Mano gyvenimo pamoka nuo Paryžiaus.

ikas. Ne, tokiu būdu juokingas daiktas įvyko man ant kelio į Louve Paryžiuje šią vasarą. Aš buvau pasisavintas pasirinkimas. Aš! Manykite tai, kas turėtų nervą, kad stengtųsi dėl tokio žygdarbio? Paryžiaus Metro, kur minios gali būti daugelis, vagys ir kišenvagio profesionalai taip pat plinta. Laimei, mes turėjome dokumentaciją, kad susisiektume su kreditinės kortelės kompanijomis. Bet kas, jei aš neturėjau tos informacijos ar blogesnis mano pasas buvo paimtas? Tai padėtų pagrindinį dydžio įlenkimą į bet kokią kelionę ar atostogos!

Atrodo, kad su technologija šiandien, turi būti geresnis atsakymas negu turėjimas daugialypių kopijų mano asmeninių duomenų daugialypėse vietose. Ir aš suradau atsakymą, neturėdamas atrodyti tolimas. Mano mokesčio paskolos studentams programinės įrangos bendrovė, kuri šiuo metu kaupia kopijas mano klientų pajamų deklaracijos saugiame internetiniame portale, dabar siūlo mano klientams galimybę leisti jiems sukaupti visus jų asmeninius dokumentus tame pačiame saugiame portale be to
Dokumentai tokie kaip testamentas, veiksmai, pasai, kreditas ir banko kortelės informacija, paskolos studentams ir al, bus pasiekiami saugiame portale.

Tokiu būdu turi jūs patirti nuostolių, panašių į mano, momento pranešime, jūs sugebėsite gauti prieigą prie visų savo būtinų dokumentų, turėjo sutvarkyti jūsų gyvenimą atgal. Užėmimas laiką lauke jūsų atostogas, kad pasielgtų su krize kaip tai nėra kažkas bet kuris iš mūsų planas. Jei jūs galite padaryti vieną paklausimą ir atkreipti į visą jūsų poreikį dėmesį vienoje vietoje, jūs taupysite laiką ir galvos skausmą, tokiu būdu jūs galėsite grįžti į pasigėrėjimą jūsų atostogų ir laiko išlaidas, darydamas, ką jūs gėritės. Planas priekyje yra mano devizas.

Mano einamiesiems klientams, tai yra tuo, ką jūs turite padaryti. Kai jūs einate, kad gautumėte prieigą prie jūsų pranešimo ant mano pagrindinio puslapio kliento portale (mėlyname), registracijos vardas, kadangi jūs visada būtumėte, kad pažiūrėtumėte į jūsų pajamų deklaraciją. Tada, paspauskite "Rinkmenos Keitimą". Rinkmenoje Keitimas yra privatus dokumento aplankas, kur jūs galite išsiųsti savo asmeninius dokumentus.

Būkite paruoštas ateityje. Svarbu sulaikyti kopijas saugioje visų jūsų finansinių dokumentų domenai ir asmens tapatybės dokumentų vietoje. Jei jūs galite surasti paslaugą, kuri padarys, tai jums pasinaudoja tuo. Tai neima kontrolę ir gauna padarytas kopijas ir kuria saugią vietą sulaikyti viską. Nelaukite, kol nelaiminga situacija nevyksta ir pareikalauja jūsų, kad turėtų visą jūsų informaciją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *