Bendras įspūdis gilios jūros žvejybinė įranga

Jūra visada žavėdavo vyrą. Žuklės reikmenys buvo seniausia forma uždirbti pragyvenimą. Dabartinėje žvejyboje nėra tiktai užsidirbti pragyvenimui, bet vyrai dabar tiria gilias jūras kaip aistrą ir kaip sportas, ypač Gili Jūros Žvejyba. Ar jūs rizikuojate į jūrą tam, kad žvejotumėte ar dėl malonumo, įsitikinkite, kad jūs nešate švarką, saulės bloko grietinę, saulės akinius, skrybėlę, šaldytuvas, kad atneštumėte jūsų pagavimą namie, guminius batus ir lietaus įrenginį, jei reikia.

Kad sektųsi gilioje jūros Žuklės reikmenys, nuodugnios žinios apie metodus ir žvejybos įrangas yra būtinos. Įvairūs žvejybiniai metodai plėtojo žemyn metus. Žvejai nesumyšta išbandyti novatoriškas mintis. Su mokslo ir technologijos išsivystymu, novatoriškos įrangos yra pagamintos. Įrenginio apdorojimo mechanizacija padarė žvejybą lengvesnę negu anksčiau. Pluošto technologija pagerino laivų atlikimą, darydama tai lengviau negu metaliniai vieno dolerio banknotai. Navigacijos ir žuvies susekimas su kompiuterių pagalba padarė žvejybą mažiau daug darbo reikalaujančio negu anksčiau.

Kad sugautų žuvį ir kitus vandeninius išteklius, įvairius gilios jūros tipus, žvejybinės įrangos yra naudojime visame pasaulyje. Žuklės reikmenys yra klasifikuotos pagrįstos principu, panaudotu, ir prie to, kaip jie yra konstruoti. Traleriai, tinklai, poliai ir linijos, harpūnai ir taip toliau, yra dalis šiuolaikinės dienos giliai jūra žvejybinės įrangos.

Traleriai yra valtys, į kurias dideli tralo tinklai yra pridėti ir užtraukti per Kava. Tralo tinklų tinklo dydis gali būti pakeistas pagal tikslą pagavimo ir žuvies tipą. Pagrindo tralo mechanizmas yra paprastas. Tinklo burna yra atidaryta horizontaliomis ir vertikaliomis kryptimis, ir tinklo kūnas veda žuvį tinkle. Žuvis yra rinkta menkės gale tinklo, kuris turi tinkamą tinklo dydį. Naudojant menkės galus su didesniu tinklo dydžiu žymiai mažina mirtingumą žuvies kepsnių tralo tinkluose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *