Tinkle greitos paskolos paraiškos ir paskolos skolintojai

Tinkle Greitos Paskolos Paraiškos

greitas kreditasReikšmingas pakeitimas per praėjusius kelis metus buvo didėjantis naudojimas šalutinės paskolos rinkos, kuri perka paskolas, sukurtas skolintojų. Santaupos ir paskolos asociacijos istoriškai padarė vidaus paskolą iš indėlio fondų. Paskolos tada pasiliko tos įstaigos viduje, kol jiems neužmokėjo. Kadangi palūkanų normos tapo vis labiau ir labiau kintamos, taupymo, greitas kreditas ir paskolos buvo svyruojančios, kad padarytų pastovią palūkanų normą, 30 metų paskolas baimėje, kad aukštesnės normos pavers paskolas į įsipareigojimus. Kita problema susitelkė ties likvidumu. Kai paskolos reikalavimas buvo aukšti ir nauji indėliai žemai, santaupos ir paskolos buvo priverstos nugręžti paskolos pretendentus. Sprendimas surado būdą parduoti senas paskolas ir panaudoti pinigus, kad padarytų naujus vieno dolerio banknotus

Praeityje, jei skolintojas norėjo parduoti paskolą (ar paskolų grupė), skolintojas buvo priverstas greitieji kreditai nustatyti kito vietą santaupos ir paskola, bankas, ir taip toliau kas sutiko nupirkti atskiras paskolas. Kiekviena paskola buvo ištirta, ir dažnai išmesta priežasčių įvairovei. Dažnai pirkėjai nenorėjo ypatybių rajonuose (ar miestai) ar nemėgo kažko apie paskolos gavėjo kredito rinkmeną.

Antrinės rinkos išsivystymas leido skolintojams paversti grupę panašių paskolų į vieną saugumo instrumentą, kuris tada galėjo būti parduotas taip pat kaip akcijos ir obligacijos. Antrinės rinkos grupės apžvelgtų paskolas, kad patikintų greiti kreditai internetu sutikimą su nustatytais nurodymais dėl kokybės ir dokumentacijos. Paskolos būtų tada apsikeistos į garantuotą saugumą. Skolintojas dabar laikytų garantuotą saugumą kaip vertingą dalyką, vietoj tuzino atskiro būsto įkeitimo. Šis saugumas galėjo būti lengvai parduotas, kad ir kada pinigai buvo būtini esantis priežastis pagerintų palūkanų normų ir neribotų fondų vidaus paskolai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *