebuvo žodis, kurį jis suprato apskritai. Garbė yra jo, kas nori susidurti su nepalankiomis padėtimis ir įveikti ją už bet kokią kainą.

Priimkite atsakomybę už klaidas ir pasimokykite iš jų, Klaidos yra gyvenimo dalis. Steve Jobs buvo kolegijos žmogus išmestas iš mokyklos, Bill Gates – taip pat. Kolegijos laipsnio trūkumas atbaido juos nuo jų tikslų persekiojimo? Mes turime teisę padaryti klaidas. Kadangi garsus rašytojas Alexander Pope pasakė, "suklysti yra žmogaus". Gerai, skirtumas tarp turtuolių ir būsimo troškimo – turtingas-bet-nepavykęs asmuo yra tai, kai turtinga klaida nuosprendyje, jie nori priimti kaltę taip pat. Atsižvelgiant į tai, kad įprastas mirtingasis mėgsta perduoti dolerį kitiems. Galų gale, taip lengva skleisti kaltę, o ne priimti jūsų to akciją.

Įvertinkite, kur jūs sugedote. Ir jei jūs turite kažką, kad padarytumėte su tuo, priimkite savo dalį grakščiai. Ir nekartokite jų. Warren Buffet, pasaulinis trečias turtingiausias vyras, primena kaip, kai tik jis nuėjo į treką, kai jis buvo savo paauglystėje. Gerai, jis buvo įkąstas besilažinančios klaidos, ir jis mėgavosi. Jis pralaimėjo; ir statoma suma vėl, kad atgautų jo vertingus dalykus. Struktūra buvo pakartota. Jis prarado beveik viską ką jis turėjo su juo, kuris buvo lygus savaitės uždarbiui. Pakakite, turi pasakyti, Bufetas, studijuotas iš klaidos jo kelių, ir ten užbaigė jo karjerą kaip mėgėjišką lošėją.

Pasimokykite iš savo klaidų ir žinokite, kai kompensuoti ar paleisti. Jei jūs užsispiriate kartojime jūsų klaidų viltyje sektis vėliau, galimybės yra jūs, baigs tuo, kad pralaimės daugiau, negu jūs suderėjote dėl.

Investuokite kapitalą išmintingai Nesvarbu, kiek pinigų jūs turite, įsitikinkite, kad jūs darote nuodugnų studijavimą anksčiau, negu jūs investuosite juos. Žinoma, nelaimingi atsitikimai gali įvykti tačiau daug, kad jūs bandote išvengti to. Bet, bent jau jūs turėsite patogumą, kad tai yra ne dėl jūsų nerūpestingumo. Nepriimkite skubotų sprendimų, pagrįstų kitų patirtimi. Atsiminkite, skirtingi daiktai darbas skirtingiems žmonėms.

Impulsas ir skubėjimas niekada neįgis jūsų kažkas gyvenime. Jūs žinote, yra daug tiesos tame, ką jie sako apie lėtą ir pastovų lenktynių laimėjimą. Žinoma, pasisekimas neatvyksta be pavojaus paėmimo elemento. Bet, kai jūs rodote per daug skubėjimo, galimybės daryti klaidas yra daugiau. Tai geriausiai atsimenama, jei jūs domitės vertybinių popierių birža paviršutiniškai domėjimas. Popieriai duos blizgų paveikslą. Gerai, nepakliūkite į to. Trumpalaikė nauda neturi trukti. Taip, būti atsargus, kaip ir ką jūs perkate.

Rizikos veiksnys, Tampantis turtingas, yra kupinas pavojų. Tai nėra reiškiama silpno būdo ar silpnabūdžiam. Turtingiausias asmuo yra taip pat atsargiausias lošėjas. Jis žino, kad tiktai pasiruošimas rizikuoti ves jį į pasisekimą. Bill Gate sprendimas pasislinkti su Microsoft svajoja, net kai pasaulis atsisakė pripažinti, kad tai padėjo jį, kur jis yra šiandien.

Nėra lengva paleisti apsauginio tinklo ir stengtis dėl laisvojo kritimo su pilnu supratimu, kad rantyti rieduliai laukia jūsų duobės apačioje. Bet, pavojai yra būtini pasisekimui. Jei jūs nusprendžiate kabėti į tai, kas saugu, pasisekimas išvengtų jūsų.

Atsiminkite, teisingas požiūris ir mąstysena gali ar padaryti jus ar sulaužyti jus. Niekas negimsta su teisingu požiūriu į turto sukūrimą. Tai yra įsigyti bruožas. Studijuokite tai, ir jūs uždirbsite turtingus apdovanojimus; venkite, ir jūs galite pasilikti rutinoje amžinai. Jūsų likimas yra galų gale jūsų rankose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *