Vieno arba bendras anuitetas?

Taigi ieškote pirkti pajamas su savo kietajame uždirbtus pensijų fondas? Skirtingų pensijų pajamų pasirinktys, galimos turto gali būti painu. Jei turite partnerių ar sutuoktinis gali būti atsižvelgiama paimti bendrą anuiteto, bet koks skirtumas? Tai geriau nei kiti?

Anuitetas yra pajamomis, mainais už Vienkartinė domenai karantine priemoka, ir paprastai perkama su pensijų fondas. Perkant vieną asmenį anuiteto bus gauti pajamų iš anksto sutartas per laiką, kuris paprastai tol, kol jums perduoti toli.

Bendrą anuiteto bus ne mokėti po die, išskyrus atvejus, kai yra garantuotas išmokėti laikotarpiui, tačiau tai paprastai tik tam tikram ribotam laikotarpiui. Jungtinio anuitetas gali ir toliau mokėti partneriui arba po to, kai praeina nuo sutuoktiniui. Tai gali padaryti bendrą anuiteto ypač tinka pasirinktį Jei jūsų partneris ar sutuoktinis neturi savo pensijų susitarimas patenka atgal

Bendras anuiteto ateis aukštesne kaina nei vieno anuiteto, nes draudikas baidariu nuoma gali turėti ilgesnį laiką sumokėti. Tai reiškia, kad jūs gaunate per savo gyvenimą pajamų suma bus tikriausiai būti mažesnis, nei būtų kitaip gaunate. Nors tai kainuos daugiau jungtinio anuitetas gali suteikti taikos, atminkite, kad jūsų partneris bus ne kova spręsti pajamų nuostolių, kai you’re gone.

Kai miršta jūsų partneris gali tikėtis, kad gauti procentais, buvo gauti prieš jums przeminal pajamų. Kai perkate bendrą anuiteto jums reikia nuspręsti, ką norite, kad šis procentas turi būti, dažnai arba 50 %, 75 % arba 100 %. Kuo didesnis procentas nuo jūsų pajamų norite, kad jūsų partneriui, kai praeina, tuo didesnis anuiteto savikaina gali būti ir toliau gauti.

Jungtinio anuitetus galite įtraukti kitų finansinių išlaikytiniai vietoj sutuoktinis. Taip pat verta turint omenyje, kad kai kurie teikėjai negali reikalauti jums būti vedęs ar civilinės partnerystės su savo partneriu, siekiant leisti jums gauti bendrą anuiteto.

Pasirinkti anuitetas gali būti sudėtingas procesas, su daugeliu galimybes ne tik pasirinkti sms siuntimas vieną arba bendrą anuiteto. Pirkinių aplink yra raktas į gauti geriausių galimų aplinkybių, ir vis svarbesnis sunku šiandienos ekonominį klimatą. Galite norėti ieškosite nepriklausomų patarimų, siekiant padėti jums rasti tinkamą parinktį jūsų poreikius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *