Kaip pasiruošti prieš ekonominės krizės smūgius.

ikas. Žmonės dabar pabunda iki to, kas iš tikrųjų greita paskola internetu tęsia ekonomikoje. Svarbu liautis klausyti melų vyriausybės ir suprasti, kad greičiau jūs ruošiatės ekonominei didžiulei nelaimei, atvykstančiai netrukus, jūs ir jūsų šeima būsite.

Yra kai kurie pagrindiniai žingsniai, kuriuose jūs galite žengti, ir neturėti reikšmę, kiek pinigų jūs turite savo banko sąskaitoje, kurią jūs galite vis dar paruošti.

Yra kai kurie pagrindiniai būtini daiktai, kuriuos jūs turite pradėti daryti dabar.

Pradėkite taupyti savo pajamas kas mėnesį ir paskirti 10 % per mėnesį ir padaryti kitą.
1) konfiskuotu automobiliu prekyba Sutaupykite grynuosius pinigus ir turėkite apytiksliai 6 pasiekiamų finansų mėnesius. Tai bus būtina tuo atveju, jei jūs prarandate savo darbą, ar jūs turite medicinos nenumatytą blogiausią atvejį. Jums, galbūt, reikia taisyti jūsų automobilį ir jo išmintingą, kad turėtumėte pinigus ar kasoje esantys pinigus ar lengvas prieinamas.

2) Nupirkite ir sukaupkite papildomą maistą ir jūsų normalią kasdieninę namų naudą. Išmintinga turėti pakankamai produkto 3 – 6 mėnesiai. Yra daug žiniatinklio svetainių šiuo momentu, siūlančių didžiules nuolaidas ant didmeninio maisto ir vandens taip pat. Įsitikinkite, kad jūs gerbiate šitas svetaines ir pirkimą, jei jūs jaučiate reikalingumą. Niekada neskaudina nupirkti daugiau, negu jums reikia.

3) Nupirkite papildomą naudą išlikimo būdui. Jie yra dalykai tokie kaip generatoriai, vandenų piliulės ir filtrai, klaidos lauke krepšiai, ginklai, klubas buda amunicija, peiliai ir bet koks kito išlikimo įrankio, kurio jūs, galbūt, reikiate.

4) Pasprukite iš popierinių vertingų dalykų ir nupirkite auksines ir fizines monetas. Amerikos Erelio doleriai yra geriausi, ir jūs galite net nupirkti juos nuo jūsų vietiniai pėstininko brokeriai. Priklausomai nuo kiek jūs turite investuoti kapitalą, jūs galite nupirkti visas rūšis fizinių metalų, visose formose ir dydžiuose. Visada gerai įvairinti. Auksas ir sidabras visada laiko tikrą vertę, ir tai padės jums, jei JAV doleris patirs krachą, ir jums reikia kažkokios kietos valiutos formos.

5) Atsiskaitykite su savo skolomis. Tai yra gera mintis rinkti visą jūsų skolą ir atsiskaityti su jūsų didesnėmis paskolomis iš pradžių ir paskui jūsų mažesnėmis paskolomis. Žmonės mano, kad, kai ekonomikos žlugimai ar bankai jų skolos yra nušluostytos. Tai nėra teisinga, kadangi vyriausybė gali įeiti ir valdyti jūsų skolą ir paskui juos outsource skolos išieškojimo agentūros, kad persekiotų jus nuolat jūsų pinigams.

Įsiskolinę lygmenys šiuo momentu yra svirduliuojančiuose lygmenyse, bet su viltimi ši informacija padės jums ruoštis ir nauda iš kitos globalinės finansinės krizės 2.0.

Tyrinėkite, studijuokite, padarykite planą, darbas tas planas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *