Patarimai, kad pasirinktų geriausią pensijos kaupimo ir išmokėjimo planą

Tie, kas ketina atsistatydinti turbūt stovi su sunkiu greita paskola metu. Sprendimas, koks pensijos kaupimo ir išmokėjimo planas yra geriausias nėra taip lengvas. Visų pirma, jūs negalėtumėte gauti vertos pasitikėjimo informacijos apie finansinio pasirinkimo diapazoną. Taip pat galima, kad jūs siekiate suprasti, koks planas yra labiausiai tinkamas jūsų ekonomiškai būtinybei.

Jei jūs susitelksite ties didžiausiomis problemomis išėjimo į pensiją planavimo, ir susipažinsite su sprendimais, pasiekiamais, kad išvengtumėte tokių problemų, jūs sugebėsite padaryti sėkmingą pensijos kaupimo ir išmokėjimo planą.
Viena iš labiausiai įprastų problemų išėjimo greita paskola internetu į pensiją investicijose yra tas mokesčių. Ši problema paprastai domina atitraukimą. Prieš išėjimo į pensiją investicijos pasirinkimo pasirinkimą, jūs turite todėl, kad atsižvelgtumėte į mokesčių tarifą, kuris bus pritaikytas jūsų atitraukimui. Tradicinė Airijos respublikonų armijos formulė gali pasirodyti labai brangi, kadangi mokesčių tarifas priklausys nuo kiekio pinigų, sukauptų per jūsų karjerą. Tačiau, visas mokesčiu atidėtas pasirinkimas yra gana pavojingas pensininkams. Išėjimo į pensiją pajamos kurias jūs gaunate, iš tikrųjų, paprastai bus pagrįstos tuo, kaip gerai jūsų investicijos daro rinkoje. Tai reiškia, kad ekonomiškas smukimas bus pakankamas, kad sumažintų jūsų išėjimo į pensiją biudžetą. Ši situacija bus blogesnė, jei jūs turėsite užmokėti gana aukštus atitraukimo mokesčius.

Kad išvengtų šios problemos, yra du pagrindiniai sprendimai:

1. Išvenkite mokesčiu atidėto pasirinkimo. Investicijos be mokesčių tokios kaip Roth Airijos respublikonų armija leis jums gauti reguliarias sms paskola pajamas, neturėdamos mokėti mokesčių jūsų pinigams.

2. Turėkite galvoje, kad anuitetas gali būti sudėtingas. Nepaisant Airijos respublikonų armijų ir kito išėjimo į pensiją investicijos pasirinkimo, tai nėra paveikiama vyriausybės reguliavimo. Mokesčiai, jungti su šiuo privačiu kontraktu, gali pasiekti 7 %. Be to, procentinis dydis, kurį jūs turėsite užmokėti galėtų keistis pagal rangovo laukiamą gyvenimo trukmę.

Kitas svarbus faktorius, nustatantis jūsų išėjimo į pensiją pajamas, yra kelias, kuriame tos pajamos bus sukurtos. Kiekis pinigų, ant kurių jūs galite atsistatydinti ant yra labai kintamas. Tai priklauso nuo kiekio pinigų, kuriuos investuojama kaip įnašas ant jūsų išėjimo į pensiją fondo, bet tai galėtų taip pat priklausyti didžia dalimi nuo rinkos. Dauguma atvejų, jūsų pajamos bus įtakoje svyravimo rinkos, kuri galėtų pasirodyti labai pavojinga jūsų išėjimo į pensiją biudžetui. Tačiau, yra du svarbiausi būdai apeiti šią problemą. Jūs galite taip pat:

1. Pasirinkite pastovų anuitetą, kuris leis jums gauti pastovias pajamas, kurios nepriklausys nuo jūsų investicijų produktyvumo. Į žmones galėtų kreiptis galimybė padidinti pajamas ir todėl pasirinkti kintamus anuitetus. Tačiau, pastovūs anuitetai yra saugesnis pasirinkimas pensininkams.

2. Pasirinkite, jei galimas, apibrėžtam pašalpos planui, kuris, nepaisant apibrėžto įnašo plano leis jums gauti reguliarias išėjimo į pensiją pajamas nepriklausomai nuo investicijų vertės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *