Asmeninių finansų guru

Kai kurie skelbimo pažinčių skyrelyje finansų ekspertai yra populiarūs po visą pasaulį dėl jų principų, sąvokų ir minčių. Jie turėjo savo ekspertizę pinigų vadybos ir gelbėjimo technikos per jų knygas ir paskaitas. Šitie autoriai padėjo žmonėms gyventi finansiškai patogų gyvenimą, prie apsirūpindami lengvą sekti techniką. Mes pamatysime prabėgomis kažkokio skelbimo pažinčių skyrelyje finansų guru, kuris aprūpino teisingą finansinį patarimą jų šalininkams.

Dave Ramsey: Dave Ramsey, populiariai žinomas kaip "Įsiskolinęs Laisvas Dolerio Vyras", yra ekspertas asmeninėje pinigų vadyboje. Jis duoda finansinį patarimą žmonėms apie, kaip gauti kontrolę jų pinigų ir gyvenimus. Pažymėtas jo pamokslauja ant, ‘Kaip pasprukti iš skolos ir be skolų buvimo’, kalba Ramsey dažnai su savo klientais visos šalies mastu sindikuotoje radijo pokalbių laidoje JAV
Jis siūlo problemas asmeniniuose finansuose ir aptaria temas ir techniką ant gelbėjimo, investavimo, išėjimo į pensiją planavimo, ir taip toliau Dave tapo populiarus savo #1 bestseleriui, "Visi Pinigai Makeover", kuris aprūpina puikų patarimą dėl finansinės geros būklės. Knyga griauna populiarius mitus ant asmeninių finansų. Jo kita knyga "Finansinė Taika, Iš naujo aplankyta" taip pat, įgijo didžiulį populiarumą 2002.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Robert Kiyosaki: Robert Kiyosaki yra žinomas investitorius, pedagogas ir verslininkas. Jis yra pažymėtas jo bestseleriu "Turtingas Tėvelis, Vargingas Tėvelis". Autorius moko daugiausia ant, kaip sukurti turtą, investuodamas kapitalą į teisingus kanalus vietoj tradicinio patarimo dėl, kaip taupyti pinigus. Jo knyga yra pagrįsta istorija dviejų tėvų kurių, kiekvienas yra turtingas, ir kitas yra blogas. Visa istorija sako mums apie tai, kaip turtingas tėvelis ir vargingas tėvelis auklėja jų vaikus. Autoriui sekėsi, parduodamas daugiau kaip 26 milijonus jo garsių 15 knygų kopijų.

Suze Orman: Suze Orman yra vienas iš vyriausiųjų skelbimo pažinčių skyrelyje finansų ekspertų JAV. Ją kvietė kaip "vienos moters finansinė patarimo jėgainė" JAV šiandien. Ji valdo savo savą pokalbių laidą "Suze Orman Show" šeštadieniais, naktį, ant CNBC. Orman įėjo į New York Times bestselerių sąrašą su jos knyga, "9 Žingsniai į Finansinę Laisvę", kuri pabrėžia emocionalų būdą pasiekti finansinę laisvę. Ji tapo populiari, kai trys milijonai šios knygos kopijų buvo parduotos. Kitos dvi knygos, kurios turi tuos pačius sėkmės pavyzdžius yra, "Jūs Uždirbote Tai, Nepraraskite To" ir "Pinigų Knyga Neįtikėtinam Jaunimui, & Sulūžo".

Thomas Stanley: Autorius šešių apdovanojimo laimėjimo knygų, kurios apėmė visus bendrus ryšius Amerikos turtingų žmonių, daktaro Stanley studijavo turtingą rinką Amerikoje daugiau kaip 30 metų. Jis yra žinomas dėl jo New York Times bestselerio "Milijonierius Greta", iš kurių daugiau kaip du milijonai kopijų buvo parduotos. Vėliau jis publikavo kitą knygą, "Milijonieriaus Protas", pagrįstas Amerikos finansiniu elitu. Ši knyga pasirodė #2 New York Times bestselerio sąraše. Jo paskutinė knyga, "Sustojimas, Veikiantis Turtingas" 2009, yra septinta tarp jo knygų. Stanley yra ekspertas būdų supratime tapti turtingas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

David Bach: David L. Bach yra populiarus Amerikos skelbimo pažinčių skyrelyje finansų autorius, motyvacinis kalbėtojas ir verslininkas. Jis veda televizijos laidas, kur jis aptaria pinigų vadybos techniką. David pirma knyga "Protinga Moterų Pabaiga Turtingas" įgytas populiarumas, pasirodydama ant Niujorko bestselerio įrašo į sąrašą dešimtmetį. Autorius yra žinomiausias jo "Pabaigai Turtinga" knygos serija ir "Automatinis Milijonierius" knygos serija. Iš jo 12 knygų, 11 knygų buvo nacionaliniai bestseleriai ir 4 knygos – "Automatinis Milijonierius", "Protinga Turtinga Moterų Pabaiga", "Protinga Porų Pabaiga, Turtinga", ir "Pabaiga, Turtinga", atrodė tuo pačiu metu Wall Street Journal ir Verslo Savaitę geriausiai pardavėjų sąrašas.

Patarimas, pateiktas šitų ekspertų, yra priimtas nuo jų tikros gyvenimo patirties ir buvo pabandytas ir įrodytas sektis. Jei jūs norite padaryti teisingus savo asmeninių finansų pakeitimus, sekti bet kurį šito guru į sveikiems asmeniniams finansams taip pat kaip siekti į jūsų finansinius tikslus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *