Kas oras ir Mėnulis turi bendro su žvejyba?

Jūs kada nors uždavėte sau šį klausimą? Gerai, jei jūs neturite, jūs labiausiai tikrai turite turėti, ir skaitydamas šį greitą straipsnį, jūs labiausiai tikėtina gausite atsakymą į labai užduotą klausimą; kas daro orai Klaipėdoje ir Mėnulis turi bendro su žvejyba. Tuo metu, kai jūs negalėtumėte suprasti, kaip tai dirba, aš esu įsitikinęs, kad jūs žinote faktą, kad šitos dvi Motinos Gamtos pajėgos tikrai turi poveikį žvejybai. Mano punktas yra, kad jūs turite žinoti, kaip panaudoti šią informaciją jūsų pranašumui.

Šiame straipsnyje I’m, ketinančiame nubrėžti bendrais bruožais kai kuriuos iš kelių, ši informacija gali būti panaudota jūsų pranašumui, ir vietoms nueiti, kad auklėtų save net daugiau. Reikia tapti meteorologu ar astronomu? Visai ne, pagrindai nepadarys. Svarbus daiktas yra, kad ši informacija yra panaudota jūsų pranašumui, užuot norėjusi žinoti be tikslo per naktį, tiesiog sutinkančią, kad bet kokia Motinos Gamta įmeta jūsų kelią.

Jūs kada nors turėjote vieną iš tų epinių dienų, žvejodamas, kur atrodė, kad jūs galėjote padaryti ne neteisingai? Kaip kas jūs įmetėte vandenį, buvo priežastis žuvies, sugautos? Jei jūs kada nors patyrėte šį reiškinį, tai turbūt turėjo į daugiau į skolingą su oru ir Mėnuliu, negu jūs galbūt svarstėte. Dažnai didelės žvejybinės dienos kaip tie apibūdino, anksčiau yra dėl to, kad jūs žvejojote “puikiu laiku”, kai ir orai Klaipėdoje ir Mėnulis buvo jūsų paslaugoje, ir jūs galbūt nesupratote to.

Kai kažkas klausia jūsų, “kas daro orai Klaipėdoje ir Mėnulis turi bendro su” atsakymo žvejyba yra skardus, daug. Tokiu būdu pradėkite auklėti save dėl to, kaip šis reiškinys dirba, ir jūs būsite automatically tapti sėkmingesniu žveju. Ne blogas reikalas tam, kad padarytų mažą tyrinėjimą, hm? Aš galiu pasakyti jums nuo patirties, kad ši informacija yra nepaprastai vertinga.

Galutinis rezultatas yra, kad oras ir Mėnulis labiausiai orai Utenoje susiję su žvejyba, ir šios informacijos į jūsų pranašumą naudojimas užmokės dividendus kiekyje pasisekimo, kurį jūs patiriate. Pradėkite naudoti šią informaciją savo pranašumui, ir jūs galite sužinoti sau savarankiškai.