Jūs norite pasitikėti socialine apsauga?

Pagal neseną Gallup apklausą, amerikiečių daugumą daugiau kaip 65 priklauso nuo Socialinės apsaugos kaip jų pajamų pagrindinis šaltinis. Jei jūs tikitės išvengti, kad scenarijus ir atsistatydintų finansiškai saugus, atėjo laikas daryti planą.

Aš manau, kad daugelis tų žmonių, kurie baigė tuo, kad pasitikėjo Socialine apsauga neplanavo padaryti taip, bet kad jie taip pat neturėjo kito plano vietoje. Plano turėjimas padeda jums suprasti tikslus, pripažinti missteps, ir darbą išėjimo į pensiją be rūpesčių kryptimi. Kad sukurtumėte jūsų finansinį planą, pradėkite nuo šitų penkių žingsnių:
Nustatykite savo tikslus. Kur jūs norite būti finansiškai po penkerių metų? Dešimt? Ką jūs norite įvykdyti? Kiek pinigų jums reikės? Galvokite apie tai, ką jūs norite padaryti ir kiek tai kainuos, kad įvykdytų tuos tikslus. Užrašykite savo tikslus ir jų kainas.

Vaizduokite lauke savo einamąją finansinę padėtį. Surinkite visus savo tvirtinimus. Peržiūrėkite visas savo investicijas. Tai yra sudėtingas pratimas daugeliui žmonių todėl, kad jie išmėto tvirtinimus visur. Organizuokite savo finansinę informaciją ir suvokite, kur jūs stovite.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Konsultuokitės su profesionalais. Aš žinau, kad jūs esate protingas ir galėjote sukurti šį planą savarankiškai, bet net Michael Jordan turėjo trenerį, kuris padėjo jam tobulinti jo techniką. Nesvarbu, kaip geras jūs esate, jums reikia profesionalų patarimo.

Užmokėkite save iš pradžių. Nesvarbu, kiek jūs darote, visada mokėkite sau 10 % savo stambių pajamų. Ne jūsų tinklas, bet jūsų stambios pajamos – prieš mokesčius, prieš sveikatos priežiūrą, prieš viską. Padėtas, kad 10 % į jūsų 401 (k), į jūsų santaupas, ar kitą investiciją.

Apžvelkite savo planą kartą per metus. Nugalėtojai laiko rezultatą. Jei jūs nežinote rezultato, jūs negalite taisyti problemų. Jūs turite žinoti, kur jūs esate išreiškiant savo tikslais. Jei jūs esate prieš sąrašą, jūs nustatėte žingsnyje vienas, nuostabus. Jei jūs esate už sąrašo, kodėl? Kas tęsia? Ką jūs turite padaryti?

Žinoma, jūs negalite numatyti ateities. Aplinkybės gali pasikeisti, keisdamos jūsų finansus greta jų. Bet kurdamas garsinį finansinį planą, jūs padėjote pagrindą saugiam išėjimui į pensiją. Akcija ant Facebook Akcijos ant čiulbesio Akcijos ant elektroninio pašto Akcijos ant atspaudo Daugiau Paslaugomis Pasidalinimo

YOYO IR ESKALATORIUS

Santykis tarp vertybinių popierių biržos ir ekonomikos panėšėja į vaiką, žaidžiantį su yoyo ant eskalatoriaus. Vertybinių popierių birža (yoyo) eina aukštyn ir žemyn, nuolat. Eskalatorius (ekonomika) ar kilimai, ar nukritimai. Yoyo pakilimai ir kritimai nėra taip svarbūs kaip eskalatoriaus judėjimas.

Yoyo mažėjo praėjusią savaitę. Rugpjūčio 23-iąją, rinka numetė daugiau kaip 100 punktų. Kodėl? Minutės nuo Federalinės Rezervų Sistemos susitikimo buvo išleistos. Jie neturėjo savyje blogų žinių, bet pasakė, kad federacija nusprendė nesiimti jokių veiksmų šiuo momentu todėl, kad ekonomika gerėja. Rinka reagavo: "Kas? Federacija neketina pridėti daugiau stimulo? Jie neketina padėti daugiau alkoholio į mūsų niuksą?"

Beveik kiekvieną kartą kai, federacija duoda mums geras žinias, rinka mažėja. Investitoriai galbūt manė, kad didžiulis stimulas buvo ant horizonto ir parduotas, kai ta viltis buvo daužyta ant uolų. Bet atsiminkite, tai yra yoyo. Pagal federaciją, eskalatorius kyla.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2008 rinka sukėlė visas nuniokojimo rūšis, bet mūsų ekonomika taiso. Pažiūrėkite į homebuilding pramonę: Tikėjimas yra viršuje pirmą kartą po penkerių metų. Vienas iš mano klientų, kuris gyvena Floridoje sako, kad sandėriai yra visi nueiti. Jis negali surasti nieko gera kaina daugiau ne. Tai atrodo kaip, kad nekilnojamojo turto rinka apsiverčia. Ta rinka yra 25 % mūsų ekonomikos ir galėjo pridėti iki 3 milijonų naujų darbo vietų.

Aš manau, kad mes einame viršuje eskalatorius. Aš manau, kad tai yra laikas galimybės, ir laikas, kurį investuos. Iš tikrųjų, aš vis dar manau, kad mes galėtume pamatyti 14 000 ant Dow artėjant jo metų pabaigai. Rinka turbūt pasveiks nuo nedaugelio, nesenų žemyn dienos, todėl, kad ekonomikos naujienos yra geros. Nepasidarykite išblaškytas yoyo. Sulaikykite savo akį ant eskalatoriaus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *