Kaip sukurti finansinį klestėjimą sau savarankiškai – proto nustatymas būti turtingas.

ikas. Daug žmonių leidžia dienas dienas, norėdami žinoti, kaip visi turtingi asmenys, kuriuos jie mato jų gyvenimuose pasiekia sektis. Taip pat, daug žmonių niekada nežiūri į buvimą turtingas kaip kažkas, kurį kiekvienas gali padaryti. Jei persekiojimas turto ir klestėjimo yra kažkas, kurį jūs norite padaryti tada, jūs turite liautis norėti žinoti, kaip pasiekti ten ir pradėti žengti žingsniuose, kad padarytumėte taip. Nėra jokio geresnio laiko negu dabar, ir nėra jokio rimto pagrindo, kad lauktų kita pagerank tikrinimas minutė, kad pradėtų jūsų turto persekiojimą.

Kai aš iš pradžių pradėjau ieškoti savo būdo pasiekti lygmenį turto, apie kurį aš visada svajodavau, aš neturėjau jokios minties, kur pradėti (svarstymas, kad aš niekada netapau turtingas anksčiau, ir tokiu būdu neturėjau jokios patirties)
Aš visada turėdavau priežastį nenueiti įdėtas dėl laiko sužinoti tiksliai, kaip aš galėjau padaryti pinigus, kurių aš troškau. Aš galėjau visada daryti pasiteisinimą, kuris atrodė lengvas priimti tuo laiku. Aš pasakyčiau man pačiam, kad aš nebuvau tik niekada reikštas, kad būčiau turtingas, ar kad būdamas turtingas reiškė, kad aš turėjau būti godus, ar net kad aš nemėgau "turtingų" žmonių ir nenorėjau panėšėti į juos. Tada vieną dieną, vienas iš mano geriausių dedikuoti serveriai draugų atnešė knygą mano namui, kad aš buvau nustebintas, kad jis net valdė. Knyga kurią jis atnešė mano namui atrodė kaip keli pats padarytas milijonieriaus knyga, kurią aš turėjau, elgsis su skeptišku požiūriu bet kokia kita diena. Nors, mano draugas gavo knygą nuo sėkmingo verslo savininko, tokiu būdu aš maniau, kad aš duosiu jai šūvį. Artėjant laikui, kai aš baigiau knygą, aš supratau, kad kmu mano mentalitetas apie pinigus buvo neteisingas be paliovos. Mano visas gyvenimas aš pradėjau jungti daiktus su pinigais įkūrė mano savą patirtį. Aš buvau augintas su kai kuriomis skyrybomis mano šeimoje, ir atrodydavo, pinigai visada buvo šaltinis daug kovos ir skausmo mano tėvams. Savo ruožtu, aš pradėjau jungti pinigus kaip priežastį problemų ir emocionalaus skausmo tautų gyvenimuose. Aš galvojau apie pinigus kaip apie blogą daiktą anksčiau, negu aš buvau net sąmoningai sujaudintas dėl bet ko sukūrimo. Aš supratau, kad tai buvo šaltinis to, kodėl aš netapsiu turtingas. Svarstykite tai, jei jūs nemanėte, kad kažkas buvo geras asmuo, ir manė, kad jie buvo šaltinis skausmo ir liūdesio jūsų gyvenime, jūs manote, kad asmuo norėtų jungtis su jumis? Tiesa yra, kad, jei jūs galvojate apie pinigus neigiamai, tai niekada nebus šaltinis laimės jums, ir jūs turbūt neturėsite daug taip pat. Kai tik aš supratau beprotystę to, kaip aš galvojau apie pinigus, aš supratau kai kurias paprastas tiesas, kurios pakeitė mano pasisekimo lygmenį labai skubiai. Tiesa yra, aš ESU SKIRTA, kad būčiau turtingas, būdamas turtingas nereiškė, kad aš turėjau būti godus, ir kad "turtingi" žmonės nėra piktadariai, pavaizduoti visuomenės ir kino filmų. Mano akys buvo atidarytos į faktą, kad, jei aš norėjau pasiekti finansinį klestėjimą, aš turėjau iš pradžių pakeisti mane patį, kad pritaikyčiau sąskaitą.

Dabar supraskite, kad pagrindiniai savęs savarankiškai pakeitimai paprastai nevyksta per naktį. Aš neabejotinai nesakau, kad aš perskaičiau kažkokią knygą ir staiga, poof!, aš tapau turtingas. Kaip kažkas kita gyvenime, tapdamas turtingu ėmimu rimtas įsipareigojimas ir nustatymas. Jei tie yra dvi dorybė, jūs galite smarkiai kreiptis savo gyvenime tada, jūs jau turite pusę įrankiai, kurių jums reikia. Jūs žinote visus tuos reklaminius skelbimus, kuriuos jūs matote tinkle apie žmones, darančius tūkstančius dolerių savaitę tiesiai nuo jų kompiuterio? Tie yra tam tikra gana erzinanti reklaminių skelbimų teisė? Jei tos programos neturėjo jokios tiesos jiems apskritai, jūs manote, kad jie būtų reklamuoti taip sunkiai nors? Nesvarbu, kas kelias jūs nusprendžiate paimti, kad pasiektumėte jūsų asmeninį turto tikslą ar svajotumėte, atiduoti tai 100 %, ir jūs pamatysite teigiamus rezultatus.

Ačiū už jūsų laiką, ir sėkmę.

Alex Brittain

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *