Kodėl jūs visi turite siekti padaryti milijoną dolerių

Dainų autorius sako:" Jei aš galiu pamatyti tai, tai aš galiu padaryti tai, jei aš tik tikiu tuo, nėra nieko į tai". Jums knuckleheads ten; tai reiškia, kad, kad ir kas jūs galite numatyti ir tikėti tai labai lengva tam įvykti. Galvokite apie sukūrimą milijono dolerių ir spėjimą kas? Jūsų protas pradės galvoti apie būdus jums pasiekti tą milijoną dolerių, dolerį prie dolerio.

Jūs negalite sėdėti, namie jaudindamasis dėl to, kaip jūs nepelnote, ir paskui turite visas pinigų rūšis, tik atvyksta jūsų kelias. Ne, tiksli priešingybė įvyks, jūs baigsite tuo, kad prarasite net daugiau pinigų, ir jūs turbūt net užbaigsite, sulūžo.
Jei jūs žinojote tai, kas tęsia pasaulyje, jūs pastebėsite, kad Yra juokingas daiktas visame pasaulyje, kuriame mes gyvename. Tai beveik, lyg tie, kas yra įsitikinęs galas viršuje su prizu ir trūkstančiais slaptai neužbaigia su niekuo. Net Oprah, turintis milijardą pokalbių laidos šeimininkas pasakė, kad pasauliu remiasi apie ketinimą. Tokiu būdu išleiskite savo ketinimą būti geriausiu, kad tai gali galbūt būti, ar jūs galėtumėte tik nukentėti gale, patikėti manimi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aš išgirdau begalinius žmones kai klaustas apie tai, kiek pinigų jie nori padaryti po kitų penkerių metų jų gyvenime, reaguoja, sakydamas, kad jie tik nori padaryti pakankamai daug būti patogūs. Jie tik nori padaryti pakankamai daug, kad turėtų maistą vieną savaitę, užmokėti nuompinigius šį mėnesį, užmokėti automobilių pastabą šį mėnesį ir nieką daugiau.

10 kartų iš 10 šitų žmonių, kurie tiktai nori būti patogūs gyvenime ar prarado jų darbą ar net prarado jų namus dėl mąstymo tiek mažo. Net aš nukritau į šiuos spąstus po mano pirmo namo pirkimo. Aš jaučiau, kad aš įvykdžiau tiek daug, kad aš protiškai nusprendžiau, kas aš nedirbsiu kaip sunkiai daugiau ne. Aš iš tikrųjų sumažinau valandų kiekį, aš dirbau tiesiai pusėje. Norėkite žinoti tuo, kas įvyko? Aš buvau atleistas iš darbo per kitus 8 mėnesius, taip pat kaip tai!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aš nenegaliu pabrėžti, kaip svarbus tai yra jums, kad šautų debesims, debesys būdami milijonas dolerių todėl, kad, kadangi jie sako jūs galite tik nusileisti danguje? Bet tai bus, turbūt užbaigiant būti 500, 000$, kuris nėra per blogas apskritai.

Taip, šiandien liaukitės norėti tiktai turėti pakankamai pinigų, kad padarytumėte tai ar padarytumėte tai, ne, vietoj to galvoti apie turėjimą per pinigų gausą, tokiu būdu jūsų protas dirbs su jumis, kad atneštų tokį turtą jūsų gyvenime, ir jei jūs iš tikrųjų užbaigiate su milijonu ir jaučiate, kad tai yra per daug jums todėl, kad jūs esate nesavanaudiškas asmuo, tada pragaras, atiduokite dalį to į kažką, bent jau tai vis dar padedama į gerą naudojimą kaip nors.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *