Jūs neturite išeikvoti pinigų aukščiausios kokybės dažams ir pradžiamoksliui viename!

Jūs pamatėte tai televizijoje, jūs išgirdote apie tai naminėse Gruntas parduotuvėse…, aukštas galas “dažai ir pradžiamokslis” produktuose yra pasiekiamas nuo daugelio pagrindinių dažų kompanijų. Jie kainuoja 20 % į 60 % daugiau, negu pirminė dažų linija ir siūlo geresnį nušvietimą žiniasklaidoje su mažiau kankynės – bet yra ti jų verti pinigai, ar tai yra tik protingas būdas gauti jus, vartotoją, sumokėti šiek tiek daugiau tešlos dažų galėjimui?

Populiariausia reklaminė laida yra Lowe skelbimas, kur jauna pora su nauju namu iš nevilties bando dažyti per drąsias žalias ir baltas juostas paliktas ant sienų jų Gruntas ankstesnio gyventojo. Ši varginga pora negali suprasti, kodėl jų nauji raudoni dažai nepaslėps tų baisių juostų! Laimei, Lowe Priešingas dažais Tarnautojas reklaminėje laidoje turi ten padėti. . Ji laimingai dar kartą patikina beviltišką porą, kad viskas, kurį jie turi padaryti yra pirkinys šie truputį aukščiau (įvertinti) kokybiški dažai – kuris yra pasiekiama teisė ten parduotuvėje – ir visos jų problemos bus išspręstos… ak!

Ta reklaminė laida yra Valspar Parašo linijai dažų, kurie yra “dažai ir pradžiamokslis viename” produkte taip pat kaip Behr Premija Plius Kraštutinė dažų linija. Šitie Gruntas parsiduoda mažmenomis 32$ į 33$ už galoną ir pretenzija pasiūlyti geresnį nušvietimą žiniasklaidoje negu standartiniai dažai. Bet standartinės dažų linijos tiktai kainuoja 21$ į 23$ už galoną. Tai reiškia, kad kraštutinė dažų linija kainuoja 45 % į 55 % daugiau pinigų. Tokiu būdu parašo dažai / kraštutiniai dažai ir pradžiamokslis linijose iš tikrųjų siūlo 50 % geresnį nušvietimą žiniasklaidoje? Ir svarbesnis, yra kiekis sustiprinančios nušvietimo žiniasklaidoje vertės padidinta dažų kaina?

Starteriams, gali ne visada reikėti panaudoti pradžiamokslį. Naujo latekso dažų palto prašymas (vandeniu pagrįstas, bendriausias šiandien) per egzistuojantį latekso dažų paltą nereikalingas pradžiamokslio. Bent jau, tai nėra fizinis reikalavimas – kad priverstų dažus laikytis sienos. Tačiau, pradžiamokslio naudojimas yra gera mintis, kad padėtų su nušvietimo žiniasklaidoje svarstomomis problemomis. Kitaip tariant, pradžiamokslio palto nuslopinimas gali padėti jums dengti spalvas, kurios yra šiuo metu ant sienos. Pokštas yra, kad jūs turite žinoti, kaip “optimizuoti” jūsų pradžiamokslį.

Paslaptis čia yra kažkas, kurį dauguma profesinių dailininkų net nesupranta, ir dažo mažmenininkus, nesakys jums (ypač dabar, su šitomis aukštai įvertintomis aukščiausios kokybės dažų linijomis ant rinkos). Ta paslaptis yra tai…, jūs galite paspalvinti savo standartinį pradžiamokslį į bet kokią spalvą, kuria jūs dažote! Teisingai, bendras Kilz, Zinsser, ar bet koks pradžiamokslio nuo lentynos, kurį jūs norite panaudoti gali būti paspalvinti į bet kokią spalvą, kurią jūsų dažų mažmenininkas parduoda… veltui! Plius, ne tiktai pradžiamokslis yra pigesnis negu parašo dažai / kraštutiniai dažai – tai pigiau negu standartinės dažų linijos! Pradžiamokslio galonas yra tipiškai 14$ į 16$ palyginti su 22$ standartiniams dažams ir 33$ kraštutiniam. Kur bebūtų jūs sumaišote savo dažus, tik paklauskite, tarnautojas už priešingai prideda, kad jūsų dažų spalva į jūsų gali pradžiamokslio, ir jie laimingai įpareigos; ir tai nekainuoja dešimties centų Durys.