Euras tiktai egzistuoja drugelio šešėlyje.

Bėda su Euru ir Eurozona yra tokia, kad tai egzistuoja šešėlyje Drugelio, įkuriančio jo vertę efemeriniais produktais, kurie iš tikrųjų neegzistuoja kur nors kitur išskyrus popierių ar kažkokiame skaitmeniniame archyve.

Eurozoniniai Žmonės

Kai kreditas internetu jūs žiūrite į žmones šalyse, sudarančiose Eurozoną, visos 27 šalys turi skirtingas kultūras, gyvenseną, poreikį, nori ir troškimai. Tai yra vos tik nuostaba, kad žmonės nenori perduoti savo finansinį gerai esantį į centralizuotą bankų sistemą, sudarytą iš beveidžių žmonių, kompiuterių ir algoritmų.

Žmonės sužinojo, kad Bankais negali patikėti. Jie duoda daugiau ištikimybės savo akcininkams, negu jie daro jų klientams, kurie padeda jų savaitinį/mėnesinį mokestį į banko seifus kiekviena mokėjimo diena

Ilgainiui visuomenė buvo nuraminta lengvumo buvimo gabus nueiti į jų bankus dieną, kurią jie, kaip manoma, yra užmokėti, ir tik išima jų pinigus nuo jų pranešimų. Šiuo metu, bankai padėjo mūsų pinigus į naktinę pinigų rinką ir gavo didelę naudą jų akcininkams ir vykdomiesiems darbuotojams.

Paskutinės bankininkystės krizės Eurozonoje rodo aiškiai Drugelio šešėlį.

Drugelis kreditas internetu ar Rizikos fondai palieka jų pinigus į duobę, kuri pasiūlys jiems daugumą sugrįžimo ant jų skystų vertingų dalykų. Šitie skysti vertingi dalykai (grynieji pinigai) yra mažiau kaip skaičiai ant popierinio ar skaitmeninio ekvivalento. Jie negamina nieko išskyrus aukštesnį skaičių, kai jie yra grąžinti indėlininkui/siuntėjui. Jie padidino Rizikos fondo vadybininko kasmetines pajamas todėl, kad jam/jiems užmoka mokestį už tai, kad padidinti fondų nerealizuotą pelną, bet nepagaminti nieko labiau apčiuopiamo negu aukštesnis skaičius ant kompiuterio displėjaus kažkur.

Pinigai yra įrankis.

Pinigai yra įrankis, kuris leidžia tikriems produktams būti pagamintas ar paslaugos, kurios bus duotos. Kai jūs paverčiate pinigus į savikopijavimo produktą, viskas, su kuriuo jūs užbaigiate yra daugiau pinigų.

Reguliuotojų baidariu nuoma reguliavimas

Po Globalinių Finansinių Krizių 2008, kai kažkoks reguliavimas buvo padėtas į vietą, kad reguliuotų šitas bankininkystės procedūras, mūsų Vyriausybės paėmė lengvą pasirinkimą ir reguliavo reguliuotojus. Tai truputį panėšėja į reguliavimą Motinos, atsakingos nepaklusnaus vaiko.

Reguliuotojai dabar nepatiki Vyriausybėmis kiekvienas

Kadangi ši einamoji fiasko praranda prasmę į jos neišvengiamą galą Eurozonoje, kurią reguliuotojai dabar bando į disassociate savarankiškai pagaliau nuo finansinės netvarkos, žemindami kredito vertę Šalių Eurozonoje. Šalių valdovo skola yra kiekis pinigų, kuriuos šalis įsiskolina. Kadangi šalies gebėjimas grąžinti tą skolą tampa mažiau tikras, jie praranda savo kredito reitingą. Žemas kredito rezultatas šaliai reiškia, kad šalis turi užmokėti daugiau už jos pinigus, kuriuos tai naudoja, kad užmokėtų jų sąskaitas. Tai yra, jiems reikia pinigų, kad užmokėtų už mūsų paslaugas kaip ligoninės, mokyklos, Policija, Gynyba ir visos kitos viešosios tarnybos pramonės šakos.

Bankai parduoda ir Perka pinigus nuo vieno kito

Stiklinio-Steagall įstatymo panaikinimas

" Stiklinio-Steagall įstatymo sąlygos, kurios draudžia banko kontroliuojančiai bendrovei valdyti kitas finansines kompanijas buvo panaikintos 1999 m. lapkričio 12-ąją, prie Gramm-Leach-Bliley įstatymo. [49] [50]

Stiklinio-Steagall 1933 įstatymo panaikinimas efektyviai nunešė atskyrimą, kuris anksčiau egzistavo tarp Wall Street investicinių bankų ir saugyklos bankų. Šis panaikinimas, tiesiogiai paaukotas sunkumui Finansinės krizės 2007-2010"-Wikipedia

Šio įstatymo panaikinimas atidarė kelią bankams, kad turėtų veiksmų laisvę, kad pagamintų pelningus planus, kurie nepadarė nieko daugiau kaip daro daugiau pinigų visiems tarpininkams, dalyvaujantiems planuose.

Bendras gyventojų skaičius buvo nuramintas į dalyvavimą šituose produktuose gerbiančių įstatymus finansų įstaigų. Kadangi skaičius akcininkų kiekviename valdytame fonde užaugo, fondai, sujungti į Rizikos fondus aukštesnėms fondų valdytojo pajamoms su mažiau pavojaus. Jie siekė pasislėpti skaičių saugume.

Kad įgytų šituos skaičius, jie skleidžia savo gražius ir efemerinius sparnus į Eurozoną ir į Eurą. Europos Bankai pamatė, kad tai buvo geras daiktas jiems, kad sugebėtų padaryti daug pinigų lengvai ir taip buvo pasiruošę partneriai planuose.

Ir kadangi jų skaičiai užaugo, jie įgijo daugiau politinės prieigos ir visas mūsų Vyriausybes, kurioms nusilenkiama jų paslaugoje.

Baigtiniame pasaulyje, viskas pasibaigia.

Gražiausias, delikatus ir įkvepiantis baime Drugelis vieną dieną užbaigs savo gyvybės raidos ciklą. Kadangi šiandienis Drugelis būriuojasi ir jo šešėliniai šokiai per finansinį peizažą; taip taip pat eina Rizikos fondų ir nereguliuotų bankų gyvybės raidos ciklas.

Kuo greičiau jų laidotuvių varpų garsai, tuo turtingesnis Eurozonos žmonės bus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *