Gelio žvakės saugumas: ką jūs turite žinoti anksčiau, negu jūs nupirksite

Daug dėmesio buvo sutelktas ties gelio žvakės saugumu pastaraisiais metais. Neatsakingas (paprastai užsienio) candlemakers užliejo Žvakės, žvakidės parduotuvių ir nukainoja mažmenininkus su prasta kokybe ir kartais pavojingomis konteinerinėmis gelio žvakėmis. Todėl, gelio žvakės gavo “užpakalio repą”, kaip būdamas pavojingi velnio darbai, užuot buvusios apžiūrimos kaip alternatyvus papuošimo pasirinkimas žvakės įsimylėjėliams. Po nurodymų čia padės Žvakės, žvakidės gelio žvakių jūsų namams ar dovanos pateikimo poreikiui.

Daugumos gelio žvakių yra įkurtas konteineris, reikšdamas dekoratyvines medžiagas (pavadintas įstato), ir dagtis yra padėti konteineryje (apskritai stiklinis), ir konteineris yra tada užpildytas išlydyto gelio. Gelis yra daugiausia mineralinė nafta, sumaišyta su besistabilizuojančiu polimeru, kuris padeda žvakei išsaugoti aromato naštą. Kuo storesnis (tankesnis) gelis yra, tuo daugiau aromato naštos jis gali nešti. Atsiminkite, taip pat tai, kuo storesnis gelis, tuo aukščiau ištirpinti punktas, kas reiškia apskritai karštesnę ir ilgesnę degančią žvakę.

Ir yra pratrynimas! Neatsargūs gamintojai mano, kad gelio žvakės gali būti padarytos tame pačiame būde kaip tradicinės žibalinės žvakės. Ne taip! Kadangi žvakė “vaškas” yra karštesnė, yra daugiau saugumo atsargumo, į kurį turi atsižvelgti.

Pirma, gelio žvakės neturi turėti savyje degių medžiagų, kaip įstato. Dagtis gali plaukioti gelio Žvakės, žvakidės bet kurį iš tų, įstato ugnyje. Pridėtas karštis gali priversti konteinerį sutrūkinėti ar net blogesnis, sprogti, siųsdamas mulkinantis gelį aplink kambarį. Įstato turi būti darytas iš stiklo ar kitos sunkiai užsidegančios medžiagos ir turi būti gautas toli nuo dagties kelio. Dagtis turi būti gauta su dagties sąvarža (taip pat pavadintas sustainer pagrindu). Dagties sąvarža turi turėti bent jau 3 mm kaklą. Tai padeda kontroliuoti dagties nudegimo kelią, laikant dagtį vertikaliai, kadangi tai dega. Daug gelio žvakių neturi jokio sustainer pagrindo bet kokios rūšies, kuri yra dagties priežastis “plūduriavimas”, kadangi tai dega.

Antra, svarbu apžiūrėti visas jūsų konteinerines žvakes prieš apšvietimą – tai apima žibalines žvakes. Dažnai nuolauža ar įtrūkimas eina nepastebėti iki stiklinių lūžių po karščio įtampa – labai pavojinga situacija. Dažnai gelio žvakė yra Foto prekės vientisumas nėra pastatytas į pavojų. Įsitikinkite, kad stiklo dirbiniai turėjo papratimą apsigyventi, jūsų žvakė yra suprojektuota, kad atlaikytų karštį žvakės juose. Paklauskite savo žvakės gamintojo. Žvakės stiklo dirbiniai atvyksta į daugelį formų ir dydžių, ir ne visi yra tikti sustingti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *