Ekrano keitimas

Nešiojamo kompiuterio ekrano keitimas – misija įmanoma

Kartais gyvenime nutinka nenumatytų nutikimų, kurie tiesiogiai gali paveikti jūsų nešiojamą kompiuterį. Pakankamai dažnai pirmąja ir vienintele auka tampa nešiojamojo kompiuterio ekranas, kuris gali skilti, susilieti ar tiesiog nustoti funkcionuoti. Daugumai aišku, kad be normaliai funkcionuojančio ekrano kompiuteris tampa beverčiu ir juo naudotis yra paprasčiausiai neįmanoma. Nutikus panašiai nelaimei neskubėkite rautis plaukų nuo galvos. Ekrano keitimas vėl leis sėkmingai naudotis savo asmeniniu kompiuteriu.

Kompiuterio ekranai – viena jautriausių ir neatspariausių kompiuterio dalių. Ekranui pakenkti gali daugybė faktorių – netikėtas smūgis, kritimas, drėgmė, apliejimas skysčiu, mechaninis paveikimas ir net stipresnis paspaudimas pirštu. Pasitaiko atvejų kai kompiuterio ekranas tiesiog nulūžta nuo kompiuterio korpuso. Žinoma, ne visi kompiuterio ekrano defektai visiškai aptemdys monitoriaus vaizdą, tačiau net ir menkiausias skilimas gali sukelti nepatogumų dirbant ar pramogaujant. Niekas nenori turėti dėmėmis papuošto ar skilusio ekrano. Dėl šios priežasties ekrano keitimas yra pakankamai svarbi dažnai sutinkama paslauga.

Ekrano keitimas
Ekrano keitimas - kompiuterių remontas

Kompiuterio ekranai ir jų keitimas kainuos tikrai pigiau nei naujas kompiuteris, todėl sugedus kompiuterio ekranui, tikrai neverta iškarto pradėti dairytis naujo nešiojamojo kompiuterio. Tokios paslaugos kaina priklausys nuo keleto aspektų. Vienas svarbiausių – jūsų kompiuterio modelis. Kiekvieno kompiuterio modelio naujo ekrano kaina gali skirtis, tad apytikrę remonto kainą sužinosite tik po specialisto konsultacijos. Beje, nebandykite patys pakeisti kompiuterio ekrano ir tai patikėkite tik specialistams, mat priešingu atveju galite turėti daugiau nuostolių nei naudos. Kompiuterio ekranas pakankamai sudėtinga dalis prie kitų dalių jungiama sudėtingomis jungtimis. Net norėdami tik apžiūrėti pažeistą ar nulaužtą ekraną galite sugadinti kitus svarbius komponentus.

Apibendrinant verta pastebėti tai, kad kompiuterio ekranai gali nukentėti daugybe būdų. Kiekvienas būdas sukelia tam tikrus defektus, kurie gali apsunkinti naudojimąsi nešiojamuoju kompiuteriu arba padaryti jį visiškai neįmanomu. Visgi, sugedus kompiuterio ekranui, nepatartina nurašyti viso kompiuterio, mat ekrano keitimas yra visiškai prieinama paslauga. Jos kaina priklausys nuo keleto aspektų, tarp kurių svarbiausias yra kompiuterio modelis. Skirtingų modelių atsarginių dalių kainos nėra vienodos, tad ir remonto kaina gali skirtis. Apytikslę remonto kainą sužinosite nunešę savo kompiuterį į remonto dirbtuves.