25 beskausmiai būdai taupyti pinigus ant bakalėjos

Papuošimai papildomi riebalai nuo jūsų biudžeto nėra taip neįmanomi, kadangi jūs galėtumėte galvoti. Nors jūs galite turėti menką savo paskolos ar dienos rūpinimosi kainų kontrolę, jūs galite taupyti daug pinigų ant bakalėjos, sistemos įrankių, nešiojamojo telefono ir kabelinių sąskaitų, atgal iki mokyklos aprūpinimo, transportavimo kainų, asmeninių rūpinimosi išlaidų, naujo automobilio, banko mokesčių, nurodymo, dantų ir vizijos rūpinimasis, sezoninės prekės, pasilinksminimas, ir daug daugiau. Šis straipsnis moko jus 25 beskausmių būdų taupyti pinigus ant bakalėjos.
1. Susitarkite dėl savaitinio ar mėnesinio bakalėjos biudžeto ir laikykitės to nesvarbu kas.

2. Užuot pirkęs vaisių prieš įpjovimą tokį kaip arbūzas ar ananasas, nupirkite visą vaisių ir taupykite pinigus kiekvieną kartą. Tokiu pat būdu, nepirkite supakuotų šviežių daržovių salotų ar mišrainių. Kodėl mokestis 2,19$ 16 uncijų šviežių daržovių salotų paketui, jei jūs galite nupirkti galvą kopūsto tik 49 centams už svarą?

3. Neužmirškite apsipirkti vaistinėje. Jūs galite surasti puikius reikalus ant bakalėjos ir namų aprūpinimo CVS, Walgreens, ir RiteAid. Jei jūs pasirašote su SavingStar (kitas pasiūlymas), jūs galite sujungti savo CVS ir RiteAid ištikimybės korteles į jūsų SavingStar sąskaitą papildomų santaupų.

Neseniai, mes taupėme daug pinigų mūsų kaimynystėje CVS, kombinuodami reklamuotus ypatinguosius su kuponu parduotuvėje. Yra, kaip tai dirbo:

CVS sumažino kainą 8 paketų registruotojo prekės pavadinimo popierinių rankšluosčių nuo 8,79$ į 5,00$. Mes nupirkome du paketus. Jie taip pat sumažino 5.5 uncijų kainą, gali kieto balto albacore tuno nuo 2,19$ į 88 centus. Mes nupirkome 10 skardinių. Mes taip pat panaudojome 5$ kuponą parduotuvėje, kuris buvo geras ant bet kokio 10$ ar daugiau kvalifikavimo pirkimo.

Mes baigėme tuo, kad mokėjome 14,15$ už popierinius rankšluosčius ir tuną. Jei mes būtume nupirkę viską reguliariomis kainomis, mes būtume užmokėję 40,71$. Skirtumas yra didžiuliai 26,56$ ar 65 %.

4. Prisijunkite prie daugiau kaip 3 milijonų žmonių, kurie naudoja SavingStar elektroninius kuponus daugiau kaip 25 000 bakalėjos ir vaistinės vietų po visą šalį. Yra, kaip tai dirba:

Narystė yra laisva ir nėra jokios kupono iškarpos ar spausdinimo.

Suraskite dalyvaujančias parduotuves šalia jūsų, įeidamas į jūsų pašto indeksą į paieškos dėžę ant SavingStar pagrindinio puslapio. Pavyzdžiui, mes įėjome į pašto indeksą 43952 – Stiubenvilis, Ohajas – ir suradome 4 dalyvaujančią bakalėją ir vaistinės grandines (CVS, Milžiniškas Erelis, Kroger, ir RiteAid). Mes taip pat įėjome į pašto indeksą 19148 – Filadelfiją – ir suradome šešias dalyvaujančias grandines (Aukščiausias lygis, CVS, Pathmark, RiteAid, ShopRite, ir Supernaujas).

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sujunkite visą savo kvalifikavimo bakalėją ir vaistinės ištikimybės korteles į jūsų SavingStar pranešimą.

Ant SavingStar žiniatinklio svetainės, išrinkite elektroninius kuponus, jūs norite ir jungiate juos su bakalėja ir vaistinės ištikimybės kortelėmis, kurias jūs užregistravote SavingStar.

Panaudokite savo ištikimybės kortelę kontrolės punkte. Visa suma ant jūsų kvito nesikeičia kontrolės punkte, ir santaupos nėra išspausdintos ant kvito. Jūsų pinigai yra pridėti prie jūsų SavingStar pranešimo per 2-22 dienas priklausomai nuo parduotuvės, kur jūs apsipirkote. Žvaigždės gelbėjimas praneša jus elektroniniu paštu, kai jūsų pranešimu kreditavo.

Kai tik jūsų santaupos siekia 5,00$, jūs galite išsirinkti iš šito išmokos pasirinkimo:

– Indėlis į jūsų banką ar PayPal atsiskaito

– Amazonės dovanos kortelė

– Aukojimas geraširdiškumui

SavingStar prideda naujus elektroninius kuponus kiekvieną savaitę ant prekės ženklų, kuriuos jūs mėgstate. Yra kai kurių iš dalyvaujančių etikečių:

Classico ®, Žalias Milžinas ®, Pillsbury ®, Betty Crocker ®, Senas El Paso™ Progresso ®, Chex ®, Cheerios ®, Kalnas Aukštai ®, Wheaties ®, Teisinga Sargyba ®, Maža Debbie ®, Purex ®, Protingi Vieno dolerio banknotai ®, KRŪMO ®, Truvia ®, ir Briliantinis Kristalas ®.

Yra dalis dalyvaujančios bakalėjos ir vaistinių:

A&P, AUKŠČIAUSIO LYGIO Rinkos, Albertsons, BI-LO, Buehlers, Copps, Šalies Prekybos centras, Šalies Rinka, CVS, Bendras Doleris *, Naujas Ūkis, Maisto Miestas, Fred Meyer, Milžiniškas Erelis, Milžiniškos Maisto produktų parduotuvės, Hy-Vee, Židinio ugnis, JustSave, Kennies, Karalius Kullen, Karalius Soopers, Karaliai Geriausios kokybės Rinkos, K-prekybos-centras, Kroger, Nob Hill Foods, Owen, Pathmark, Pasirinkimas n Taupo, Piggly Wiggly SC ar GA, Piggly Wiggly WI ar Il, Kainos Malūnsparnyje (KS ir MO), Kainos Malūnsparnis į šiaurės rytus, QFC, Rainbow, Ralphs, Rite Aid, ShopRite, Stop & Shop, Geriausios kokybės Naujas, Tikslas *, Maisto Prekybos centras, Viršūnių Rinkos, Kaimo Rinka, Waldbaums, Walmart *, Wegmans, ir Winn-Dixie.

* Tai yra kvito peržiūros parduotuvė, kuri reikalingas SavingStar mobilaus app iPhone ar Į žmogų panašiam robotui.

5. Suvalgykite daugiau šviežių vaisių ir daržovių ir mažiau mėsos. Pavyzdžiui, jūs galite nupirkti apelsinus tik 20¢ kiekvienas, kai jie yra sezoną. Palyginkite tai su 4,99$ 85 % liesos maltos jautienos svarui.

6. Užuot daręs bereikalingą kelionę į bakalėjos krautuvę, panaudokite tai, ką jūs turite čia pat.

7. Jūs neturite nupirkti 12,99$ butelio šampūno, kurį jūsų kirpėjas rekomenduoja. Brangus ne visada reiškia geriau. Jūs galite nupirkti 15 uncijų butelį registruotojo prekės pavadinimo šampūno tik 79¢, kai jis eina parduodama.

8. Anksčiau, negu jūs nueisite į bakalėjos krautuvę, būti įsitikinęs, kad perskaitysite jūsų prekybos centro reklaminį cirkuliarą. Suplanuokite savo apsipirkimą aplink tai, kas yra parduodama. Visada pasinaudokite, "perka vienas, gauna laisvus" pasiūlymus, ypač ant didelio bilieto dalykų kaip vitaminai ir mėsa.

9. Sužinokite, kaip jūsų prekybos centras skaičiuoja, "perka vienas, gauna laisvus" pasiūlymus. Kai kurie prekybos centrai ir vaistinės reikalingas, kad jūs, kad nupirktumėte abu dalykus, kad gautumėte juos "nupirktumėte vienas, gautumėte vieną laisvą" kainą. Jei jūs perkate tik vienas, jūs, automatically moka reguliarią kainą vietoj 50 % šalin.

Pavyzdžiui, jei jūs nupirksite vieną vienetą BOGO pakėlimo Pitsburge esančio Milžiniško Erelio ®, jūs užmokėsite 50 % reguliarios mažmeninė kainos. Antra, jei jūs nupirksite vieną vienetą BOGO pasiūlymo CVS, jūs būsite automatically užmokėti reguliarų mažmeninį pardavimą.

10. Parduotuvė prekybos centruose, kurie turi kuro lengvatų programas. Jūs galite sutaupyti 10-20 centų nuo galono dujų kiekvieniems 50$, kuriuos jūs leidžiate bakalėjai, nurodymui, ir besiruošiančioms dovanos kortelėms. Jūs galite pasimokyti daugiau apie kuro lengvatas čia: Kaip Gauti laisvas Dujas Prekybos centre.

11. Nupirkite bendras ar sukaupkite prekės ženklus vietoj registruotųjų prekės pavadinimų. Pavyzdžiui, 42 uncijų kaina. bendrų avižinių miltų dėžė yra 2,69$ viename Ohajo prekybos centre. Palyginus, parduotuvės prekės ženklas yra 3,99$, ir registruotasis prekės pavadinimas yra didžiuliai 5,99$. Jūsų kalkuliatorius yra pasiekiamas?

12. Nupirkite, sezone gamina. Jūs galite užmokėti tik 99¢ už raudonų besėklių vynuogių svarą, kai jie yra sezoną, ir tiek daug, kiek 3,99$ už svarą, kai jie nėra.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

13. Kodėl mokestis 4,29$ 10 uncijų bulvių traškučių, kai jūs galite nupirkti svarą maistingų bananų tik 39 centams?

14. Kodėl mokestis 2,49$ 6 uncijų makaronų ir sūrio dėžei, kai jūs galite nupirkti palyginamą dydį parduotuvės prekės ženklo 59 centams?

15. Kodėl mokestis 1,99$ 9 uncijoms patiekalo valymo priemonės, kai jūs galite nupirkti 25 uncijas to paties prekės ženklo 2,00$, kai tai eina parduodama?

16. Kodėl mokestis 3,99$ 6 uncijų pusryčiams entrée, kai jūs galite nupirkti 42 uncijų dėžę sveikų avižinių miltų 2,69$?

17. Kodėl mokestis, 2,29$ 20 uncijų gali purkštuvo krakmolo, kai jūs galite nupirkti tai parduodama 99 centams?

18. Kodėl mokestis 4,29$ 32 uncijoms registruotojo prekės pavadinimo lango valytojo, kai jūs galite nupirkti galoną stiklo valytuvo skysčio 3,49$?

19. Kodėl mokestis 2,99$ 16 uncijų mišrainės uždaro buteliui, kai jūs galite padaryti tai iš įbrėžimo daug mažiau per porciją?

20. Kodėl mokestis 2,49$ 16 uncijų varškės sūrio, kai jūs galite nupirkti 32 uncijas to paties prekės ženklo 3.00$ ar mažiau?

21. Kodėl mokestis, 1,49$ 15 uncijų gali registruotojo prekės pavadinimo inksto pupų, kai jūs galite nupirkti palyginamą dydį parduotuvės prekės ženklo 79 centams?

22. Kodėl mokestis, 2,19$ 15 uncijų gali aitriosios paprikos, kai jūs galite padaryti tai iš įbrėžimo daug mažiau per porciją?

23. Kodėl mokestis 6,99$ registruotojo prekės pavadinimo hidrokortizono grietinei, kai jūs galite nupirkti palyginamą dydį parduotuvės prekės ženklo 3,04$?

24. Kodėl mokestis 4,99$ 15 uncijų konservuotos kavos, kai jūs galite nupirkti 35 uncijas to paties prekės ženklo 6,99$, kai tai eina parduodama?

25. Kodėl mokestis 2,19$ 25 pėdoms. iš aliumininės folijos, kai jūs galite pasiekti parduodama 99 centams?

Šis straipsnis mokė jus 25 beskausmių būdų taupyti pinigus ant jūsų bakalėjos sąskaitos. Kitas kartas jūs norite praleisti šeštadienio popietę alėjoje, būti įsitikinę, kad atsiminsite šią begalinę citatą iš Henrik Ibsen: "negali būti jokios laisvės ar grožio apie naminį gyvenimą, kuris priklauso nuo skolinimosi ir skolos."

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *