Tai yra Pirmas kartas

Visada pirmas kartas būna ypatingas ir svaiginantis. Dauguma žmonių pagalvoję apie pirmąjį kartą, dažniai jį similiarizuoja su seksu. Na, visi įsivaizduoja nekaltą mergaitę, kuri romantiškai paruoštame kambaryje, pilname žvakių ir rožių žiedlapių prarandą tą savo tausotą nekaltybę ir atsiduoda savo tikrai mylimam vaikinui. Iš kitos pusės, vaikinas, butaforiškai, tampa vyru ir tarsi įgyja pasitikėjimo savimi ir jaučiasi daug geriau.

pirmas kartasBet ar visada tas pirmas kartas teikia tiek daug tegiamų įspūdžių? Ne visada. Ir aš nekalbu aapie moterų prievartavimą pietų afrikos respubliką, ar nekaltybės praradimą iš išskaičiavimo ar dar kokį šaltą ir visiškai romantiškos prasmės netekusį seksą. O ką jau kalbėti apie tėvus, kurie pirmieji turi lytinių sąntykių su savo dukromis. Sakydamas pirmas kartas, aš nebūtinai turiu omenyje pirmą pasimylėjimą. Kartais pirmas kartas būna ir kai jau esi patyręs sekso srityje. Na pavyzdžiui, fetišo pabandymas. Pripažinkime, meilės žaidimus inicijuoja visada vienas iš partnerių, o kitas sutinka tik dėl to, kad anas nesupyktų. Bet ar tai morališkai teisinga, kai nori vienas, o daro dviese? Meilė, tai auka – visi pripažinsime tai. Aukojamės dėl mylimo žmogaus, visaip kai galime. Bet ar tikrai kiekvienas mūsų nori būti mušamas botagėliu, jei partneris to reikalauja. Čia atsiranda konfliktas tarp dviejų ugnių: vienas reikalauja supratimo dėl to ko jis reikalauja, kitas gi bando prašyti supratimo, kad to nenori. Akivaizdu, kyla konfliktas ir sąntykiai tikrai negerėja. Tad, noriu pasakyti, kad pirmas kartas susitarus tikrai nebus veiksmingas, nebent sąntykių gadinimo atveju. Pripažinkime, kad geriausi dalykai vyksta ekspromtu, todėl ir turėtume leisti savo lovos žaidimams gimti lovoje ir tik „aistros“ momentu. Kai žiūri į mylimą žmogų, juk negalvoji ką su juo darysi lovoje, tiesiog myli. O štai padaryti pirmąjį kartą ne lovoje gali kilti noras bet kur. Juk taip būtų daug smagiau, nei susitarti su savo partneriu susitikti parke atitinkamą, valandą naktį, ir imti glebeščiuostis bandant išspausti malonumą. Daug gražiau atrodo situacija, kai po gero vakarėlio lydėdamas ją namo užsimano, o ji atsako tuo pačiu. Nebūkime seksistai, būna, kad jos nori, o jie ne. Viskas ką bandau pasakyti yra tai, kad pirmas kartas gali vadintis pirmuoju tik tada, kai jis teikia malonumą. Viskas kas pirma: pirmas bučinys, pirmas seksas ar net pirmas automobilis, tai yra dalykai kuriuos atsimename visada. Ir taip yra todėl, kad jie, vienaip ar kitaip, teikė malonumą.

Smagu mylėti ir mylėtis. Kai kuriems netgi smagiau tiesiog mylėtis ir nejausti jokių jausmų sekso pratneriui. Nesvarbu, koks tas pirmas kartas, svarbu kad jis teikia malonumą. Pripažinkime, kad ir oralinis seksas nėra žeminantis ir visi tai daro, tačiau slepia. Visi pirmi kartai išlieka atmintyje, net jei jie tampa rutina. Kaip ir visose sporto varžybų istorijose atsimenami tik čempionai – pirmieji, taip ir mūsų galvose išlieka pirmieji. Tad stenkitės neplanuoti to kas įvyks, ir tas pirmas kartas gal būt bus greičiau.