Didelis turgus Raipure

Raipuras buvo vieną kartą visų galingų karalysčių sostinė. Bet tai blanko per laiką, kur viešpataujanti dinastija pralaimėjo į labai stiprią jėgą prieš juos. Tai yra tada laikas, kuris atvyko, kad Raipuras buvo Chattisgarh valstybėje. Lankytojai yra paprastai verslo keliautojai, kad ieškotų galimo kambario plėtimui ir kitų potencialų pelningumui. Tai galėjo būti turgus su vyriausybe ar į kitas privačias pramonės šakas

Tiktai keli laisvalaikio keliautojai atvyksta į miestą. Tie, kad buvimas vietoje paprastai pasakoja istorijas apie tai, kaip puikus miesto praeitis buvo. Jie sako istorijas apie tai, kaip Raipuro žmonės buvo taip malonūs. Jie net kalbėjo apie šventyklas ir ežerus, kuriuos jie aplankė per jų buvimą vietoje. Jie taip pat kalbėjo apie tai, kaip žmonės gyveno.

Raipuras yra labai paverstas komercija ir pramoninis su daugeliu pramoninių kompanijų aplink. Tai tapo kita puikia Didelio Turgus prekybos centro susitikimo vieta.

Didelis Turgus Prekybos centras yra labai gerai žinoma kompanija per visą Indiją. Jie nusprendė pakelti parduotuvę Raipure todėl, kad jie pamatė finansinį miesto potencialą. Tai yra didžiausia grandinė parduotuvių Raipure dabar. Jie siūlo geriausias kainas, kurias konkurentai randa sudėtingas derėti. Jie siekia pateikti visą Raipuro žmonių poreikį.

Jie yra daug 51 000 sq pėdų. Šis vienintelis reiškia, kad ši parduotuvė yra didžiausia Raipure. Daug žmonių patikėjo vardu todėl, kad jie turi daugiau kaip 60 didelių turgų ir 91 maisto turgus per visą Indiją. Jie atneša klientui vertės apsipirkimą, nuolaidas ir pakėlimą per visą metus, ir visas rūšis produktų visose kategorijose. Šitie produktai svyruoja nuo asmeninio rūpinimosi, apsirengimo, avalynės, dekoravimo namie ir įstaigų, sistemos įrankių, žaislų ir maistų kaip daržovės, nauja mėsa, bakalėja ir supakuoti maistai.

Didelio Turgaus vadyba išdėsto, kad jie aprūpina tiktai apsipirkimo patogumą, jie taip pat aprūpina didelę apsipirkimo patirtį vietiniams gyventojams ir turistams. Jie gali tikrai aprūpinti įvykdymą kiekvienų žmonių poreikį. Didelis Turgus įsitikina, kad visi jų produktai yra tiktai aukščiausios kokybės. Jie skirsto kategorijomis savo produktus, kad padarytų apsipirkimą lengvesnį jų klientams. Tarptautinis senturgis yra sendaikčių turgus. Tai parduoda visas rūšis, iš žalios mėsos į apdirbtus maistus ir gėrimus taip pat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *