Jūsų pirmas darbas – kaip išlikti, taupydamas

Kolegijos baigimas visada atvyksta su tokiu dideliu laukimu. Aš atsimenu, kaip aš turėjau dideles svajones apie tapti milijonieriumi mano 20-aisiais su visais įmantriais automobiliais, nekilnojamuoju turtu ir visais kitais daiktais, kurie atvyksta su milijonierius buvimu. Tačiau, kaip dauguma kitų absolventų, aš pasodinau minimalaus darbo užmokesčio darbą, kuris tiktai gavo mano nuompinigius ir užmokėtas sąskaitas. Aš negalėjau sutaupyti daug ir pasidariau tiek susinervinęs dėl sutikimo daug mažiau, kad aš laukiau. Tačiau, aš nepasidaviau ant savo svajonių. Aš nusprendžiau agresyviai valdyti savo mažas pajamas ir pasiūlyti išlaidų planą, ne biudžetą, kad stumčiau į priekį mane į pasisekimą. Mano drausminga ir sutelkta pinigų vadyba apsimokėjo ilgainiui
Yra kai kurių iš sprendimų, kuriuos aš priėmiau, ir aš vis dar gyvenu daugumos jų

Valdykite Savo Sąskaitas

Jūsų sąskaitos yra plikos minimalios išlaidos, kurios laiko jus bėgimą. Tačiau, apžvelgdamas jūsų sąskaitas ir dirbdamas ties gelbėjimu ant nereikalingų kainų, jūs galite taupyti kai kuriuos grynuosius pinigus kas mėnesį ir ilgainiui, tokių mažų santaupų sudarymo padarinys bus ganėtinai reikšmingas. Kai kurie iš sprendimų, kuriuos aš priėmiau pakeitė mano naminį telefoną nešiojamuoju telefonu. Kitos mintys kurias jūs galite svarstyti, kad nuleistumėte jūsų sąskaitos išlaidas apima kambarioko gavimą turėti ant nuompinigių, sumažinti ant pasilinksminimo kainų tokių kaip kino filmo kanalai ir DVD pristatymo sistemos kainos, atidėdamos jūsų studentų paskolą ir mokėdamos tai tiek lėtai kiek galima. Kadangi jūs mažinate ant savo sąskaitų, jūs padidėsite ant pinigų, pasiekiamų, kad sutaupytumėte, ir išleisti kitam nori. Dar kartą, kad gautumėte daugumą jūsų santaupų, jūs reikalingas tolimesnio planavimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Iškeltos Santaupos

Kadangi jūs didėjate ant savo pasiekiamų po-to,-kai-sąskaitų grynųjų pinigų, jūs turite dirbti ties jūsų santaupų didėjimu, kad susikauptumėte, fondai tam, kad nupirktų jus nori ir investicijoms. Lengvas planas statyti jūsų santaupas yra, prasidėdamas mažą ir lėtai didindamas taupymo normą. Jūs galite išvykti, taupydamas nereikšmingą 1 % jūsų pajamų ir didinti kiekį kas mėnesį tolimesniu 1 %. Aš skambinu, tai iškėlė santaupas. Lėtos augančios santaupos garantuoja, kad jūs nejaučiate poveikio tuojau pat ir taip, jūs galite tęsti didėti per ilgą laiką. Kad valdytumėte jūsų santaupas, jūs galite atidaryti internetinę taupomąją sąskaitą. Tai garantuoja, kad jūsų fondai yra dar toliau nuo jūsų palyginti su jūsų einamąja sąskaita ir tačiau, fondai yra prieinami atveju nenumatyto blogiausio atvejo. Jūs galite pavadinti internetinius pranešimus pagrįstais santaupų ketinimu. Turėkite elektroninį pranešimą, investicinį pranešimą, kelionės pranešimą, ir taip toliau. Padėkite mažus kiekius taip žemai kaip 10$ į kiekvieną pranešimą ir dar kartą, turėkite lėtą augimą ant taupymo kiekio. Raktas turi išvengti didelis augantis, kadangi tai gali lengvai privesti prie susidūrimo, panašaus į susižavėjimo dietas.

Pakeitimo Kibiras

Kitas būdas sukaupti fondus, kad nupirktų nori, yra, turėdamas pakeitimo kibirą. Kiekvieną vakarą ar per savaitgalius, jūs galite ištuštinti savo kišenes ir padėti smulkius pinigus į kibirą. Jūs galite tada atkurti grynuosius pinigus po laiko ilgo periodo, pasakyti kiekvieną ketvirtį ar metai, ir jūs galite panaudoti tokius fondus, kad didėtumėte ant jūsų santaupų tam, kad nupirktumėte jūsų, nori.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

401 kb Santaupų Planas nuo Pradžios

Visada patartina atidaryti 401 kb išėjimo į pensiją santaupų planą, kai tik jūs gaunate savo pirmą darbą. Išėjimas į pensiją yra visada paskutinis daiktas absolventų prote, bet pradžia anksti turi daug pašalpos. Pirma, jūs nepraleidžiate kiekio, užmokėto kadangi jūs niekada negaunate galimybės gauti grynuosius pinigus. Jūs taip pat įgyjate nuo darbdavių įnašo išėjimo į pensiją planui, ir įnašas mažina ant jūsų mokesčio įsiskolinimo. Pradžia anksti garantuoja, kad jūs kaupiate pakankamai pinigų per savo dirbančius metus, ir jūs galite lengvai būti milijonuose, kaip jūs atsistatydinate.

Gelbėjimas viršuje tam, ko jūs norite nereikalingas besaikės disciplinos ar nerealistiškų žingsnių. Kai tik jūs užrašėte tai, ko jūs norite, jūs galite žengti nuolatiniuose žingsniuose į gavimą, jie nori. Tačiau, kartais, jums, galbūt, reikia antro darbo auginti pakankamai fondų, kad suteiktumėte pirkimą, ko jūs norite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *