Dovana vaikams

Kartais pamirštame savo vaikus , kuriems reikia skirti nemažai dėmesio , nes nori būti įvertintais ir pastebėtais. Skaudžiausia, kai vaikai neturi papildomo užsiėmimo ir pradeda vaikščioti gatvėse, kur ieško bendraminčių ir draugų , kurie parodytu didesnį dėmesį. Vaikai nėra tokie protingi, kiek suaugę žmonės , tačiau jie labai pajaučia nuoširdumą, nes yra naivus ir dar nematė gyvenimo tamsesnių spalvų, todėl pasitiki labiau savo bendraamžiais , kurie daugiau parodo dėmesį. Vertina netikra meilę, nes neturi atramos. Mokslininkai buvo padarė tyrimą, kuris įrodė, kad beždžionėlė atskirta nuo mamos buvo ieškanti šilumos prie dirbtinos ir netikros metalinės mamos, kuri buvo apdengta kailiniais. Todėl ir vaikai ieško tos meilės , kur visai nereiktu, tačiau jeigu šeimoje gautu teigiamą meilės šilumą , tuomet ir beždžionėlė būtų prie tikrosios savo mamos.

http://tshirtmafia.co.uk/kate-moss-t-shirts-1019.tVaikai labai jautrus ir patikliai reaguojantis į aplinką, bent taip įrodė mokslininkas , kuris eksperimento metu  daužė metalu norėdamas skleisdamas nemalonų garsą, nors prieš tai buvo užsidėjęs baisias kaukes, kurios vaiko neišgąsdino , bet po garsų vaiko reakcija tapo labai jautri , tačiau istorija nutyli faktus , nes po eksperimentovaikas pradėjo sirgti kažkokiomis ligomis . Tai įrodo, kad vaikai nuo mažens reaguoja į aplinką susipažindami  garsais , kurie paliečia vaiko psichologiją. Todėl mažų vaikų nepatartina vesti į aplinką , kur galima sulaukti didelio triukšmo.

Taigi, vaikams visada reikia parodyti tinkamą dėmesį ir stengtis , kad gautu šilumos , kuri yra viena iš svarbiausių. Norėdami nustebinti savo vaikus , atkreipkite dėmesį į swag t shirts  ir   taip pat Kate Moss T shirts .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *