Cfo paslaugos yra teisingos jūsų mažai įmonei?.

Trumpas atsakymas? Taip! Kiekvienas verslas yra įsitikinęs, kad turės naudos iš turėjimo finansų direktoriaus, prižiūrinčio apskaitą ir finansus. Šitie pirmos rūšies finansiniai patarėjai padeda sulaikyti visus jūsų pranešimus ir knygą atnaujinančius taip pat kaip duoti naudingą finansinį patarimą ir strategiją sulaikyti jūsų verslą greitomis ir susitinkančias ribas.

Bet 200.000$ per metus dirbančiam visą darbo laiką CFO konsultantui išmokėjimas gali automobiliu supirkimas būti daug daugiau, negu daug mažesnių firmų, tokių kaip kliento kompanijos, gali protingai išleisti. Bet anksčiau, negu jūs pašalinate save būdamas gabus pasamdyti šituos naudingus konsultantus, jūs žinojote, kad nepilna darbo diena CFO paslaugos daro prieinamu apimtas ir paskyrė finansinę analizę visoms firmoms? Su galimybe mokėjimo už CFO ant kaip reikalingumo pagrindas, nėra jokios priežasties, kodėl jūs negalite mainyti į grynuosius pinigus ant visų jų žinių ir įgūdžių

Finansų direktoriūs prižiūri buhalterinius darbuotojus ir kartais kontrolierius be to. Jie įsitikina, kad visos jūsų buhalterinės operacijos yra užsakyme ir dabar vaidina didesnį vaidmenį planavime ir kryptyje firmų negu kada nors anksčiau.

Iš tikrųjų, CFO konsultantas siūlo daug papildomos pašalpos: • Finansinė strategija, tokia kaip išsivystymas ir auto padangos bet kokių naujų ar egzistuojančių planų egzekucija. • Atsitiktinumas, planuojantis padėti pamatyti jus saugiai per bet kokias minkštas rinkas ir klientą, pareikalauja krizių anksčiau, negu jie galės įvykti. • Verslo analizė, kad tiksliai nustatytų bet kokias galimas svarstomas problemas, kurios turi būti ištaisytos, jei jūs norite sugrąžinti ribas linijoje. • Verslas, planuojantis padėti jums susitikti ar, įkūrė ilgalaikius tikslus taip pat kaip prognozes padėti planavime. • Vertingas įžvalgumas, kuris gali mesti iššūkį būdui, kuriuo jūs žiūrite savo verslą ir padedate jam užaugti. • Didelės žinios su kitomis kompanijomis, kurios gaus juos, klausdamos teisingų klausimų, apie kuriuos jūs turite galvoti, taip pat kaip kokios strategijos yra įrodytos dirbti.

Nepilnos darbo dienos CFO paslaugos gali duoti jums visiems šitos pašalpos, bet tiktai valandas jums reikia. Kur tai yra tik kelios dienos savaitę ar net per mėnesį! Jie gali būti valdžioje gana reguliariai, kad įsitikintų, kad viskas bėga sklandžiai, ir jūsų finansinės operacijos yra užsakyme be jūsų, mokėdamos dirbančio visą darbo laiką CFO konsultanto atlyginimą.

Jų lengvesnė nuoma ir lauke taip pat daro juos puikiais ištekliais, kad panaudotų, kad sulaikytų daiktus baidares ula bėgančius tuo metu, kai jūsų einamasis CFO nėra namie ar jei jūs tikitės pasamdyti teisingą dirbantį visą darbo laiką CFO. Daugelis nepilna darbo diena, kurią CFO paslaugos siūlo laikinam CFO’s, kad pritaikytų šituos mažus tarpus, tokiu būdu jūs neturite jaudintis, kad jūsų finansinės operacijos žlugs tuo metu, kai jūsų einamasis CFO yra su medicinos atostogomis ar jūs šiuo metu ieškote naują.

Jūs galite taip pat įvesti juos, kad laikinai vadovautumėte projektams, kuriuos jūsų kiti darbuotojai yra per užsiėmę, kad pasiektų. Turėkite masinę komercinę prieinančią galimybę, bet visi jūsų darbuotojai yra per aprišti ar nepatyrę dalyvauti? Trumpalaikis CFO gali gauti tai lauke durys ir tiktai turi būti užmokėtas laiką, kai jums reikia jų. Greta to, jų labiau laikino ar nepilnos darbo dienos padėties taip pat daro juos daug lengvesnius atmesti būtas prieš dėl dirbančio visą darbo laiką atlyginimo CFO konsultantas.

Taip, jei jūs jautėte, kad jūsų finansinės operacijos galėjo panaudoti pagalbą, ar jei jūs norėjote patarimo mokyto profesionalo, nepilna darbo diena CFO galėtų būti teisingas jums. Ir su gebėjimu pasamdyti juos ant kaip reikalingumo pagrindas, nėra jokios priežasties, kodėl jūsų verslas negali turėti to paties krašto kaip dideli vaikinai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *