Kodėl jūs turite svarstyti finansiniu planuotoju tapsmą

Finansinis planuotojas yra kažkas, kas konsultuojasi su klientais, ir padeda tiems klientams su jų finansinėmis problemomis. Tai yra reikli karjera, bet apdovanojimai yra dideli. Vidutiniškai, CFPs (patvirtino finansinius planuotojus) uždirba tarp 40.000$ ir 75.000$ per metus. Finansiniai patarėjai, kurie turi papildomus įgūdžius, tokius kaip apskaita, gali uždirbti net aukštesnius atlyginimus. Tas atlyginimas pakyla net daugiau finansiniams planuotojams su daugiau kaip dešimt metų patirties, ir tiems, kas valdo jų savą kuravimo ilgalaikiai kreditai verslą. Aukščiausi užmokėti finansiniai patarėjai uždirba į viršų šešių skaičių kasmet.
Pinigai nėra vienintelis stimulas finansiniams patarėjams dirbti šiame lauke. Tai yra didelis karjeros pasirinkimas ekstravertams, ir tiems, kas turi gerus žmonių įgūdžius, iš tikrųjų seksis. Finansiniai patarėjai susitinka su jų klientais reguliariu pagrindu. Jie vysto stiprų dirbantį santykį, ir studijuoja tai, kas iš tikrųjų turi reikšmę jų klientams. Klientai atvyksta finansiniams planuotojams su įvairove tikslų, greitosios paskolos kaip tvarkymas skolos, gelbėjimas viršuje jų vaikų kolegijos mokymui, ar pinigų antram medaus mėnesiui atidėjimui. Jaunesni klientai galėtų turėti padėti tvarkymui jų skolos ir jų kredito rezultato gerinimui, tokiu būdu jie gali gauti paskolą savo pirmiems namams. Vyresni klientai, antra, galėtų reikėti kažkokios pagalbos, sudedančios investicinį portfelį, kuris numatys jų vaikaičius po to, kai jie išėjo. Aišku, jie yra labai asmeninės problemos. Kai finansinis patarėjas pranoksta kitus savo darbe, jis pasiekia, kad pamatytų tiesioginiame būde, kaip jo sunkus darbas gerina jo kliento gyvenimą. Tai reiškia, kad finansiniai planuotojai turi lygmenį darbo pasitenkinimo, kuris yra unikalus finansiniame sektoriuje.

Jei jūs galvojate apie įėjimą sms paslaugos į finansinį planavimą kaip karjera, bet jūs nesate įsitikinęs, kad jūs turite kvalifikacijas, yra dar vienas daiktas, kurį jūs turite žinoti. Dauguma žmonių, kurie dirba kaip finansiniai planuotojai neėjo tiesiai nuo kolegijos į šį lauką. Iš tikrųjų, 88 % finansinių patarėjų laikė kitą padėties rūšį anksčiau, negu jie pradėjo šį darbą. Jei jūs turite ketverių metų kolegijos laipsnį, jūs galite pradėti mokytis, kad perduotumėte Patvirtintą Finansinį Planuotojo patikrinimą, nesugrįždamas į mokyklą jokiems papildomiems laipsniams. Plius, samdantys vadybininkai dažnai teikia pirmenybę finansiniams planavimo kandidatams, kurie turi kietą foną kituose laukuose, tokiuose kaip verslas, apskaita, klientų aptarnavimas, informacijos technologija, ar pardavimai. Įvairi darbo patirtis rodo įvairiapusiškumą, ir tai reiškia, kad jūs sugebėsite suprasti daugelio klientų įvairių rūšių poreikį.

Kad pradėtumėte lauke, pabandykite surasti finansinę kompaniją, kuri pasamdys jus įėjimo lygmens padėčiai. Didžiausios firmos aprūpins mokymą, tokiu būdu jūs galėsite laikyti būtino pažymėjimo egzamino po to, kai jūs esate pasamdytas. Tada jūs galite pradėti statyti pagrindą klientų, kurie patiki jumis, kad parodytų jiems teisinga kryptimi su investicijomis ir santaupomis. Jei jūs turite palūkanas dėl pinigų vadybos, ir norą padėti jūsų klientams gerinti jų finansinius gyvenimus, finansinis planavimas turi būti puikia karjera, tinkama jums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *