25 praktiniai būdai taupyti pinigus ant bakalėjos

Papuošimai papildomi riebalai nuo jūsų biudžeto yra daug lengvesni negu jūs galvoja. Nors jūs galite turėti menką savo paskolos ar nuosavybės mokesčių kontrolę, jūs galite taupyti šimtus ar net tūkstančius dolerių kasmet ant bakalėjos, sistemos įrankių, sveikatos ir grožio pagalbų, atgal iki mokyklos išlaidų, naujo automobilio ar kompiuterio, naminių įrengimų, nešiojamojo telefono sąskaitų, dantų ir vizijos rūpinimasis, benzinas, draudimas, banko mokesčiai, nurodymas, ir daug daugiau. Šis straipsnis moko jus 25 praktinių būdų taupyti pinigus ant bakalėjos.
1. Sukombinuokite gamintojo kuponus su reklamuotais ypatingaisiais. Jei jūsų prekybos centras dvigubina kuponus, iki 99¢, kombinuodami juos su savaitiniais ypatingaisiais gali išgelbėti jus net daugiau pinigų.

Yra pavyzdys:

Manykite, kad reguliari 6 uncijų registruotojo prekės pavadinimo jogurto dydžio kaina yra 75¢. Tai eina parduodama 50¢, 25¢ už puodelį santaupos.

Jūs turite 4 gamintojo kuponus, kiekvieną 40¢ šalin, kai jūs perkate 4 jogurto puodelius. Pasakykime, kad jūs perkate 16 puodelių ir naudojate visus 4 kuponus.

Reguliaria kaina, jūs užmokėtumėte 12,00$ už 16 jogurto puodelių (16 x 75¢ = 12,00$). Su savaitraščiu, ypatingu 25¢ šalin per jogurtą, jūs taupote 4,00$, kai jūs perkate 16 puodelių (25¢ x 16 = 4,00$).

Tada, jūsų prekybos centras dvigubina kiekvieną 40¢ kuponą į 80¢. Jūs dabar turite papildomus 3,20$ santaupose (4 x 80¢ = 3,20$).

Jūsų visos santaupos su savaitiniais ypatingais ir dvigubintais kuponais yra 7,20$ (4,00$ + 3,20$).

2. Vidutinis amerikiečių namų ūkis eikvoja apytiksliai 500$ maisto vertę kasmet. Kas geriausi keliai apriboja maisto eikvojimą?

Pirma, visada tikrinkite galiojimo terminą ant greitai gendančių maistų anksčiau, negu jūs nupirksite juos. Net jei datos baigiasi per naminį laikymą, greitai gendantys maistai turi būti saugūs kelias dienas ar ilgiau jei jie yra sukaupti tinkamai šaldytuve.

Paskui, neatidėliokite apie didmeninės mėsos į šaldiklį dėjimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pagaliau, organizuokite savo sandėliuką. Retkarčiais, greitai gendantys dalykai galėtų būti prarasti neorganizuotuose sandėliukuose.

3. Jei jūsų prekybos centras yra ne reklamuotame specialiame pasiūlyme, visada gauti lietaus tikrinimą. Net jei jūs turėsite laukti kelias minutes klientų aptarnavimo linijoje, jūs jausitės geresnis apie jos gale darbą.

4. Mažiau brangi bakalėja ir namų aprūpinimas yra kartais randami ant viršūnės ar apatinių lentynų. Tęskitės nedaug ir sutaupykite kelis dolerius.

5. Visada palyginimo parduotuvė. Svarstykite dviejų ar daugiau reklaminių cirkuliarų skaitymą anksčiau, negu jūs nueisite bakalėjos apsipirkimas. Jūs galėtumėte norėti įnešti savo indėlį jūsų apsipirkimo vienoje parduotuvėje ir pabaigti tai kitame.

6. Pasiekite prekybos centrą taip dienos pradžioje kiek galima. Jūs surasite geresnį reklamuotų ypatingųjų pasirinkimą, kuris mažina lietaus tikrinimo reikalingumą. Jūs galėtumėte taip pat praleisti mažiau laiko kontrolės punkto linijoje.

7. Prisijunkite prie sandėlio klubo kaip Costco todėl, kad nario mokesčiai užmoka už save savarankiškai.

8. Investuokite kapitalą į puodynės puodą. Pagal TheSimpleDollar.com, puodynės puodas "yra galbūt geriausias pasiūlymas ant žemės tam, kad pažemintų valgio gaminimo kainas užsiėmusioje šeimoje. Jūs galite tik išmesti savo sudedamosiose dalyse prieš darbą, uždėti jį, verda, ir pietūs yra padaryti, kai jūs parvykstate namo."

9. Niekada nepadarykite savo bakalėjos, apsiperkančios ant tuščio skrandžio ar kai jūs pavargstate. Jūs labiau tikėtina nupirksite aukštai įvertintus kulinarijos parduotuvės dalykus ir užkandžio maistus, kurių jums nereikia. Jūs galėtumėte taip pat ignoruoti savo apsiperkantį sąrašą todėl, kad jūs skubate.

10. Užuot pirkęs brangų stiklinį valytoją, nupirkite priekinio stiklo plautuvo skystį. Mes palyginome kainas:

28 uncijų registruotojo prekės pavadinimo stiklinės valytojo dydis kainuoja tiek daug, kiek 4,49$ prekybos centre ar vaistinėje, tuo metu, kai 64 uncijų priekinio stiklo plautuvo skysčio dydis kainuoja tik 2,09$ Target.com.

Tai yra skirtumas 8,17$ plius taikomas pardavimo mokestis.

11. Nesiartinkite prie pardavimo automatų todėl, kad prekės yra apskritai per brangios. Pavyzdžiui, 6 uncijų registruotojo prekės pavadinimo jogurto dydis kainuoja iki 1,50$ pardavimo automate. Jūs galite užmokėti tik 40¢ už tokį pat jogurtą, kai jis eina parduodama prekybos centre.

12. Nupirkite kaulą – ir oda – ant mėsos todėl, kad tai paprastai pigiau per svarą negu bekaulės ir skinless įvairovės. Jūs galite visada nunešti odą ir kaulus anksčiau šalčio ar valgio gaminimo.

13. Užuot naudojęs aukštai įvertintą balinimo skalavimo tirpalą, svarstykite 50/50 vandenilio peroksido ir vandens susimaišymo vartojimą. Mes tikrinome abiejų kainas. Vaistinėje, jūs galite užmokėti tiek daug, kiek 7,99$ už 32 uncijų registruotojo prekės pavadinimo balinimo skalavimo tirpalo butelį. Pitsburge esančio Milžiniško Erelio ®, jūs galite užmokėti tik 1,19$ už 16 uncijų bendro vandenilio peroksido butelį.

14. Panaudokite gamintojo kuponus tiktai, kai tai efektyvu kainoje. Jei jūs galite nupirkti 15 uncijų butelį registruotojo prekės pavadinimo šampūno 99¢, kai jis eina parduodama, nenaudokite 1,00$ kupono brangesniam prekės ženklui.

15. Visada pirkite popierinius rankšluosčius ir tualeto audinį urmu. Tai daug pigiau negu jų prie vieno ritinio pirkimas. Kodėl mokestis 1,19$ vienam popierinių rankšluosčių ritiniui, kai jūs galite nupirkti 8 ritinius 4,99$?

16. Nepirkite užšaldytos pietų įėjimo teisės, kad jūs mikrobangų krosnelė todėl, kad jūs mokate papildomas už patogumą.

17. Išvenkite dvidešimt keturių valandos patogumo parduotuvių. Prekės yra apskritai per brangios.

18. Valykite savo langus su laikraščiu vietoj popierinių rankšluosčių.

19. Nupirkite šviežius vaisius ir daržoves ūkininkų rinkose.

20. Pirkdamas pieno produktus, išrinkite dalykus nugaroje. Jie yra paprastai naujesni.

21. Panaudokite skudurus kada galima. Tai apriboja popierinių rankšluosčių naudojimą.

22. Padarykite savo savą mišrainės uždarą. Pavyzdžiui, tūkstantis salos aprangos yra majonezo, kečupo, marinuotų daržovių pasigardžiavimo, druskos, ir pipiro kombinacija.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

23. Kai kurie prekybos centrai duoda jums kreditą jūsų savų krepšių naudojimui. Yra aštuoni mažmenininkai, kurie apdovanoja jus už tai, kad tu atnešėte jūsų savus krepšius:

– Brookshire – Įveda daugkartinio naudojimo bakalėjos krepšius ir gauna 0,05$ nuolaidą per krepšį be krepšio skaičiaus ribos.

– Foodland – Įveda daugkartinio naudojimo bakalėjos krepšius ir gauna 0,05$ nuolaidą per krepšį be krepšio skaičiaus ribos.

– Kroger (Ralphs, Tom Thumb, Karalius Soopers, Fred Meyer, Harris Sverdėja, QFC, ir Kepsnys) – Kai kurios vietos duoda jums 5 kuro punktus kiekvienam daugkartinio naudojimo krepšiui, kurį jūs įvedate, kad panaudotumėte su 10 krepšio ribos per apsipirkimo kelionę.

– Lowe Maistai – Įveda daugkartinio naudojimo bakalėjos krepšius ir gauna 0,05$ nuolaidą per krepšį su 20 krepšio ribos.

– Reasor Maistai – Įveda daugkartinio naudojimo bakalėjos krepšius ir gauna 0,06$ nuolaidą per krepšį be krepšio skaičiaus ribos.

– Tikslas – Įveda daugkartinio naudojimo krepšius ir gauna 0,05$ nuolaidą per krepšį.

– Prekybininkas Joe – Kai kurios vietos duoda jums 0,05$ nuolaidą link kiekvieno daugkartinio naudojimo krepšio, kurį jūs įvedate panaudoti.

– Visi Maistai – Įveda daugkartinio naudojimo krepšius ir gauna 0,05$ nuolaidą per krepšį.

24. Padarykite 50/50 kombinaciją naujo pieno ir pieno miltelių kasdieniam naudojimui.

25. Suvalgykite daugiau kopūsto. Tai yra viena iš sveikiausių ir labiausiai ekonomiškų daržovių ant planetos. Padarykite kopūsto sriubą, šviežių daržovių salotos, kopūsto ritiniai, prikimšo kopūstą, ir taip toliau.

Šis straipsnis mokė jus 25 praktinių būdų taupyti pinigus ant jūsų bakalėjos sąskaitos. Kad gyventumėte fiskališkai sveikas, jūs turite sužinoti, kaip gyventi žemiau jūsų priemonės. Jūs turite sukurti gyvenseną, kuri atitinka jūsų pajamas ir liautis jungtis su "dosniu, aukštas volas" draugai, kurie turi neatsargius išlaidų įpročius. Jūsų finansinis gerai esantis yra svarbesnis negu bandymas padaryti įspūdį Ponui ir poniai Jones su 1.299$ sofa ar 249$ trintuvu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *