Infliacija, daužanti taupymo obligacijas.

ikas. Rugsėjį šiais zidiniai metais, investicinė organizacija vyriausybei priklausanti Nacionalinės Santaupos ir Investicijos (NS&I) atsiėmė jo populiarią su indeksu sujungtą obligaciją, palikdamos daug investitorių, negalėti surasti taupymo obligacijas, gebančias atlaikyti Jungtinės Karalystės didėjimo infliacijos tempus.

NS&Is su indeksu sujungtos obligacijos, taip pat žinomos kaip RPI-sujungtos obligacijos, garantavo, kad užmokės taupytojams mažmeninė kainų indeksą (RPI) plius 0.5 % palūkanos be mokesčių per 5 metų pastovios trukmės periodą.

Nuo jos įžangos gegužės 12-ąją ir jos atitraukimo rugsėjo 7-ąją, obligacija pasirodė stipriai populiari tarp 50 000 pardavimų per šį keturių mėnesių periodą. NS&I tikslas, kad pakeltų £14 milijardų nuo produktų šiais metais yra gerai ant jo kelio į sutikimą, jei neviršytas
Vyriausybinės taisyklės išdėsto, kad NS&I negali valdyti taupymo rinkos, ir obligacija buvo atsiimta atitinkamai. Tai yra antras kartas kai, kad NS&I atsiėmė su indeksu sujungtą obligaciją dėl per prenumeravimą ir populiarų finansai reikalavimą.

Su indeksu sujungtos obligacijos yra vieninteliai tipai obligacijų, siūlančių taupytojų apsaugą nuo infliacijos, kuri šiuo metu sėdi 5 %. Nors reikalas nėra daugiau pasiekiamas, finansų ekspertai tikisi pamatyti kitas konkurencingas NS&I obligacijas, įvestas balandį kitais metais – ankstyviausias, tai gali tapti pasiekiama.

Jo dingimas tikrai, tačiau, kuria tarpą rinkoje RPI sujungtoms obligacijoms, padrąsinantiems bankams ir tiekėjams į viršuje jų statomą sumą – nors skirtingai nuo pasiūlytų NS&I, palūkanos dėl kitų obligacijų bus apmokestinamos jei ne vyniotas grynuosiuose piniguose ISA.

Nors palūkanų normos yra ypač žemos, RPI-sujungtos obligacijos, paprastai sėdi aukščiau negu kitos obligacijos, sujungtos su kitu plačiai panaudotu infliacijos matu, žinomu kaip Vartotojų kainų indeksas.

Kaip visada, taupytojai turi paimti proaktyvų obligacijų rinkos metodą, apžvelgdami jūsų einamąsias normas, ir, jei konfiskuotu automobiliu prekyba galimas, persikeldami į konkurencingesnį pranešimą kitur. Investitoriai, svarstantys pirkimą, su indeksu sujungtos obligacijos turi žinoti einamąsias normas infliacijos – pranešimai, mano, kad infliacija yra versta sulėtėti truputį kitais metais.

Jie yra taip pat padrąsinti perskaityti obligacijos politikos sąlygas rūpestingai; svarbu, kad investitoriai visiškai žino pastovų laikotarpį, kad jų pinigai gali būti užrakinti ir bet kokie nubaudimo kaltinimai, kurie gali būti užsitraukti, jei pinigai yra atsiimti prieš šį laikotarpį.

Kai kuriais atvejais, imančiais į karo tarnybą paslaugas nepriklausomo finansinio patarėjo ar taupymo obligacijų maklerystės paslaugą, gali būti efektyviausiu būdu surasti paskutinius reikalus kaip ir kai jie tampa pasiekiami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *