Jūs esate pasiruošęs investuoti kapitalą?

Kai aš pradėjau jaustis atsipalaidavęs savo karjeroje, mano inbox būdavo reguliariai užliejamas patarimu nuo gerai turinčių galvoje giminaičių ir kai kurių ekspertų iš to, kaip aš turiu pradėti investuoti kapitalą ateičiai. Tik plonas patarimo kiekis yra proto pabūgimas. Dabar, žinoma, visada gerai jaustis saugu apie jūsų ateitį, ir šalutinės pajamų srovės per jūsų investicijas kūrimas yra tik daiktas, kad gautų kažkokį kraipymo kambarį, planuodamas jūsų išlaidas. Bet yra tai tinkamas laikas, kad pradėtų investuoti kapitalą jums. Nesekite minios ir galvokite sau savarankiškai. Jūs esate pasiruošęs abejonei šiandieniu ekonominiu scenarijumi? Turėkite jus, padarė pakankamai sąlygų, kad jūs ir jūsų mylimi vieno dolerio banknotai galėtumėte palaikyti patogią gyvenseną atveju nelauktos nesėkmės
Yra kai kurios rodyklės, kurias jūs galėtumėte norėti svarstyti anksčiau, negu jūs ryšitės rizikai į investicinę rinką.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Mėnesinės Išlaidos: Einamajame ekonominiame klimate joks darbas nėra ilgam saugus. Jei deja jūs prarandate savo darbą dėl kokios nors priežasties, padarykite jūs turite pakankamai išteklių, kad duotumėte jums patogią pagalvėlę. Pirmas daiktas kurį aš rekomenduočiau turi padaryti mėnesinį biudžetą, apimantį visas būtinas išlaidas tokias kaip nuompinigiai, naudos sąskaitos, bakalėja, dujos ir kažkoks pasilinksminimas ir taip toliau. Kitas daiktas darbotvarkėje turi turėti pakankamai fondų, noriai pasiekiamų jūsų taupomojoje sąskaitoje, kad apimtų šešis jūsų mėnesinio namų biudžeto mėnesius. Tai yra jūsų specialus fondas ir bus paliekama nepaliesta, jei nėra nenumatyto blogiausio atvejo. Tuo atveju, jei jūs turite padaryti atitraukimą iš to, nepamirškite pralenkti tai viršuje kiek galima greičiau. Tai duos jums pakankamai laiko (su viltimi), kad surastų kitą darbą jūsų pasirinkimo ir nesutiktų su kitu pasiekiamu darbu. Tai taip pat padeda jums palaikyti jūsų gyvenseną.

Draudimas: Jei jūs turite išlaikytinius, jūs norėtumėte įsitikinti, kad juos gerai prižiūri, jei (Dievas Draudžia) kažkas vyksta jums. Aš rekomenduočiau trukmės draudimą dvasios ramybei. Tai nėra kažkas mokesčio pašalpai ar kaip investicinis pasirinkimas. Spręskite kiekį, kurį jūs jaučiate, yra pakankamai ir jei jūs esate po 30, labai lengva gauti labai gerą aukščiausios kokybės normą 30 metų trukmei.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dabar jūs gavote savo neatidėliotiną poreikį ir nupirkote tam tikrą taiką jūsų protui, atėjo laikas pradėti investuoti ir sukurti šalutinę pajamų srovę jūsų šeimai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *