Gėlių valdžia

quot; Visos gėlės turėtų labai papildomus ypatingus įgaliojimus”, Tai yra citata iš Lewis Carroll Alice Stebuklų šalyje. Gėlės buvo simbolis taikos ir meilės visur amžiuose. Nuo “1960-ųjų Gėlės Valdžios” judėjimo, kai aktyvistas ir jaunas pacifistas Jane Rose Kasmir buvo nufotografuoti, sodindami gėlę ant durtuvų sargybų Penkiakampyje per protestą prieš Vietnamo karą 1967 m. spalio 21-ąją. Momentas laiku, kuris tęstų amerikiečių kultūroje ir pavelde atspindėti momentą taikos karo laiku, vaizduodamas simboliais naują tipą pasyvaus pasipriešinimo, kaldinto Ginsberg 1965 esės titulavo, Kaip Padaryti kovą/spektaklį. Per pabaigą 1800-ųjų moteris, atmetanti prašytoją, galėtų nusiųsti jam geltoną roses. Per pasaulio karą vienas vyras, išvykstantis į mūšį užsienyje, galėtų duoti jo draugei forget-me-nots. Dauguma žmonių atsimena, kad raudoni roses reiškia, kad “aš myliu jus,” bet apie floriography savarankiškai didžia dalimi užmiršo, Viktorijos epochos praktika, kur tam tikri Gėlės tipai reiškė skirtingus daiktus.

Kai kuriais atvejais gėlės gali turėti žiauresnį pavaizdavimą tokį kaip calla lelijos laidotuvėse. Neseniai įrodymas gėlių, priskiriančių priešistoriniam periodui, buvo atrastas per ‘Gėlės Fosilijas. Archeologai atidengė skeletus vyro, dviejų moterų ir kūdikio, palaidoto kartu dirvožemyje, turinčiame savyje žiedadulkes gėlių urve Irake. Ši asociacija gėlių su urvu, gyvenančiu Pleistoceno epochos Neanderthals, yra nurodanti vaidmens gėlių laidotuvių ritualuose. Nuosėdų žiedadulkių analizė susikoncentravo partijose, duotose suprasti, kad galimos gėlių puokštės buvo padėtos ant kapo. Artimesnis Gėlės žiedadulkių patikrinimas įgalino mokslininkus identifikuoti daug gėlių, kurios dalyvavo, iš kurių visi turėjo kai kurias terapines ypatybes.

Kai kurios gėlės yra tik planas, geras maitintis. Paimkite Skvošo gėlę. Ši ryški ir blizganti gėlė neša sviestinį vasaros skonį. Tiesiog saute lengvai ir žiupsnelis nedaug druskos ir ten jūs turite tai. Nepaprastai skanus užkandis tai taip pat gražu. Ir jūs, jūs niekada neturėjote džiovintų šilauogių ir tamsaus šokolado su nauja ir kvapnia levanda, tada jūs tik nežinote tai, ką jūs praleidžiate. Kiaulpienės, kurios paprastai vadina piktžolėmis yra saldžiausios su medumi kaip skonis, kai jie yra parinkti jauni. Kitas kartas jūs darote mišrainę ar ryžių plovą bando pridėti kai kurias kiaulpienės gėles ir žaliuosius.

Akies kūrimas, gaudydamas valgomą gėlės sodą yra praturtinantis į visus pojūčius. Gėlės kaip valgomas pridėjimas, atneškite gyvybingus skonius, spalvas, ir struktūrą į mišraines, sriubas, troškintuves, ir kitus patiekalus. Gėlių valgymas nėra taip egzotinis, kadangi tai gali skambėti. Naudojimas gėlių kaip maistas priskiria Akmens amžiui su archeologiniu įrodymu, kad ankstyvas vyras suvalgė tokias gėles kaip roses. Jūs negalite norėti suvalgyti gėlių, jei jūs turite astmą, alergiją, ar šienligę. Jūs norėsite būti įsitikinęs, kad tiktai suvalgysite gėles, kurios buvo užaugintos organiškai, tokiu būdu jie neturi jokio pesticido likučio. Aš randu, kad tai geriau rinkti gėles vėsesnėje dalyje dienos kaip pradžia ryto po to, kai rasa išgaravo, ar popietės pabaigoje. Kai kurios bendros valgomos, metinės gėlės, kurios yra lengvos užaugti taip pat kaip skanus, apima daug vaistinių augalų ir daržovių, kurios turi valgomas gėles be kitų valgomų dalių. Calendula/pot medetka (Calendula officinalis) atvyksta į geltonas, auksines, ar oranžines gėles su aštriu, aštriu bankas. Nasturta (Tropaeolum majus) turi gėles atspalviuose baltų į raudoną, su rėžiuku ir aštriu skoniu. Šitos gėlės yra taip pat panaudotos jų gebėjimui padėti apsaugoti kitus augalus jūsų sode nuo kenkėjų. Tuberous begonijos (Begonija x tuberhybrida) turi baltas, rausvas, geltonas, raudonas, oranžines ar daugiaspalves gėles su citrusų skoniu. Ridikėlis (Raphanus sativus) turi geltonas, aštrias karštas gėles, labai panašias į geltonas užrakintų garstyčios žaliųjų gėles. Jei jūs mėgstate arugula kartumą tada, aš manau, kad jūs bandote gėles, kurios staiga išlenda vegetacijos laikotarpio pabaigoje. Šitos baltos ir rudos gėlės yra gražus pridėjimas į mišraines. vienas iš mano mėgstamo naudojimo yra apibarstytas nauja petražole per keptus grybus. Daugiamečių augalų ir vaistinių augalų gėlės siūlo platų skonių diapazoną taip pat. Laiškiniai česnakai (Allium schoenoprasum) turi baltas, levanda, ar purpurinės gėlės su stipriu svogūniniu skoniu, puikiu tam, kad plaukiotų ant sriubų. Raudonas dobilas (Trifolium apsimetimas) turi saldžią degustaciją, rausvas ar raudonas gėles.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *