Vadovaujantys pinigai meta iššūkį su jūsų sutuoktiniu

Kai du asmenys vienija pastangas santuokoje ar gyvenančioje kartu nesusituokus sąjungoje, viename iš svarbių aspektų, kurie nustatys, jų santykio pasisekimas yra, kaip gerai jie valdo pinigus kartu. Tuo metu, kai pinigai negali nupirkti meilės, jie gali neabejotinai įtvirtinti ir gauti šeimos obligacijos fondą.

Geriausiame įvykių sekos variante, sutuoktiniai turi veikti kaip komanda, priimdami visus jų finansinius sprendimus. Abi partijos turi sujungti savo pajamas teisingu pagrindu, kad garantuotų, kad namų norai yra patenkinti, ir jie turi padaryti planus įvykdyti ilgalaikius tikslus ateičiai.
Tuo metu, kai jūs tikitės, kad jūs ir jūsų sutuoktinis turėsite tuos pačius tikslus ir dirbsite išvien, kad pasiektumėte geriausią jūsų šeimai, yra laikų, kai finansinė sąjunga gali būti uolinga. Pažiūrėkime į kai kurias iš neigiamų pinigų svarstomų problemų, kurios gali iškilti tarp sutuoktinių, ir siūlyti praktines strategijas įveikti juos.

Neadekvatūs pajamų įnašai

Daugelyje šeimų, reikia abiem sutuoktiniams dirbti, kad aprūpintų pajamas reikalingas jų pasidalintas išlaidas. Su didelėmis pragyvenimo išlaidomis šiandien, gali būti didelis finansinis spaudimas, jei vienas partneris negali paaukoti teisingą akciją pinigų į namų biudžetą.

Pajamų neatitikimai gali iškilti dėl kelių priežasčių. Vienas sutuoktinis galėjo lankyti mokyklą, dirbdamas žemai mokėdama okupacijoje, valdydamas nepelningą verslą, ar negalėti surasti darbą apskritai. Bet koks priežasties, galėjo būti kažkoks pasipiktinimo kiekis, jei tiktai viena partija turi pakelti sąskaitų naštą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs susiduriate su šia problema, tai jūs ir jūsų sutuoktinis turite dirbti išvien, kad surastumėte būdus apkarpyti jūsų kainas ir uždirbti papildomus grynuosius pinigus. Panaudokite biudžeto formą, kad išvardintumėte papunkčiui visas jūsų asmenines ir pasidalintas išlaidas, ir spręstumėte sumą, reikalingą kas mėnesį tenkinti jūsų šeimos norus.

Kai tik jūs žinote, kiek jūsų gyvensena iš tikrųjų kainuoja, jūs galite apskaičiuoti pajamų trūkstamo kiekio skaičių, kuris sukelia finansinę įtampą. Paskui, žvilgsnis sudaro biudžetą dalykai, kurie gali būti sumažinti ar pašalinti, tokie kaip kabelinė paslauga. Taip pat, ištirkite pajamų sukūrimo pasirinkimą, kuris gali padėti jums padidinti jūsų pajamas.

Pasitikėjimo trūkumas

Pinigų tema yra vis dar labai draudžiama daugeliui žmonių, ir šis nenoras aptarti asmeninius finansus gali taip pat būti atneštas į santykį. Tai labai bendra sutuoktiniams, kad būtų clueless apie jų partnerių taupomųjų sąskaitų ar investicinių portfelių vietą ir bendrąją sumą.

Kai kurie asmenys išdėstys, kad jie nepatiki savo sutuoktiniais su jų pinigais, kadangi jie mano, kad jie gali netinkamai naudoti fondus. Tačiau, jei partneris su paslėptais pinigais suserga kritiškai blogai ar miršta, tai gali būti sudėtinga gauti prieigą prie grynųjų pinigų, kad turėtų reikalo su sąskaitomis ar tęstų lygų namų ūkio bėgimą.

Jei jūs nesate atsipalaidavęs su atskleidimu jūsų finansinių detalių jūsų sutuoktiniui, jūs vis dar turite palikti informaciją su patikimu asmeniu, kuris gali įgyti prieigą prie jūsų fondų, jei jūs esate išvestas iš rikiuotės. Jūs galėjote taip pat užrašyti tinkamas detales vietoje, kuri galėjo būti lengvai surasta, jei kažkas vyksta jums.

Antra, jei jūsų sutuoktinis atsisako pasidalinti svarbia finansine informacija su jumis, paaiškinkite, kodėl reikia jums žinoti pinigų situaciją, ypač jei yra apimtų vaikų. Paprašykite, kad jūsų sutuoktinis paliktų pagrindines detales kažkur, prie kurių gali gauti prieigą atveju nenumatyto blogiausio atvejo.

Nesąžiningos finansinės praktikos

Tuo metu, kai kai kurie pinigų nepasitikėjimo atvejai yra turbūt nepagrįsti, yra pavyzdžių, kai sutuoktiniai turi būti apdairūs savo partnerių finansinių praktikų. Yra daug istorijų žmonių, kurie buvo užsiėmę apgaulingu veiksmu tuo metu, kai jų sutuoktiniai buvo visiškai užmiršę į jų užkulisinį elgesį.

Tuo metu, kai gali būti kitų tariamai įtariamų finansinių sandorių priežasčių, jūs turite žinoti tam tikras raudonas vėliavas. Jie apima aukšto galo pirkimą, kuris neatitinka jūsų sutuoktinio pajamų, didelių nepaaiškintų sumų, padėtų į jūsų pranešimus, ar stashes grynųjų pinigų vietų aplink namus slapstymesi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs turite problemas apie finansinius jūsų sutuoktinio santykius, jūs turite siekti teisininko konsultacijos, kad nustatytumėte jūsų geriausią pasirinkimą. Jei jūsų nuogąstavimas yra suprastas, jūs galėtumėte būti laikytas atsakingas už savo partnerio veiksmus, ar jūs galėjote prarasti kartu laikytą turtą, kuris buvo teisėtai nupirktas su jūsų savais fondais.

Nesuskaitomos pinigų problemos

Kitos svarstomos problemos, kurios gali iškilti tarp sutuoktinių, kurie gali grasinti jų finansų stabilumui apima neatsakingus įpročius, susietus su skola ir išlaidomis, trūkumu planavimo būsimus tikslus tokius kaip vaikų išsimokslinimas ar išėjimas į pensiją, ir nenoras apsaugoti šeimą, įsigydamos tinkamą draudimą.

Būdas sėkmingai valdyti pinigus su jūsų sutuoktiniu turi patiklų santykį, kuriame jūs galite ir turėti visus savo tikslus ir problemas. Kai tik jūs esate ant to paties puslapio kituose rajonuose, tada jūs surasite sprendimus bet kokių pinigų problemų ir pasieksite harmoningą finansinį gyvenimą kartu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *