Prekybinis ryšys su finansine kritiška padėtimi

Finansų valdymas yra svarbus jūsų ateičiai. Sukūrimas to per sudėtingus laikus ir ruošdamasis galimam sudėtingam Financial times jūsų ateityje yra reikiamas žingsnis finansiniame planavime ir asmeniniuose finansuose. Yra daug daiktų, kuriuos jūs galite padaryti, kad paruoštumėte ir sumažintumėte finansinių sunkumų poveikį. Skaitytas toliau sužinoti. Turėdama planą rubai anksčiau, negu finansinė krizė įvyksta, labai sumažins įtampą.

Gera elgesio taisyklė turi turėti nepaprastą fondą ar taupomąją sąskaitą, kur tiktai baisiais reikalingumo laikais yra išlaidos, ištrauktos nuo pranešimo. Kelių mėnesių vertė pajamų ar kad ir kas jūs galite atidėti, kad sutaupytumėte viršuje kiekvieną atlyginimą gali iš tikrųjų išgelbėti jus daug bėdos ir galvos skausmo tuo atveju, jei jūs esate alteistas iš darbo, ar kai kurios nelauktos išlaidos turi būti padarytos
Geriau apsirūpinęs kuriuo jūs būsite daugiau jūs sutaupėte viršuje, pirkdamas jus laikas tuo metu, kai jūs grįžtate ant savo kojų ir ant reguliarios išlaidų struktūros vėl.

Gelbėjimas fondų viršuje banko sąskaitoje taip pat gali sukaupti pinigus ilgainiui. Su pinigais, uždirbtais palūkanų normose, tai būtų į jūsų pranašumą, domenai karantine kad sulaikytų pinigus banke kol galimas, tokiu būdu jūsų pranešimas gali iš tikrųjų sukurti kai kurias pajamas, nesvarbu kaip mažas. Kitas daiktas kurį jūs galite padaryti turi gauti draudimą, kuris rūpinsis pagrindine nesėkme, kuri gali įvykti jūsų gyvenime. Pavyzdžiui pavyzdyje jūs įeinate į automobilių sudužimą, automobilio draudimas gali apimti pagrindines dangos išlaidas. Saugojimas savęs savarankiškai finansiškai blogiausiam yra svarbus, bet jūsų finansų ant rutinos planavimas, kasdieninis pagrindas yra idealus. Jums reikia į prioritize jūsų išlaidų. Tam tikros sąskaitos eina pirma per kitus, ir keli yra svarbesni negu kiti. Pavyzdžiui, jūs nerizikuotumėte teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimu, kad foto dovanos užmokėtumėte jums telefoną ar kabelinės televizijos sąskaitos teisę? Reikia nagrinėti jūsų svarbias išlaidas iš pradžių, ir jei jūs užstringate tam tikros rūšies finansiniuose sunkumuose, paskui sumažinate papildomas išlaidas iš savo biudžeto. Išlaidų apribojimas išgelbės jus įeinantis į gilesnę skolą.

Kitas didelis patarimas turi derėtis su skolintojais dėl įsiskolinusios konsolidacijos, jei reikia. Mes žinome, kaip įtemptas ir slegiantis prekybinis ryšys su daugeliu skolų yra toks…, ar jūs negalite užmokėti savo kreditinės kortelės, medicinos, ar įkeisti sąskaitas, tardamasis dėl sąskaitos atmokėjimo su jūsų banku, ar skolintojas gali būti naudingas. Jie gali spręsti kažką kaip mažinimas jūsų palūkanų normos ar duoti jums laikiną periodą užlaikymo jūsų sąskaitų mokėjime. Imkitės šių veiksmų anksti, ir nelaukite iki praėjusios minutės, todėl, kad skolintojai galbūt nėra kaip pasiruošęs dirbti su jumis praėjusia minute. svetainiu talpinimas pigiau

Finansinis sunkumas gali taip pat būti suvaldytas, jei jūs palaikote naudą ar virš vidutinio kredito rezultato. Yra daug kredito rezultato pranešimų tiekėjų ten, tokiu būdu jūs galite visada laikyti tikslų taką savo išlaidų įpročių ir kaip jie paveikia jūsų kredito rezultato istoriją. Visomis kainomis, išvenkite teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo ir einančio vorele bankroto, kuris gali paveikti jūsų kredito rezultato istoriją tiek drastiškai, kad tai gali būti sudėtinga ar beveik neįmanoma atsigauti ir pasveikti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *