6 patarimai, kad gautų jūsų vidaus paskolos pritarimą pirmą kartą

Popierinis Takas

Kreipdamasis dėl vidaus paskolos, kuo daugiau informacijos jūs galite apsirūpinti, tuo geriau jūsų galimybės pritarti jūsų paskolai. Nupirkite patogią rinkmeną, kad sukauptumėte visus jūsų dokumentus, apimdamas:

Visų ankstesnių paskolų ir kreditinių kortelių tvirtinimai

Payslips – trunka 2 bent jau

Naujausias 2 pajamų mokestis sugrįžta

PAYG reziumė

Naujausias asmeninis banko sąskaitos išrašas

Naujausias kreditinės kortelės tvirtinimas

Kažkas kita jūs galvojate tinkama

Turėkite Savo Kreditingumo ataskaitą, Naujausią

Prieš kažką, jūs turėsite garantuoti, kad jūsų finansai yra užsakyme. Pasodinkite ir įvertinkite savo kreditingumo ataskaitą – tai apima jūsų asmeninę visų jūsų kredito pranešimų istoriją (kortelės, paskolos, mobilaus ryšio telefono planai ir taip toliau) Ir visos jų jungtinės atmokėjimo istorijos
Jie yra pirmi daiktai, kad jūsų skolintojas žiūrės į tai, kai jūs kreipsitės dėl vidaus paskolos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei Tai Neteisinga – Disputas Tai

Dezinformacija ir skirtingumas skaudins jūsų kredito rezultatą ir gali priversti jūsų paraišką būti paneigtas, taip svarstyti kalbėjimas su kredito profesionalu, kad padėtumėte jums aptarkite šitas svarstomas problemas.

Jei Tai Nepadaryta – Atsiskaito su Tuo

Paskolos skolintojai vertins jūsų gebėjimą atsiskaityti su skolomis laiku. Taip, jei jūs turite kažką nepadaryto, sutvarkykite juos, kai tik jūs sugebate į. Jei dėl kokios nors priežasties jūs neseniai padarėte vėlyvą užmokestį ar atsiskaitėte su kokiu nors nusikalstamumu, tai yra turbūt išmintinga mintis laukti prieš bent jau 6 mėnesius prieš kreipimas dėl paskolos.

Vidaus paskolos Indėlio Dydis

Skolintojai visada duoda pirmenybę tiems, kas padėjo didesnius indėlius. Apskritai, jie mano, kad paskolos 80 % turto vertės yra ‘saugios’. Turėkite galvoje, kad jie gali norėti nukrypti nuo jų normalios skolinančios politikos, jei jūs norite padėti didelį indėlį. Mažiau kaip 80 % skolinimasis taip pat reiškia, kad jūs galite taip pat būti atleistas nuo Skolintojų Paskolos Draudimo (vienkartinis mokestis, kuris gali būti ganėtinai griežtas, vertindamas jūsų paskolą).

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Panaudokite Paskolos Brokerį

Paskolos brokeris gali padėti jums ruoštis jūsų paskolos paraiškai, tokiu būdu jūs turite geriausią pritarimo galimybę, įkeičiate brokerius, turi prieigą prie plataus diapazono konkurencingo kintamojo, pastovios palūkanų normos ir skelia normos paskolas nuo didelės pagrindinių skolintojų specialistų grupės. Šis būdas, jūs galite jaustis įsitikinęs, žinodamas, kad jūs gausite konkurencingiausias palūkanų normas, pasiekiamas jūsų vidaus paskolai nuo bet kurio iš skolintojų, pasiekiamų jūsų paskolos brokeriui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *