Sekso prekės

Ar skaitytojas sutinka, ar ne, tačiau nugyventi gyvenimą po vieną yra žvėriškai sunku… Sakysite, kas gi bendro tarp romantiškų jausmų ir sekso prekių? Atsakymas labai paprastas – kuo Jūsų seksualinis gyvenimas bus geresnis – tuo romantiškesni ir pilnavertiškesni bus ir Jūsų santykiai. Štai pavyzdys iš mano gyvenimo:

Tarkim štai prieš keletą metelių, vos gavęs programavimo diplomą susiradau rimtą moterį, su rimtais ketinimais. Na galite įsivaizduoti, kad mitai apie programerių santykius su moterimis nėra tokie jau ir iš piršto laužti ir sekso daug nebuvau matęs. Na to nepasakyčiau apie mano sutiktą mielą, iš pažiūros kuklią Ugnę. Pasirodo, jos apetitas nebuvo itin suvaldomas, o lovoje ji iš kuklios mergytės virsdavo laukine kate ir ne kartą paliko savo meilius „randus“.

Na metelius viskas klostėsi visai neblogai, mano sekso technika tobulėjo ir rodės, kad viskas klostosi puikiai, tačiau vieną vakarą iš lovos išbėgau cypdamas, kai oralinio sekso metu kažkas ėmė ir užvibravo… Pirmoji šovusi mintis: „Kokio velnio telefoną prie mano kiaušinių laikai?!!!!!”. Už tokią mintį programerio juk kaltinti negalima? Paaiškėjo, kad Ugnė pagaliau nusprendė, kad laikas iš palovio traukti jos per 2 metus įsigytas  sekso prekes, o jų ten buvo ne tiek ir mažai.

Kaip dabar prisimenu – kai pamačiau visą asortimentą, ilgai sukau mintis, kas ir kaip naudojama… Deja, Ugnė neleido adaptuotis ir bandyti eksperimentuoti lėtai, todėl atsirandant tokiam spaudimui, norom nenorom santykiai atšalo. Tuomet priėmiau sprendimą gyventi kitame mieste ir… na karštosios Ugnės istorija baigėsi.

Deja, neturiu princo ant balto požymių, todėl ir moteris neatsirado taip greitai mano gyvenime. Teko atsigręžti į tai, ko taip bijojau – sex prekes. Pirmą kartą apsilankęs sex shop‘e pamačiau, kiek įvairių produktų ten yra, o tą kartą įsigijau viso labo lubrikantą ir daikčiuką vyriškai aistrai numalšinti.

Na ir prieš metus, kai pagaliau mano gyvenime atsirado Ji (bent jau aš tuo esu įsitikinęs) pirmiausia, ką padarėme, tai išsiaiškinome savo požiūrį į skirtingas seksualinio gyvenimo sritis, tarp jų ir sekso žaisliukus. Kadangi ji smalsi ir dar nebuvo bandžiusi nieko, o aš jau šį tą, sutarėme, kad kartą per pora mėnesių praskaidrinsime savo gyvenimėlį ir kažką naujo vis pabandysime. Pradėjome nuo erotinių masažų su afrodiziakinėmis žvakėmis, tada sekė šiek tiek pavojingesni BDSM žaidimėliai, kol galų gale vibratoriai ėmė atrodyti ne baubas, o draugas!

P.S. nors neturiu priekaištų savo būsimai žmonai, tačiau kartas nuo karto pagalvoju, kas būtų, jei būčiau buvęs atviresnis naujovėms tuo metu, kai draugavau su Ugne. Gal itin karštas, beprotiškai geras seksas vis dar tęstųsi. Ech… jau nebesužinosiu…