Išvenkite šitų ketverių spąstų su taupymo obligacijomis

Taupymo obligacijų į jūsų investicinį portfelį pridėjimas yra protinga mintis. Įvairinimas tarp skirtingų vertingų dalykų apsaugos jūsų padėlį kai ekonomikos smukimas. Įvairinimas neketina turėti trejus skirtingus investicinius fondus. Tai ketina padėti jūsų pinigus į skirtingas vertingo dalyko klases kaip, investiciniai fondai, akcijos, nekilnojamasis turtas, ir kitos pajamų gaminimo transporto priemonės. Tai yra, kur taupymo obligacijos gali padėti.

Taupytojai investavo $601 milijonų dolerius dėl obligacijų pernai. Kai kurie obligacijos investitoriai randa, kad jie uždirba 4 ir 5 procentus ant savo santaupų. Pabandykite gauti tai nuo savo vietinio banko. Taupytojai gauna mažą kraštą derliuje su obligacijomis prieš indėlių pažymėjimus.
Taupymo obligacijos atvyksta į du skonius. EE serijos obligacijos atvyksta su nustatytų palūkanų normos procentiniu dydžiu ir manimi, serijos obligacijos atvyksta su plaukiojančia norma, kuri keičiasi su infliacija kas šešis mėnesius. Jūs turite laikyti juos bent jau metus. Jūs mokate nubaudimą, lygų trijų mėnesių palūkanoms, jei jūs parduodate savo obligacijas per penkerius metus po jų pirkimo. Obligacijos liaujasi mokėti palūkanas po 30 metų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Obligacijos yra elektronikos pagalba parduotos per treasearydirect.gov. Jūs galite nupirkti iki 10.000$ per metus ir jei jūs turite nostalgijos atvejį, jūs galite gauti seną popierių, kurį aš jungiu per jūsų mokesčio grąžinimą, jei jūs prašote tai. Yra 5000$ maksimumo ant popierinių obligacijų.

EE obligacijos moka, didžiulis 01 % derlius (yra panašus į federalinį apiplėšimą), bet jei jūs laikote juos 20 metų, jūs pasiekiate, 3.5 % garantija pagauna normą. Vis dar ne prašymas, bet tai nėra ilgalaikė strategija jūsų padėlio statybai. Laukdami 20 metų, jei jūs turite laiką neturi būti problema.

Aš Susikabinu (mano mėgstamas skonis) ir mot populiarus, ir šiame rašyme jie moka 1.48 % palūkanas, ir tai konkurencinga su daugumos banko kompaktinio disko. Nelaikykite kompaktinio disko pasiūlymą jokia apsauga nuo infliacijos, jūs turite užmokėti mokesčius federaliniame, valstybiniame, ir vietiniame lygmenyje. Pajamos iš taupymo obligacijų yra atidėtas mokestis ir tiktai užmokėtas federaliniame lygmenyje. Vėl tai yra ilgalaikė turto statybos strategija.

Išvenkite Šitų Ketverių Spąstų

Jei jūs valdėte taupymo obligacijas per daug metų, yra įsitikinę, kad suvoks kiekvienos obligacijos vertę anksčiau, negu jūs mainysite į grynuosius pinigus tai. Savingsbonds.com Jackie Brahney sako, kad jūs turite tikrinti šituos ketverius spąstus anksčiau, negu jūs mainysite į grynuosius pinigus:

Spąstai Vienas – Jūs mainote į grynuosius pinigus dėl seniausių obligacijų iš pradžių. Jie galėtų būti jūsų aukščiausiais apmokamais darbuotojais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Spąstai Du – neina prie nominalios kainos, išpirkdami. Sužinokite savo obligacijų tikrąją vertę. Obligacijos su 5000$ nominalia kaina galėjo būti vertos 10000$, ir tai galėjo padėti jus į aukštesnius mokesčių laiptelius.

Spąstai Trys – Jūs tik pastumdavote save į aukštesnius mokesčių laiptelius prie pasinaudojimo dėl labai daug obligacijų. Jungtinės palūkanų normos didina jūsų pajamas.

Spąstai Keturi – Jūs išperkate savo obligacijas diena ar savaitė anksčiau, negu šešių mėnesių palūkanų išmoka turės būti užmokėta.

Treasurydirect.com ir savingsbond.com turi laisvus kalkuliatorius, kuriuos jūs galite panaudoti, kad nustatytumėte jūsų obligacijų vertę, informuoti jūsų mėnesinį apie jų vertę, ir kiek palūkanų susikaupė. Jūsų obligacijų žinojimas gali taupyti pinigus ant mokesčių ir padidinti jūsų pajamas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *