Skirtumas tarp pigaus ir kokybiško nagų lako

Patikrinkite ingredientus

NagaiNustatant, ar nagų lakas yra pigus, ar kokybiškas, reikėtų pradėti nuo sudedamųjų dalių. Nuo formulėje naudojamų ingredientų gali priklausyti ir to nagų lako ilgaamžiškumas, ir kaina. Jei nagų lako sudėtyje yra daug skirtingų ingredientų, labiau tikėtina, kad jis bus brangus. Nagu lakai, kuriuos verta pirkti. Pigūs ingredientai, pavyzdžiui, tirpiklis denatūruotas alkoholis, dažnai naudojami nagų lako sudėtyje, nes jį gaminti yra pigu. Tačiau brangesniuose nagų lakuose naudojami tokie ingredientai kaip etilacetatas, kuris gali užtikrinti ilgesnį sluoksnį.

Patikrinkite tekstūrą ir spalvą

Nagų lako tekstūra taip pat gali būti geras rodiklis, rodantis, ar jis pigus, ar kokybiškas. Kokybiški nagų lakai paprastai būna tirštesni ir mažiau skysti nei pigūs. Taip yra dėl to, kad naudojama daugiau pigmento, kuris suteikia nepermatomumo ir padaro nagų laką patvaresnį. Kalbant apie spalvą, pigesnės spalvos dažnai būna tamsesnės ir mažiau blizga. Taip gali būti dėl to, kad nagų lake naudojami prastesnės kokybės pigmentai, o kai kuriais atvejais jie gali būti net netinkamos spalvos. Jei ieškote labai konkrečios spalvos, verta išleisti šiek tiek daugiau, kad gautumėte tinkamą.

Patikrinkite patvarumą

Patikrinti nagų lako patvarumą labai paprasta – tiesiog palikite jį ant nagų visai savaitei. Jei lakas išsilaikys visas septynias dienas nenusilupęs, žinokite, kad tai aukštos kokybės produktas, į kurį verta investuoti. Jei lakas pradeda skilinėti jau po poros dienų, vadinasi, tai pigus, nekokybiškas produktas ir jo tikrai turėtumėte vengti. Yra daug būdų, kaip patikrinti nagų lako patvarumą, pavyzdžiui, naudojant dušo testą, popierinio rankšluosčio testą, bandymą džiovintuvu ir kt.

Patikrinkite kainą

Nors gaminio kaina nėra vienintelis rodiklis, rodantis, ar jis pigus, ar kokybiškas, vis dėlto tai gera pradžia. Daug pigių nagų lako priemonių galima rasti už mažiau nei 5 JAV dolerius, tačiau aukštos kokybės prekių ženklai gali kainuoti iki 20 JAV dolerių, o į juos tikrai verta investuoti. Rinkdamiesi nagų lako prekės ženklą, atkreipkite dėmesį į kainą ir palyginkite ją su kitų prekės ženklų lakais, turinčiais panašias savybes.

Skirtumas tarp pigių ir kokybiškų nagų lako prekių ženklų

Yra daug skirtingų nagų lako prekių ženklų, kurių kiekvienas pasižymi unikaliomis savybėmis, ir daugelis jų yra pigūs arba kokybiški. Tačiau svarbu nepamiršti, kad ne visi kokybiški prekių ženklai yra brangūs ir atvirkščiai. Vieni populiariausių prekių ženklų, gaminančių aukštos kokybės nagų laką, yra OPI, Essie ir CND, ir jie dažnai yra brangesni už kitus prekių ženklus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *