Teisinga laisvė yra tiktai kvailas idealas?

Keliais greitieji kreditai šimtmečiais prieš, garsus filosofas Jean-jacques Rousseau išdėstytas; "Vyras gimsta laisvas; ir visur jis yra grandinėse. Kiekvienas galvoja savęs savarankiškai meistras kitų, ir vis dar lieka labiau didįjį vergą negu jie."

Tuo metu, kai jūs galite manyti, kad daiktai pasikeitė, ar turėjo pasikeisti, nuo Jean-Jacques Rousseau laiko, šitie žodžiai, tačiau, lieka taip teisingi šiandien kaip laiku, kai Jean-Jacques Rousseau iš pradžių kalbėjo jais.

Aš nesu dalis korporacinio pasaulio ir net nepaisant to, kad aš vieną kartą buvau korporacinio pasaulio dalis, aš esu dėkingas, kad aš nesu daugiau dalis šios struktūros, ar sistemos.
Anksčiau, negu aš nueisiu toliau, aš turiu išdėstyti; šis straipsnis yra ant temos laisvės ir nėra numatytas kaip ataka ant korporacinio pasaulio.

Aš pažįstu daug žmonių, kurie yra dalis korporacinio pasaulio ir nors jie mano, kad savęs yra gerai užmokamas greitas kreditas ir patogių gyvenimų vadovavimas, beveik jie visi skundėsi kažkuriuo laiku apie jų ilgą darbo laiką jų darbo sąlygos, kad jie nebuvo skatinti, ar jie negavo mokesčio – kelia per ilgą laiką, kad jų darbas yra dažnai nuobodus ir monotoniškas, ir jie nemėgsta savo boso.

Jei aš turėjau paklausti jų, ar kai dėl to, bet kas vedantis panašią gyvenseną, jei jie yra iš tikrųjų laimingi ir įvykdomi jų darbe, ar darbo linijoje, aš esu įsitikinęs, kad atsakymas būtų skardus "Ne!" . Tačiau, tuo pačiu metu, iš manęs juokėsi ir išjuoktas šitų žmonių tam, kad siūlyčiau pakeitimą gyvenimo ir gyvensenos, jiems. Iš manęs juokėsi ir išjuoktas tam, kad turėčiau mano vaizdus, viltyje pagerinti gyvenimus šitų žmonių greitasis kreditas ir gyvenančių panaši korporacinė gyvensena.

Man svarbu išdėstyti; aš esu laimingas dėl savo gyvenimo ir nors aš turiu daug asmeninių tikslų, aš turiu dar pasiekti, aš vis dėlto, jausmas įvykdė, kuriame aš jau pasiekiau. Kiek iš šitų žmonių gali iš tikrųjų pasakyti tai apie jų gyvenimus. Aš esu iš tikrųjų toks, iš ko turi juoktis, svarstydamas tai? Jei yra, ar tai yra pokštas, kas yra tai iš tikrųjų ant?

Yra žmonių, kurie yra motyvuoti saugumo ir yra žmonių, kurie yra motyvuoti laisvės. Aš supratau, kad kartais aš priėjau prieš mąstyseną, mąstysena, padrąsinta visuomenės, prie korporacinio pasaulio, prie "darbovietės". Mąstysena saugumo, turėti patogumą gauti atlyginimą. Mano vaizdai dažnai grasindavo šios mąstysenos ir jų saugumo jausmo žmonėms. Aš sakau "saugumo jausmą" todėl, kad tai nėra teisingas saugumas, greičiau saugumo jausmas. Tai yra baimė prarasti jų darbo vietas, tiek daug, kiek saugumas darbas aprūpina, kad laiko daugumą šitų žmonių jų darbo vietose – net tuo metu, kai jie yra nelaimingi savo darbo vietose. Jei aš turėčiau paklausti bet kurio iš šitų žmonių, jei jie yra laisvi, jie labiausiai tikėtina atsakytų "taip", bet jie yra iš tikrųjų laisvi? Jie gali pasirinkti savo darbo valandas? Jie gali pasirinkti savo atlyginimą? Galėkite leisti sau juos, kad nueitumėte, kur jie nori, kai jie nori ir jei jie nori į? Jei jūs esate motyvuotas saugumo, jūs tampate vergu grandinėse. Vergas jūsų boso ir sistemos vergas.

Kiekvienas negali būti motyvuotas saugumo ir tas pats laikas, motyvuotas prie laisvės.

Aš esu motyvuotas laisvės. Laisvė teisinga prasme žodžio, kuris yra; finansinė laisvė, dvasinė laisvė, psichologinė laisvė, fizinė laisvė, emocionali laisvė, socialinė laisvė ir profesinė laisvė. Tai nėra kvailas idealas, ir aš nesu vienintelis asmuo, kuris yra motyvuotas šio idealo ir kas trokšta ir gyvena ši tikrovė.

Aš norėčiau nuspręsti, kartodamas Jean-Jacques Rousseau žodžius; "Vyras gimsta laisvas; ir visur jis yra grandinėse. Kiekvienas galvoja savęs savarankiškai meistras kitų, ir vis dar lieka labiau didįjį vergą negu jie." Kaip ištikimas ponas Rousseau, kaip teisingas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *