14 Būdų, kad keliauti su negalia lengviau

Jei kelionės su negalia, negalią, fizinio apribojimo, mobilumo apribojimas, arba vystymuisi negalios, turi specialių poreikių, arba naudoti keliones elektros invalidų ar negalios motorolerį, tai gera idėja, kad sužinoti, kiek jūs galite padaryti neįgalių kelionės lengviau.

Arba jei esate brandi keliautojas arba vyresniųjų, kurie yra lėtas walker arba tiesiog nori lėtesniu tempu, vis daugiau informuoti apie neįgalių kelionės paslaugas ir negalios kelionės išteklių, bus sumažinti nerimas, kad dažnai lydi neįgalių keliautojus.

Šie kelionių patarimai, išteklius ir informacija neįgaliųjų padės padidinti keliones, ekskursijos, šventės ir atostogos yra daug lengviau, jūs arba vaikas su negalia, ar trumpalaikės ar ilgalaikės.
1. Planuoti savo kelionę iš anksto gerai! Jums reikia užsisakyti papildomų priedų, vaistus arba atnaujinti receptų, nustatyti akiniai arba keisti receptų, gauti fizinį, turėti dantų darbą, turi savo invalidų fiksuotos arba dostrojonych ir tt.?

2. Jei įmanoma, visada knygos jūsų kelionės per agentūrą specializuojasi padėti žmonėms su negalia. Tai svarbu, nes specializuotos kelionių agentūrų ir kelionių operatoriai keliones neįgaliųjų turi patirties ir gali sutaupyti keletas siaubingai galvos.

Jie siūlo daug geros patarimų ir platų paslaugų neįgaliems keliautojas. Be kita ko, jos galėtų pasirūpinti, kad a: invalidų ne oro uosto, invalidų prieinama viešbučio kambarį, invalidų nuomos, lifto įrengtas prieinama van, visiškai van, mikroautobusų, RV, kliūtis motorolerį ar kitų kliūtimi transporto priemonės.

Kelionių agentų neįgaliųjų greita paskola gali padėti organizuoti prieinama transporto, padėti planuoti geriausiai prieinamos kruizinių, suteikti kruizinių linija ir kreiserinis patarimai, pasirūpina kelionės draudimo ir rūpintis specialiųjų poreikių.

Agentai gali patikrinti su Viešbučiai: vidinės ir išorinės durų pločiai tilptų jūsų invalidų, ADA patvirtintas handikapus vonios, patraukti barai, arba -, dušai. Tiesiog pasakykite jiems jūsų poreikius.

Kelionių agentų gali padėti jums rasti Pigūs lėktuvų, Pigūs bilietus, Pigūs skrydžiai, Pigūs kelionės auto draudimas, Pigūs viešbučiai, Pigūs automobilių nuoma, Pigūs kruizai, pigių atostogų ir Pigūs kelionės visų rūšių.

3. Be atsižvelgiant kartu savo kelionių agento telefono numeris, jūs taip pat norite pasiimti su savimi telefono numeriai, kelionių agentūrų, kurios specializuojasi neįgalių kelionės jūsų paskirties vietą, jeigu jūs negali pasiekti jūsų pačių agentas.

Šie kelionių agentų gali žinoti, kaip spręsti problemas, kad ateis, dėl savo viešbučio, automobilių arba van nuomos mokesčiai ir kt., net jei neįvedėte kad bilietus per juos.

4. Kai keliaujate į kitą miestą, check out vietos sveikatos ir medicinos keliones asociacijų prieš išvykdami. Pvz., gauti telefono numerius vietos MS skyriuje, jei turite MS. Šios organizacijos gali būti puikus išteklių.

Jie paprastai žino, kas muziejai, restoranai, teatrai & neįgaliesiems ir kur galima gauti deguonies, atsargų arba medicinos paskola internetu pagalbą, yra kitų vietos įrenginiai. Jie gali būti jums padėti su bet kokių problemų.

5. Jei planuojate išsinuomoti motorolerį negalią, invalidų, elektros invalidų, kliūtis van, visiškai van, mini-van, RV ar kitos transporto priemonės į kitą miestą, nereikia laukti, kol jūs ten. Imasi visų priemonių, prieš išeidami į jūsų kelionę.

Įsitikinkite, ar paprašyti bet specifiką, pavyzdžiui, yra pririšamą-nesėkmės, rampos, arba keltuvai ir pan. Patikrinkite kas van, RV, automobilių ar auto draudimo jums reikia prieš išvykdami.

6. Nepalikite nieko atsitiktinumui. Jei galite, dar kartą patikrinkite visus jūsų kelionių organizatorius suteikia susitarimus. Skambinti oro linijų bendrovės, viešbučiai, motorolerį, invalidų, automobilių, RV arba van nuomos bendrovės, medicinos įrangos nuomos bendrovės, ir t. t., ir patikrinti, ar specifikos, ypač jei jūs būsite keliauti į invalidų vežimėliams arba turi kitų specialių poreikių, pavyzdžiui, deguonies.

Tai svarbu, jei neturite naudojamas agentas prieš.

7. Jei reikia, deguonies arba kitos specialios medicininės įrangos, skambinti airlines ir tiekėjų gerai apie savo kelionę. Negalima laukti, kol Paskutinė minutė. Pradėkite skambinti jiems, kaip tik jūs žinote, jūs ketinate būti kelionės arba atsižvelgiant į kelionę.

Dar kartą tada patikrinkite su jūsų kelionių organizatorius ir oro linijų bendrovė bent trijų ar keturių dienų prieš savo skrydį.

8. Atvykti anksti į oro uostą. Tai geriau palaukti maždaug ten ne praleisti savo plokštumoje. Tai bus pašalinti kai kuriuos pre-trip nerimas, jūs manote, ir padaryti daugiau neskubantis kelionės. Tai atrodo kaip bendrą žinių, bet daugelis žmonių vis dar atvyksta prie vartų tik visų laiku.

Su visais, kad vyksta pasaulyje šiandien yra daug priežasčių, kodėl norite leisti daugiau kartą oro uoste.

9. Į jūsų lėktuvas maišą laikyti kopijas į nurodymus savo vaistus ir akiniai, papildomų akiniai, akiniai nuo saulės, visus savo vaistus ir priedai, ir Jūsų gydytojas, stomatologas ir kitų sveikatos priežiūros specialistų su jų adresus ir telefono numerius, sąrašas.

Įtraukti jūsų gydytojo fakso numeris nurodymus, tuo atveju, jei jūs prarasite savo vaistus. Nuolat pasikartojančių kopijas šių savo bagaže ir namuose su telefonu. Žinau, kai jūsų medicinos dokumentai saugomi.

10. Kai kelionės, ir, bet kuriuo kitu metu per daug, jei vartojate vaistus, sužinoti jų pavadinimai ir ką jie Jei nežinote. Žmonės ateina į skubios kambarį visą laiką ir nežinau, ką jie vartojate vaistus. Galite būti nustebinti, kad išsiaiškintumėte, kad dauguma žmonių sako, “mažai geltona pigułka” arba “baltųjų kapsulė”, ir kt.

Skubios pagalbos reikia žinoti, ką jūs vartojate, todėl jie nesuteikia jums vaistus, arba kad būtų neigiamai sąveikauti su juo, perdozavimas, jūs kažkaip trukdyti jų apdorojimo ir jūsų naudojimo.

11. Jei būsite keliauti oro transportu, pasakykite skrydžio palydovų, kai jūs laive, bet medicinos problemos gali iškilti dėl jūsų skrydis. Pastaba arčiausiai poilsio vieta prieš gauti sėdėti. Pasakykite Skrydžio palydovas, jei manote, kad jums reikia pagalbos, gauti jai skrydžio metu.

Jums gali reikia ar nori perėjimo sėdynės lengvai prieiti prie, tualetai. Aptarti sėdimosios su jūsų kelionių organizatorius.

12. Jei jums reikia ką nors keliauti su jumis, paprašyti jūsų kelionių organizatorius idėjų arba pasiūlymus. Skambinti vietos skyrius medicinos asociacijų ir prašyti, jei jie gali rekomenduoti kelionės padėjėjas ar kelionių kompanionas padėti arba lydėti jus.

Yra nacionalinės bendrovių, kurie siūlo kelionės slaugytojų, kelionės draugų ar kelionės padėjėjų kartu su negalia keliautojus arba žmonių su rimtų sveikatos problemų.

13. Įsitikinkite imtis su jumis: bet medicinos korteles, Medicare korteles, nuolaidų kortelės, automobilių arba auto nuoma nuolaidų kortelės, auto draudimo poliso numeriai ir agento telefono numerį, paso, oro linijų bendrovės bilietai, etickets, American Express keliautojus čekių, debeto kortelės, kredito korteles ir vairuotojo pažymėjimą. Fotokopiją viskas.

Telefonu arba kažkur kur kas nors turi naudotis tuo atveju, jei jums reikia išlaikyti fotokopijos savo bagaže ir namuose.

14. Skaityti viską, ką gali apie kelionės su negalia. Išjungta skaitymo kelionės knygų, naudotis vadovus, prieinama reklamuojantys, negalios kelionės straipsniai ir kelionės į neįgalių kelionės leidinius. Skaityti invalidų vežimėliais ir kitiems, kurie keliavo su negalia asmens kelionės patirtimi. Informuojamos.

Šių kelionės patarimai, informacija, išteklių ir paslaugų neįgaliesiems turėtų padėti jums, ar kas nors negalios, negalią, fizinių apribojimų, arba kurie naudojasi vežimėliu, lengviau, maloniau, nerimas-nemokamai, be problemų kelionę, kelionių, atostogų ar atostogų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *