Galima taupyti pinigus, naudojant groupon mycitydeal

Groupon MyCityDeal ima taupančius pinigus prie internetinių nuolaidų apsipirkimo kvitų, reklaminių kuponų ir kainos palyginimo svetainių į naują lygmenį. Jie suburia internetinius pirkėjus ir pardavėjus jaudinančiame ir smagiame būde, kuris suteikia internetiniams pirkėjams nenugalimus pinigų gelbėjimo pasiūlymus kiekvieną dieną. Pradėtas Jungtinėje Karalystėje 2010 m. sausio, jie yra dabar 35 šalyse visame pasaulyje. Manoma, kad verslas yra greičiausiai augantis interneto verslas klubas pasaulyje dėl jo meteorinio pasisekimo, siūlančio nukainotus produktus. Verslas buvo neseniai vertintas daugiau kaip penki milijardai doleriai šiandien.
Istorija Apie Groupon Iki šiol….

Brand Groupon buvo smegenų vaikas Andrew Mason ir buvo iš pradžių pradėtas 2008 m. lapkritį Čikagoje, jie neseniai įsigydavo CityDeal, kuris buvo pradėtas Berlyne ir pervadino verslą Groupon MyCityDeal. Jie dabar siūlo atskirus miesto reikalus kiekvieną dieną savaitės, kur jie kviečia visuomenę naktiniai klubai Vilniuje nupirkti prekes, paslaugas ir veiksmą neįtikėtiname beldime žemyn kainos. Jūs galite užsiregistruoti juose ir užsisakyti jų kasdieninį reikalo naujienlaiškį nenugalimiems pasiūlymams. Groupons filosofija turi "elgtis su jų klientais būdas, jie norėtų būti elgti." Jų misija aprūpina dideles kainas, didelius produktus, paslaugas ir veiksmą su įspūdingai didelėmis nuolaidomis kasdien. Bet kuriam iš jų reikalų eiti pirmyn jie turi turėti minimalų žmonių skaičių, greitas kreditas kad nupirktų reikalą dienos tam eiti pirmyn. Žemiausias reikalingas skaičius gali būti tik 20 ar daugiau.

Manykite Naudojant Groupon MyCityDeal nupirkti:

1. Valgis du vertintas 68,50£ aukščiausiame centrinės miesto dalies restorane, apimdamas dvi stiklines šampano tiktai 25£, siūlydamas 64 % nuolaidą.

2. Vaikai esanti viduje kartingo sesija 12£ kiekvienam vaikui ar suaugęs, vertintas 35£ trisdešimt penkias minutes ant vieno iš labiausiai stimuliuojančio esančio viduje kartingo, seka mieste šalia jūsų, siūlydami 66 % nuolaidą.

3. Naktis toli dviem žmonėms kambaryje dviem su pusryčiais liuksusiniame keturiuose žvaigždės Viešbutyje, vertintame 199£ už tiktai 79£, siūlydamas 60 % nuolaidą.

4. Šešios sesijos sumažina ir gerėja Lazerinis Lipo REM Lazerinėje Klinikoje 55£, užuot mokėjusios 600£, siūlydamos 91 % nuolaidą.

5. Galutiniai esantys viduje šuoliai su parašiutu patiria Airkix, apimdami jūsų dienos DVD, kad parvestų namo 19,95£ vietoj 56,99£, siūlydami 65 % nuolaidą.

Groupon nukainoja kvitus

Aprūpinkite kokybiškus produktus, paslaugą ir veiklą pigiausiomis kainomis aplink tikrų pinigų santaupų aprūpinimą kasdienius. Kasdienis yra Groupon MyCityDeal pasiekiamas kiekvienam ir jei jūs gyvenate šalia didelio miesto, ar šalia kito miesto tada jūs būtumėte išmintingas, kad pažiūrėtumėte į jų kasdieninius pasiūlymus. Aš asmeniškai panaudojau Groupon dienraščio reikalus aplankyti Šunį, Lenktyniaujantį Mančesteryje, valgyti ne namie labai gražiame Kinijos Restorane Voringtone. Mano vaikai buvo ėjimas veždamas Šiaurės Mančesteryje, čiuožimas pačiūžomis Altrincham ir paintball šaudyme ir visuose 70 % plius nuolaida. Vaikus visada linksmina per ten šventes. Pabandykite tai, aš esu įsitikinęs, kad jūs mėgsite tai į. Aprūpinkite kokybiškus produktus, paslaugą ir veiklą pigiausiomis kainomis aplink tikrų pinigų santaupų aprūpinimą kasdienius. Kad dalyvautumėte šiandieniame Groupon MyCityDeal rajone, jūs galite prisijungti čia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *