Dual-Sim mobilieji telefonai

Esate vienas iš tų, kurie kas dieną naudoja du mobiliuosius telefonus? Toks pasirinkimas nėra jums patogus ir nepatenkina visų jūsų poreikių? Jei taip, jūs toks tikrai ne pirmas ir ne paskutinis. Žmonių, kenčianių nuo „daugiatelefonystės“ keliamų nepatogumų, vis daugėja. Daugybė žmonių kiekvieną dieną pamiršta viena iš telefonų namuose, arba susimaišo ir paskambina verslo partneriams ne iš to mobiliojo telefono, arba nepakrauna vieno iš telefonų ir po to juo negali naudotis, ir t.t. Keista, kad aukščiausių mokslinių pasiekimų amžiuje žmogui vis dar tenka susidurti su tokiais nepatogumais ir nėra jokio būdo jiems panaikinti.

Tiesą sakant, yra – jau kurį laiką mobiliųjų telefonų rinkoje ypač linksniuojami dual sim mobilieji telefonai. Tai tikra sensacija mobiliųjų telefonų pasaulyje, kuri bėgant laikui turėtų pakeisti senuosius, tradicinius mobiliuosius telefonus. Kodėl? Todėl, kad jie yra pranšesni – šie telefonai turi lygiai tokias pačias funkcijas bei galimybes kaip ir tradiciniai telefonai, tačiau juose įdiegta galimybė tuo pačiu metu naudoti dvi sim korteles. Štai jums ir būdas išspręsti straipsnio pradžioje paminėta problemą.

Dual-Sim mobilieji telefonai sukurti taip, kad vartotojas visiškai be jokių suvaržymų galėtų naudotis tiek mobiliojo telefono, tiek abiejų sim kortelių galimybėmis. Naudojant šį įrenginį, telefone esančios kortelės abi būna aktyvios tuo pačiu metu. Nereikia perkrauti telefono ar atlikti kitokį procesą, kad pakeistum vienos kortelės rėžimą į kitos. Pakanka vos kelių mygtukų paspaudimų, kad skambintume tai iš vienos, tai iš kitos kortelės. Kortelės netgi neprivalo būti to pačio mobiliojo ryšio paslaugų tiekėjo.

Dėl šios priežasties, dual-sim mobilieji telefonai yra reklamuojami ne tik kaip į mūsų gyvenimą atnešantys daugiau patogumo, bet ir kaip padedantys sutaupyti. Kaip? Labai paprastai – tereikia derinti tarpusavyje skirtingų operatorių siūlomus planus taip, kad jie už mažiausią kainą labiausiai tenkintų kasdienius poreikius. Pavyzdžiui, jei žmogus dažnai bendrauja su savo verslo partneriais ir klientais bei nuolat skambina savo žmonai ir vaikams, jam reikia dviejų kortelių – vienos verslui, kitos šeimai. Sakykime, kad geriausią pasiūlymą verslui siūlo vienas Lietuvos mobiliojo ryšio tinklas, tačiau bendravimui su šeima tarifai yra visiškai netinkami. Netgi to paties tinklo, kitų mokėjimo planų tarifai nepatenkina žmogaus poreikių, tačiau kito operatoriaus pasiūlymas yra tiesiog stulbinantis.

Anksčiau žmogus būtų buvęs priverstas pirkti du telefonus ir naudotis jais arba pasirinkti tik vieną iš mokėjimo planų ir tik dalinai patenkinti savo poreikius. Tačiau dabar, atsiradus dual sim mobiliesiems telefonams, pakanka nusipirkti viena iš jų ir suderinus abu mokėjimo planus patogiai naudotis vienu mobiliuoju telefonu. Dėl tokių dual-sim telefonų pranašumų, mobiliųjų telefonų pasaulio ekspertai yra įsitikinę, kad ilgainiui kiekvienas žmogus naudosis tik dual-sim telefonais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *