Santaupos ir investicijos vaikams.

ikas. Ko man reikia nuo mano taupymo plano?

Anksčiau, negu jūs pasirinksite taupymo savo vaikų planą, jūs turite svarstyti, kokie jūsų tikslai rubai internetu yra. Jei jūs turėsite aiškią mintį apie tai, ką jūs norite pasiekti, jūs sugebėsite išrinkti planą, kuris dirba geriausias jūsų šeimai. Taupymo jūsų vaikų planas gali būti panaudotas pasirinkimo diapazonui, apimdamas:

Mokyklinis mokestis, planuojantis

Jei jūs planuojate pasirinkti privatų išsimokslinimą jūsų vaikams, tipiški mokesčiai yra apytiksliai 3.500£ už trukmę. Priklausomai nuo kokio privataus išsimokslinimo jūsų vaikas gauna, jūs turėsite pasiruošti finansinei naštai. Nelauktos kainos, tokios kaip sportas, mokomosios ekskursijos ir uniformos gali prisidėti prie kainos.
Universiteto kainos, planuojančios

Universiteto mokymas tampa brangesnis kasmet – nuo rugsėjo universitetų, sugebės įkrauti iki 9.000£ per metus mokesčiuose. Ant akademinių mokesčių viršūnės, jūsų vaikas susidurs su papildomu pragyvenimo minimumu ir palaikymu – ypač, jei jie nuspręs nutolti nuo namų. Investuodamas kapitalą anksčiau, negu jūsų vaikas mokosi universitete, gali būti didžiule pagalba, kai kainos galų gale trenkiasi.

Paveldėjimo greita spauda mokesčio sumažinimas

Jei jūs norite sumažinti įgėlimą paveldėjimo mokesčio ant jūsų turto ir duoti jūsų vaikui ar vaikaičiui, geriausia pradžia, investuojanti kapitalą į taupymo planą, tokį kaip jaunesnysis ISA, reiškia, kad pinigai bus perduoti jūsų pasipelnytojams be praradimo.

Kas yra mano pasirinkimas?

Kai prieita prie plano radimo tai ketina dirbti geriausia jums ir jūsų vaikams, įsitikinkite, kad jūs žinote savo pasirinkimą.

Jaunesnis firminis blankas ISAs

Jei jūs turite ilgą laiką, kad nueitumėte prieš mokyklą, ar universitetas pradeda, JISA yra didelis, didelio procento pasirinkimas tam, kad padidintų investiciją. Reguliarūs mėnesiniai indėliai yra palyginti paprasti į prieigą kai reikalinga ir bendrąją sumą, kurią jūs gaunate gale, bus be mokesčių. Tuo metu, kai yra ribų ant to, kiek jūs galite padėti ISA, jie lieka labai populiarų pasirinkimą.

Nacionalinės Taupymo Obligacijos

Vaikų Bonuso Obligacija, pasiūlyta Nacionalinių Santaupų & Investicijų, yra palaikyta vyriausybės ir pasiūlo visiškai nerizikingą būdą sutaupyti jūsų vaikui. Obligacijos siūlo pastovią palūkanų normą palūkanų be mokesčių penkerius metus ir net tiekia bonusą gale, jei jūs laikotės ant jų pilnai trukmei. Kadangi palūkanos ir užmokestis yra garantuoti, tai yra geras pasirinkimas, jei jūs turite tikslią mintį apie tai, kam jūs taupote.

Vaiko Patikos fondas

Palyginti nesena vyriausybinė iniciatyva, CTF draudžia kiekvieną neseniai gimusį vaiką, yra priskirtas į užmokestį 250£ į 500£, kuriuos investuojama vaiko vardu iki amžiaus 18. Tuo metu, kai vyriausybė daro papildomus įnašus, tėvai ir draugai yra taip pat sugebėti prisidėti prie fondo savarankiškai. Kai tik pinigai yra užmokėti į pranešimą tačiau, tai turi pasilikti ten, kol vaikas nesiekia 18.

Būdamas žinantis kiekvieną metodą gelbėjimo jūsų vaiko ateičiai yra pirmas ir geriausias žingsnis į laidavimą, kad jie turi pranašumą, kurio jūs norite jiems.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *