Kokia investicija proporcingai didėjant užaugins mano turtą?

Didžiausia investicija kurią jūs kada nors padarysite yra investicija į jūsų tebevykstantį asmeninį išsivystymą. Jokia kita investicija kada nors neduos jums tų pačių sugrįžimų. Kadangi jūs nuolatos investuojate kapitalą į savo svarbiausią vertingą dalyką, būtent jūsų savas saviišsivystymas, sugrįžimai, kuriuos jūs gėrėsitės, karjera gerai pasiseksite už teisios naudos piniginiame turte. Jūs tampate geresniu asmeniu visais atžvilgiais. Jūs esate geriau aprūpintas, kad būtumėte geresnis sutuoktinis, draugas, tarnautojas, verslininkas, ir taip toliau ir jei kreiptas tinkamai net jūsų sveikata gerės.
Pažiūrėkite į savo gyvenimą šiuo momentu, jūs investuojate bent jau 10 % visko, kurį jūs uždirbate kasmet, reklamos paslaugos internete į jūsų asmeninį išsivystymą? Jei jūs nesate, ir jūs nesate patenkintas rezultatais, kuriuos jūs gėritės, tai aš labai rekomenduoju, kad jūs tikėtumėtės įvesti šią svarbią vystymosi strategiją, kur jūs pavedate išleisti minimumą 10 % jūsų kasmetinių pajamų, gerindamas save savarankiškai, į jūsų gyvenimą šiandien.

Mano žmona juokaujančiai sako, kad aš turiu padėti savo atlyginimą į Amazonę ir kad jie turi tada siųsti man mažą čekį atgal kas mėnesį, su tuo, kas yra atidėtas, po to, kai aš užmokėjau už visas knygas, girdimąsias knygas ir DVD’s, kurį aš perku kas mėnesį. Šis įsipareigojimas tebevykstančiam studijavimui pamatė mano pajamas augant prie daugiau kaip 3000 % per praėjusius 5 metus. Aš nemanau, kad yra bet kokia investicinė lietuviska TV internetu transporto priemonė ten, kuri pasiūlė nuoseklius sugrįžimus kaip tai.

Pridėtas pranašumas yra toks, kad aš užaugau visais atžvilgiais, ir aš dabar matau pasaulį labai kitaip, žmonės, kurie nebūtų davę man, antras žvilgtelėjimas prieš kelis metus, iš tikrųjų nueikite į didelius ilgius, kad jungtumėtės su manimi dabar, ištekliai, kurie buvo neprieinami man prieš kelis metus, yra daug prieinamesni taip pat, viskas pasitaisė. Jokia kita investicija galbūt kada nors nedavė man šios daug reikšmės ir pasitenkinimo.

Lygmuo pasisekimo, kurį jūs gaunate, kad turėtumėte yra veidrodžio paskola issimoketinai atspindys jūsų savitapatumo ir negali niekada viršyti jūsų savo saviišsivystymo. Kažkas tai svarbu užsitarnauja jūsų pilną įsipareigojimą ir turi būti neatimama dalimi jūsų tikslų ir planuojantis ateitį. Jūsų asmeninio išsivystymo lygmuo panėšėja į matą ant termostato. Kadangi jūs tęsiate gerėti, ir užaugti, jūs palaipsniui perkeliate savo asmeninį termostatą į aukštesnį ir aukštesnį skaičių. Kaip šis skaičiaus padidėjimas, taip taip pat daro jūsų skelbimo pažinčių skyrelyje komplekto punktą ar ribą to, kas jūs esate gebantis pasiekimą.

Termostatas, kuris yra nustatytas 22 Celsijaus termometro skalėje reguliuos temperatūrą kambaryje baidariu nuoma ir įves šaltį ar įkais kaip būtinas, kad garantuotų, kad temperatūra kambaryje lieka pastovi. Jūsų komplekto punktas yra tiksliai tas pats ir yra pagrįstas jūsų lygmenyje asmeninio išsivystymo ir paveikslo, kurį jūs žinote apie savo savivertę. Nesvarbu, kas vyksta jūsų aplinkoje, finansinėje netikėtoje sėkmėje, ir svorio netekime ant griežtos dietos ar santykių, atrodančių gerai pasisekti, jūs visada sugrįšite į savo savą komplekto punktą, diktuotą jūsų asmeninio išsivystymo ir savivertės lygmens.

Daugiau kaip 80 % loterijos nugalėtojų JAV, ar laisvame, švaisto ar yra visiškai subankrutavęs per 18 mėnesių po jų didelės netikėtos sėkmės. Kaip gali tai būti galimas, jie uždirbo 30000$ per metus anksčiau, negu jie laimėjo 10000000$, kaip galėjo jie sugebėti nugriauti visą kad pinigai tokiame trumpame laiko tarpe. Tiesiog padėtas, jie buvo durti iš jų patogumo zonos, į unchartered teritoriją, kur jų finansinės vertės lygmuo toli viršijo jų vidinę savivertę ir asmeninio išsivystymo lygmenį. Jie tiesiog sureguliavo savo gyvenimus, kol jie nesugrįžo sinchronizacijoje su jų savais komplekto punktais.

Kadangi jūs nuolat mokotės ir augate, ir jūs tęsiate gerinti savo savą komplekto punktą, per jūsų įsipareigojimą tebevykstančiam asmeniniam išsivystymui, viskas jūsų gyvenime gerės. Kaip Jim Rohn, taip vykusiai pasakė, "Jei jūs norite turėti daugiau, jūs turite tapti daugiau. Daiktams, kad pasikeistumėte, jūs turite pasikeisti. Daiktams, kad pasveiktumėte, jūs turite pasidaryti geresnis"

Tokiu būdu labai aišku kad, kaip jūs augate ir tampate daugiau:

Jūsų finansinė vertė padidės.

Jūsų santykiai gerės.

Jūs jungsitės su nepaprastais žmonėmis.

Jūsų karjera ar verslas gerės.

Jūsų sveikata gerės.

Kiekvienas išorinis veiksnys galų gale atspindės jūsų lygios koreliacijos vystymąsi.

Benjamin Franklin pasakė tai taip gerai, "Jei vyras tuština savo rankinę į jo galvą, joks vyras negali nuimti to iš jo. Investicija į žinias visada moka interesus"

Liaukitės žiūrėti lėšomis jūsų asmeninio išsivystymo ir pradėkite pamatyti vertę ar vertę, kurią tai prideda prie jūsų gyvenimo. Bet kokia investicija, į kurią jūs paverčiate į asmenines išsivystymo medžiagas, trenerius ar seminarus yra nepaprastai laisva. Kadangi jūs mokotės daugiau, jūs galų gale uždirbate daugiau, ir jūs tampate daug vertingesnis, negu jūs būtumėte pasilikęs, turėjo jus neinvestuotas į jūsų asmeninį vystymąsi. Pažiūrėkite į savo svajones ir tikslus, investicija, jūs paverčiate į savo asmeninį išsivystymo degtuką į dydį ir šitų tikslų ir svajonių apimtį? Kai tai padarys, jūs katapultuosite save pirmyn ir visas jūsų svajones, ir fantazijos taps tikrove.

>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *