Asmeninio atsakingumo ir galutinės galimybės žemė

Jungtinės Valstijos visada siekdavo išlyginti asmens galimybę pasiekti neįtikėtiną pasisekimą, žadėdamos minimalų apsauginį tinklą mums visiems. Tai priveda prie visuomenės su dvidešimt-somethings milijardieriumi ir milijonai kodavimo praeiti. Aš nesu politikas, bet, jei aš būčiau, aš padaryčiau viską, kuris aš galėjau, kad sugaučiau balsą milijonų kodavimo, kad praeičiau, o ne nedaugelis, kas atsikėlė į viršūnę. Galų gale, laikas ir balsai yra vieninteliai daiktai, kuriais mes visi turime lygiai.

Šie rinkimai pasiverčia argumentu apie Warren Buffet, turėti aukštesnį efektyvų mokesčių tarifą negu jo sekretorius. Šie rinkimai turi būti sutelkti ties empowerment žmonių tarpe tarp vidurinių pajamų ir skurdo lygmens. Kiekvieną kartą kai mokesčių tarifo argumentas yra iškeltas, tai yra kontekste, "Kaip gali mes priversti poną Buffet užmokėti daugiau
quot; Aš turiu dar išgirsti, "Kaip gali mes incentivize pono Buffet sekretorius, kad sukurtų labiau asmeninį turtą sau savarankiškai." Warren Buffet sukūrė jo turtą per nuosavybę kompanijos, kurią jis pradėjo. Jis yra labai geras tame, ką jis daro. Mūsų šalis apsikabina puikų bet kokios rūšies atlikimą.

Faktas, kad Prezidentas Obama pakvietė asmeninio turto Puspirštinės Romney sukūrimą yra veidmainiško svarstymo jo amerikiečių Atgavimo ir Reinvestavimo įstatymo (Darbo vietų įstatymas), turėjo savyje sąlygą vienai metų amnestijai ant 100 % kapitalo pelnų, pagrįstų pradėtomis firmomis ar, įsigytas nuo 2010 m. rugsėjo iki 2012 m. sausio. Pagal IRS geriausios 400 praneštų pajamų uždirbo bent jau $77 milijonų dolerius, ir beveik 46 % jų pajamų prasiskverbė kapitalo pelnus (nuosavybė). Neigiamas aspektas į tai yra, kad darbas darbo užmokestyje, investuodamas kapitalą dėl obligacijų ar pirkdamas dividendo akcijas palieka jus maža galimybe sutrūkimo kad geriausias 1 %.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Geriausio 1 % sutrūkimas nėra kažkas, kurio daugelis mūsų trokšta. Mūsų, "Tik graži svajonė" pasisuka į, "Maistas ant stalo." Tiesa yra daug žmonių, turi baisiai sunkų laiką, tik padėdamas maistą ant stalo. Šių metų sausra yra įsitikinusi, kad pakels pagrindines maisto kainas bent jau 15 % per kitus metus. Iš tikrųjų, maisto infliacija gali būti vieninteliu daiktu, laikydama mūsų ekonomiką virš defliacijos. Tuo tarpu, Associated Press neseniai palygindavo einamąjį skurdo lygmenį, ten kur mes buvome 1965. Žemai viduriniams apmokamiems darbuotojams pasidaro suspausti, turėdamas palaikyti daugiau vyriausybinėse pagalbos programose, kadangi mes siekiame beprecedenčius vyriausybės išlaidų lygmenis, smogdami priežodinei pajamų stiklinei lubos dėl potvynio poslinkio amerikiečių darbo galimybėse.

Mes, kaip šalis keičiasi į naują darbo ir kompensacijos modelį, ar mes mėgstame tai ar ne. Mums vis daugiau ir daugiau išmokės kompensaciją už mūsų atskirą atlikimą, o ne kaip tarnautojų grupė. Sąjungos narystė smuko maždaug 35 % daugiau kaip praėjusius trisdešimt metų į mažiau kaip 8 % darbo jėgos. Yra, kur argumentas Ovaliai Įstaigai turi susitelkti. Valdžios balansas visada siūbuoja nuo vienos priešingybės į kitą.

Pramoninė Revoliucija per Antrąjį Pasaulinį Karą sukūrė per daug turto per mažai žmogaus per daug išlaidose. Kovotojų už pilietines teises judėjimas ir Lyndon Johnson karas dėl Skurdo apsirūpino, lenkimas nurodo, kad pasiektų, švytuoklė prasidėjo atgal į dirbančios visuomenės paslaugą. Mes dabar mokame Dūdininkui už besaikį siūbavimą švytuoklės dėl mūsų visos nacijos puikybės. Pažadai padarė prieš 20 metų vidaus gamintojų sąjungos nariams, tiesiog negali būti sulaikytas, jei firmos turi likti tirpinančios. Tai yra tuo, su kuo Graikija, Ispanija, Italija ir Prancūzija susidoroja nacionaliniame lygmenyje dabar. Tai yra taip pat, kas susprogdina automobilio pramonę 2008 ir labiausiai tikėtina, Europos Sąjunga 2013. Kuriame punktas gali, darbdavys ir tarnautojas sutaria dėl kompensacijos?

Yra du pirmini punktai, kad pažiūrėtų į judėjimą pirmyn. Pirmas yra ideologinis. Mes galime nustatyti kiekį, kiek asmuo pralenkia galą, iki kurio mes norime duoti, paremia daugelio užpakalinį galą? Šiuo metu, mes pasirinktinai steigiame mokesčių tarifą, pagrįstą pajamomis, kurios visada kurs spragas ir apgaules. Kuo aukščiau mokestis, tuo daugiau tai sumažins stimulą verslo savininkams ir korporacijoms. Vienas įspėjimas; atsiminkite, kad 40 % visų naujų darbo vietų atvyksta iš paleidimo. Todėl, maksimalus apdovanojimas už tai, kad prisiimti finansinę riziką pradėti naują firmą turi būti pakankamai praturtinantis. Galų gale, niekas nenori mesti jo ar jos kietus uždirbtus dolerius kažkam, kurį jie nesukūrė iš nieko.

Mes galėjome taip pat įsteigti Pridėtinės vertės mokestį (PVM). Šis mokestis yra pagrįstas vartojimu ir pritaikytas asmens išlaidoms. Tai būtų pritaikoma federaliniame lygmenyje ir užmokama ant visko nuo nealkoholinių gėrimų į teisėtą patarimą. Aukštų pajamų žmonės susidurtų su šio mokesčio stipriausiu smūgiu, kadangi jų pajamos yra išleistos aukštesniems dolerio dalykams. Galvokite išreiškiant importuotais automobiliais, užmiesčio klubas dues ir profesinės paslaugos. Tai spręstų į procentiniu dydžiu pagrįstą mokestį, užmokėtą tų, kas turi daugiau, leisdamas daugiau. Tie, kas leidžia daugiau, moka daugiau.

Antras punktas yra vienas iš asmeninio atsakingumo. Pramoninės darbo vietos negrįžta į JAV jų ankstesnėje formoje. Yra tiesiog per didelis skaičius išlaidų, jungtų su samdymu Amerikos darbuotojų palyginti su pridėtine verte, kurią jie atneša kasdieniškoms užduotims. Yra tačiau, didelės galimybės parduoti mūsų kvalifikuotą darbo jėgą pagal patrauklias normas Europos Sąjungos gamintojams, turintiems reikalo su 30 valandų darbo savaitėmis, socializuota sveikatos priežiūra ir pilnais išėjimo į pensiją paketais 60 metų, nepriklausomai nuo profesijos. Tačiau, Karta Y ir Millennials turi sugebėti parodyti jų intelektualų įgudimą. Tai turi taip pat būti palaikoma vyriausybinio stimulo, išleisto, atstatant mūsų infrastruktūrą, kad perkeltų prekes į rinką. Tai taip pat sukurtų vidaus, vertė pridėtos darbo vietos, kadangi ekonomika gyja.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Apgyvendinimo burbulas, ekonominis krachas ir federalinė stoka gali visi būti surasti atgal į norą daugiau, negu mes galime leisti sau. JAV gali turėti žemiausią asmeninę taupymo bet kokios išvystytos ekonomikos normą. Deja, ne kiekvienas gali valdyti namą, iPhone ir didelę ekrano televiziją. Kažkur palei linijas mes kaip plačioji visuomenė pradėjome pirkti tai, ką skelbimo agentūros pardavė. Ar tai buvo naujas telefonas, naujas automobilis ar, naujas prezidentas, kurį mes visi nupirkome į metimą, ir tas metimas visada būdavo, "Nupirkite dabar. Mokestis vėliau." Mūsų asmeninė taupymo norma pasiekė aukščiausią tašką 8.3 % 2008 m. gegužę, jos aukščiausias lygis nuo 1987 m. sausio, kadangi vertybinių popierių birža paėmė gulbės nėrimą. Atėjo laikas pakelti didžiąją knygą kvadratu. Investuokite kapitalą daugiau. Išleiskite mažiau. Užuot besiginčijęs kraštutinumuose visų ar nieko, meskime dorą žvilgsnį viduryje ir pabandykime ir pajudinkime tą adatą atgal į juodaodį, mūsų šeimoms, mūsų šaliai ir mums kaip asmenys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *