Investiciniai fondai

Galvoje sukasi įvairiausių minčių apie pinigų užsidirbimą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? O galbūt neturite laisvo laiko, kuris būtų skirtas dar vienam papildomam būdui užsidirbti, tačiau turite šiokį tokį kapitalą, kuriuo galima pasinaudoti kaip naujų pinigų uždirbimo įrankiu? Tokiu atveju, kai nenorima gilintis į pinigų uždirbimo subtilybes, investiciniai fondai yra viena iš geriausių išeičių. Įsigijus tokio investicinio fondo vienetų visas vargas bus perleistas fondo valdytojui, kuris ir planuos jūsų pinigėlių tolimesnį kelią. Tad nusprendus, kad tokia galimybė užsidirbti pinigų yra priimtina jums ir jūsų piniginei, suskubkite domėtis investiciniais fondais ir išsirinkite jums tinkamiausią.

Investicinių fondų gausybė

Investiciniai fondai
Investiciniai fondai

Išsirinkti investicinį fondą iš tokios gausybės yra sunku tuomet, kai dar nesate permąstę savo prioritetų.  Vieni siūlo mažą riziką, o kiti – didelę. Atsižvelgdami į tai, kad nuo rizikos auga jūsų pelnas, turėtumėte būti puikiai įvertinę savo finansinę situaciją net ir tuomet, jeigu jūsų investicija neatsipirktų. Šiuo metu jūs galite pasirinkti net iš kelių investicinių fondų rūšių, kadangi kiekviena iš jų pasižymi tam tikrais faktoriais, pagal kuriuos investuotojai dažniausiai ir išsirenka savo būsimą „pinigų gaminimo mašiną“.

Klientus traukiantys privalumai

Investiciniai fondai vartotojus traukia it magnetas, kadangi jie siūlo ypatingai viliojančius pasiūlymus. Vienas iš jų – jokių rūpesčių. Investuodami savo pinigus galėsite pamiršti reikalingą investicijų analizės atlikimą, taip pat ir kruopštų pirkimo bei pardavimų sąlygų nagrinėjimą, o ką jau kalbėti apie nuolatinę investicijų priežiūrą ir kontroliavimą. Jūsų investicijomis bus pasirūpinta kvalifikuotų specialistų, kurie visą savo laiką skirs pinigų „auginimui“ ir priežiūrai. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į tai, kad tokie investiciniai fondai nereikalauja tūkstantinių sumų, galite investuoti vos 50 Lt, todėl toks investavimo būdas yra prieinamas ne tik verslininkams, tačiau ir paprastiems gyventojams.

Lazda turi du galus

Visgi ne viskas auksas, kas auksu žiba. Kartais viską yra geriau daryti pačiam, nei patikėti kitam žmogui, kadangi niekada nebūsite užtikrinti, jog specialistų atlikto darbo rezultatai bus geresni už tuos, kuriuos pasiektumėte savo sunkiu darbu. Taip pat jūsų nuomonė neturės jokios įtakos fondo valdytojo sprendimams, todėl negalėsite nieko patarti ar sustabdyti priimto netinkamo sprendimo vykdymo. Galų gale jūs turėsite šio investicinio fondo valdytojui mokėti tam tikrą mokestį neatsižvelgiant į tai, ar jo atliekama veikla yra pelninga ar ne. Net ir tuo atveju, kai bus patiriami nuostoliai, jūs už šį „malonumą“ privalėsite susimokėti.

Įvertinkite situaciją

Prieš priimdami sprendimą gerai pagalvokite, ar investiciniai fondai yra tinkamas variantas jums. Atsižvelkite ne tik į savo finansines galimybes, tačiau ir į gebėjimą analizuoti duomenis bei polinkį į riziką priimant netikėčiausius sprendimus.

Taip pat susipažinskite su kitomis mūsų finansinėmis paslaugomis: indėliai, prekyba vertybiniais popieriais ir dalyvavimas vertybinių popierių biržoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *