Estetinis plombavimas Kaune

Ko gero, niekam ne paslaptis, jog šiais laikais grožis, mada, estetika yra neįtikėtinai svarbioje vietoje. Daugelis rūpinasi savo rūbais, šukuosena, aksesuarais. Kitas kiekvieną dieną pastebima žmogaus dalis – dantys. Jie matomi ir šnekant, bendraujant, ir valgant, ir šypsantis. Jei dantys tvarkingi, tuomet jie atlieka prabangios puošmenos rolę. Tačiau ką daryti, jei šis burnos ertmėje esantis organas nėra toks tobulas?

Jeigu norima turėti gražius dantis verta išbandyti estetinį plombavimą. Tai jau tapo odontologijos kasdienybe. Anksčiau kreipiamasi būdavo todėl, kad norėta juos išsaugoti sveikus. XXI a. situacija kiek kitokia.

Prieš estetinį plombavimą atliekama profesionali burnos ertmės higiena. Proceso pašalinami įvairūs nešvarumai, o dantys nupoliruojami pasta. Jeigu žmogus pageidauja, gali būti atliekamas ir dantų balinimas. Plombinė medžiaga parenkama pagal tai, koks danties paviršius pažeistas, kokio tikimasi rezultato.

Estetinis plombavimas Kaune – galimybė atkurti prarastus danties audinius. Viskas atliekama taip tiksliai, kad savo spalva, forma, skaidrumu bei kitomis detalėmis dantys prilygsta natūraliems.

Estetinis plombavimas nėra nepatogi procedūra. Proceso metu pašalinami demineralizuoti danties audiniai. Gydymo vieta apsaugoma nuo seilių (naudojama drėgmei nepralaidi guma).

Kiek laiko trunka estetinis plombavimas? Tai priklauso nuo keleto veiksnių (nuo atkuriamų dantų skaičiaus, nuo darbo sudėtingumo). Trukmė gali būti apie 5-7 valandos.

Ar sunku prižiūrėti dantis, kuriems atliktas estetinis plombavimas? Tiesiog reikia dantis valyti, reikia nepamiršti pasirūpinti tarpdančiais. Geriau naudoti minkštą dantų šepetėlį ir pastas be stipresnių abrazyvinių medžiagų. Kitaip greičiau prarandamas blizgėjimas.

Estetinio plombavimo poveikis gali trukti 10 metų ir ilgiau. Aišku, tai priklauso nuo to, kaip žmogus rūpinasi savo burnos švara.

Estetinis plombavimas suteikia džiaugsmą, spindesį bei grožį. Tiesiog privalu žinoti, jog daug ką lemia paciento rūpestis. Jei gydytojai darbą padarė nepriekaištingai, o pacientas netingi valytis dantų, šypsena leis džiaugtis ilgus metus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *