Ką santuoka reiškia jūsų kreditui

Jūsų savo kredito vadovavimas yra gana sunkus, bet kai jūs pridedate, kad sutuoktinis į mišinio daiktus galėjo būti sudėtingas. Net poros su panašiais finansiniais vaizdais gali turėti problemas, kombinuodamos jų finansus, bet kaip santuokos poveikiai jūsų kreditas yra jūsų reikalas.

Atskiri Kredito zidiniu kapsules Profiliai

Kai jūs susituokiate, jūsų kredito profiliai nesikeičia. Ir jūs, ir jūsų sutuoktinis tęsite turėti atskiras kreditingumo ataskaitas ir kredito daugybę. Tai reiškia, kad jūsų sutuoktinio blogas kreditas neskaudins jūsų. Bet tai taip pat reiškia, kad jūsų sutuoktinio geras kreditas nepadės jums taip pat.
Jei žmona pakeis savo pavardę, jos kreditingumo ataskaita prekyba automobiliais atspindės vardo pakeitimą, bet nė vienų sutuoktinių vardas nėra įrašytas į sąrašą ant kitos sutuoktinių kreditingumo ataskaitos. Jūsų pavadinimo pakeitimas neištrins jūsų senos kredito istorijos, nei tai sukurs visiškai naują kredito istoriją. Vietoj to, naujas vardas bus įrašytas į sąrašą ant jūsų kreditingumo ataskaitos greta jūsų mergautinės pavardės ir bet kokių kitų vardo pakitimų, kuriuos jūs galbūt panaudojote, pavyzdžiui jūsų pilnas vardas ar pradinis vidurys.

Kai Kredito Detalės yra Pasidalintos

Yra kelios situacijos, kai jūsų sutuoktinio kreditas gali taip pat paveikti jūsų, bet jūsų sutuoktinio vardas turi būti įrašytas į sąrašą ant sąskaitos to įvykti. Kreditoriai nedaro dedikuoti.lt automatically, prideda sutuoktiniai prie kiekvieno kitų pranešimus, bet jūs galite kviesti juos ir prašyti, kad pakeitimas, jei jūs norėtumėte. Būkite atsargus, jei jūsų sutuoktinis bus jungtinis banko sąskaitos savininkas ar įgaliotas vartotojas ant vienos iš jūsų kreditinių kortelių, jų įpročiai paveiks jus ir vizą versa. Tas pats yra teisingas, kai jūs ko pasirašote sutuoktinio paskoloje.

Jūsų sutuoktinio medicinos sąskaitos galėjo atsidurti ant jūsų kalendoriai kreditingumo ataskaitos, jei jūs pasirašėte savo vardą kaip partija, kad būtumėte atsakingas už užmokesčius, neapimtus draudimo ir jei pranešimai baigia kolekcijos agentūrą. Jūs galite sulaikyti medicinos sąskaitas nuo savo kreditingumo ataskaitos, padarydamas užmokesčio susitarimą su medicinos įranga anksčiau, negu pranešimas nueis per toli praleistas.

Kreipimas dėl Kredito Kartu

Jūsų sutuoktinio kreditas galėjo įeiti patogus kai prieita prie kvalifikavimo jungtinei paskolai kaip paskola ar automobilių paskolai. Skolintojai tipiškai išsilygina ko paskolos gavėjų kredito daugybė, taip, jei jūsų kredito poreikio darbas, bet jūsų sutuoktinio kreditas yra geros būklės, kreipdamasis dėl paskolų kartu gerina pritarimo šansus. Ar jūsų sutuoktinis gali kreiptis dėl paskolos be jūsų, kad garantuotų geriausio kurso gavimą. Jei judu turėsite puikų kreditą, jūs tipiškai spaustuve ruošitės terminų geriausiam. Tačiau, jei judu turite pagerinti jūsų kredito daugybę, prisitaikydamas kartu galbūt nepadeda, jei jūsų jungtinės pajamos nėra gana aukštos, kad kompensuotų jūsų žemą kredito rezultatą.

Aptarkite Kreditą Prieš Santuoką

Nelaukite, kol jūs nesate vedęs, kad turėtumėte kredito pasikalbėjimą. Kai tik jūs nusprendžiate, kad jūs ketinate išleisti jūsų, gyvena kartu, atėjo laikas pradėti kalbėti apie jūsų finansinius įpročius ir tikėjimus. Apžvelkite savo kreditingumo ataskaitas kartu ir aptarkite, kaip jūs pasielgsite su savo finansais, kai tik jūs susituokiate.

Tai neturi niekada per vėlai turėti to pasikalbėjimo. Jei jūs esate jau vedęs, jūs galite vis dar apžiūrėti savo kreditingumo ataskaitas kartu ir dirbti išvien, kad gerėtumėte vienas ar abi jūsų kredito daugybės jeigu būtina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *