Ką jūs turite žinoti apie senatvės pensijos paslaugą

Gelbėjimas mūsų išėjimui į pensiją yra finansinio planavimo esminė dalis. Senatvės pensija ar mūsų išėjimo į pensiją fondas yra kažkas, kas mes visi žinome, kad mes turime planuoti. Daugumoje Vakarų šalių, kai tik žmonės pradeda dirbti ir uždirbti pinigus, tai gauna įgaliojimą, kad ir jie, ir jų darbdaviai aukoja tam tikrą procentinį dydį savo darbo užmokesčio į senatvės pensiją.

Tipiškai pinigai greitai jūsų senatvės pensijos fondai yra nepasiekiami, kol jūsų amžius nesiekia 65, bet jums vis dar leidžia valdyti jį pagal tai, ko jūs norite ir reikiate.

Yra daug senatvės pensijos paslaugų, kurios yra pasiekiamos jums, kad išsirinktų iš. Spręskite patys, kuris yra tinkamesnis ir naudingas jūsų poreikiui. Yra kai kurių iš paslaugų, kurios yra pasiekiamos jums

1. Pramonės Fondai: Pramonės fondams vadovauja sąjungos ar darbdavio asociacijos. Šis fondas yra padarytas tiktai labui narių. Nėra jokių akcininkų šioje rūšyje fondo skirtingai nuo Mažmeninio ar Didmeninio Fondo.

2. Didmeninis Meistro Pasitikėjimas: Didmeninis Meistro Pasitikėjimas ares taip pat žinomas kaip Mažmeniniai fondai ir yra valdytas finansų įstaigos ar firmos daug tarnautojų.

3. Pardavinėkite mažmenomis baidares ula Meistro Pasitikėjimą: Mažmeniniam Meistro Pasitikėjimui vadovauja finansų įstaiga ar firma tam tikram asmeniui.

4. Darbdavys Vienas pozicija Fondai: Darbdavys Vienas pozicija fondai yra padarytas darbdavių jų tarnautojams. Kiekvienas fondas yra suformuotas individualiai, ir galite, ar galbūt nėra pasidalintas tarnautojų.

5. Visuomeninio sektoriaus Tarnautojų Fondai: Visuomeninio sektoriaus Tarnautojų Fondai yra padaryti vyriausybės vyriausybiniams tarnautojams išimtinai.

6. Pats paskolos studentams Valdyti Geriausios kokybės Fondai: Pats Valdyti Geriausios kokybės Fondai ar SMSFs yra sukurti penkių ar mažiau žmonių grupei. Jie yra prižiūrėti Australijos apmokestinimo įstaigos ir seka griežtą taisyklę. Kiekvieną SMSF narį pavadina patikėtiniu ir fondo nariu taip pat. Skirtingai nuo tradicinių superfondų, jūs turite valdžią pasirinkti specifinius tipus investicijų, kurios tinka jūsų gyvensenai ir aplinkybei. Vienintelis įspėjimas yra toks, kad jūs turite padaryti taip vyriausybės sutikimo reguliavimo viduje.

7. Maži APRA Fondai ar SAFs yra taip pat sukurti 5 ar mažiau žmonių grupei. Bet palyginti su SMSF, SAF pritarė, kad patikėtiniai, bet jie nėra nariai. SAF yra kontroliuotas APRA, ir ne ATO (SMSFs yra kontroliuoti ATO).

Šitos senatvės pensijos svetainiu kurimas paslaugos kartais reikalingas, kad jūs siektumėte pagalbos nuo profesionalų, kas žino įstatymus ir reguliavimą, kurį jūs turite sekti.

SMSF ir SAF ypač yra fondai, kuriuos jūs valdysite savarankiškai, ir profesionalas pataria, yra labai patartas garantuoti jūsų pasisekimą. Naudojant šią senatvės pensijos rūšį fondams reikės daug žinių, kad valdytų tai tinkamai. Ekspertai yra daug žinantys ir žino nuolat besikeičiančias taisykles ir reguliavimą, kuris prisitaiko prie perėjimo į išėjimą į pensiją. Jūs galite nuspręsti tyrinėti nuo finansinių planuotojų, advokatų, auditorių, ar buhalterių, kurie specializuojasi senatvės pensijoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *