Finansinis planavimas – rizikuoja prieš apdovanojimą.

ikas." reklama internete Pavojus" yra trukmė, kurią mes girdime taip dažnai, ir dar ne, daugelis mūsų iš tikrųjų žino tai, ką jis reiškia. Paprastai, mes visi galvojame "apie pavojų" kaip apie pralaiminčius pinigus dėl blogo investicinio sprendimo ar ekonomikos tanking, kaip mes visi pamatėme, vyksta mūsų namams.

Ir tikras, šis pavojaus tipas yra tikras, dar tai nėra vienintelis "pavojaus" tipas, tai ten, potencialiai laukia, kad skaudintų jūsų saugumą. Taip pat, dauguma mūsų turi supratimą, kad paprastai, (bet ne visada), kuo daugiau "pavojaus" jūs imate, tuo aukščiau potencialus apdovanojimas. Jūs žinote, kaip investavimas į jūsų dieverį "negali praleisti" telefono automato verslo, ar ėjimo trumpo ant auksinės ateities ant ribos
Jūs galėtumėte būti užmuštas, bet jei reikalas dirba, jūs galėtumėte pasidaryti turtingas.

Ši taisyklė yra gana kieta, bet yra ne visada atvejis. Pavyzdžiui, aptarkime vienintelę riziką, kurią jūs galite prisiimti, kuris pažeidžia pavojaus/apdovanojimo taisykles. Pavojus, kuris labiausiai yra paplitęs rizika, kurią mes matome žmones prisiimant, ir tai vandens turizmas siūlo daug didesnę galimybę praradimo, be lygiai didesnės pelnymo galimybės! Koks pavojus yra tai? Pavojus ne BUVIMO ĮVAIRUS! Paaiškinkime paprastą įvairinimo sąvoką. Tai yra tiesiog sąvoka, kad nepadėtų visų jūsų kiaušinių į vieną krepšį!

Mes žinome, kad tai yra panašus į vaikų darželio pamoką, bet prašom pakęsti mus. Net nepaisant to, kad buvimas įvairus yra panašus į pagrindinį jūsų investicijų fondą, aš pasakysiu jums, kad daugiau kaip 90 % klientų, kuriuos mes matome yra taip prastai įvairus, kad jie yra dideliame pavojuje! Žr., jei jūs turite labiausiai ar visi jūsų pinigai, aprišti kompanijoje, jūs dirbate, pavyzdžiui, jūs esate dideliame pavojuje! Mes matome žmones visada, kurie dirba kompanijoje, turi visą jų draudimo pašalpą per kompaniją, turi jų pelno pasidalijimo planą nuo kompanijos, ir valdo ryšulį kompanijos akcijos ir asmeniškai ir jų 401 (k) planas ar bet koks! Ar, padėdamas visus jūsų pinigus rinkoje visumoje. Mes vis dar svarstome serveriai.lt tai kaip vieną investiciją, jei tai yra viskas, kurį jūs turite, net jei jūs turite daug akcijų savo portfelyje. Jei jūsų kompanija ar rinka visumoje čiulpia vėją, jūs esate dideliame pavojuje!

Bet kuris iš to reiškia daugiau jums šviesoje 2008, ir 2011 vertybinių popierių biržos amerikietiškų kalnelių? Yra nedaug, jei koks nors potencialus apdovanojimas už šią šeimą, kad sulaikytų jų visą finansinį saugumą aprišo šitoje kompanijoje, ar viename investicijos tipe. Labai daug žmonių yra, imdami visą lygiai aukštą apdovanojimo potencialą!

Šis įvairinimo trūkumas gali būti labiausiai mirtina rizika, kurią jūs galite kada nors prisiimti! Jūs turite būti realistinis savo vertinime to, kaip jūs esate įvairus. Jūs negalite manyti, kad jūs esate saugiai įvairus, jei jūs turite pinigus šešiuose skirtinguose bankuose! Tuo metu, kai jūs turite įvairus tarp bankų, jūs NESATE ĮVAIRUS TARP VERTINGŲ DALYKŲ TIPŲ!

Žr., teisingas įvairinimas susideda iš buvimo įvairus prie skirtingų tipų ir investicijų formų! Pavyzdžiui, kažkas, kas padalyja pinigus tarp banko kompaktinio disko, anuitetai, gyvybės draudimo grynųjų pinigų vertės, akcijos, obligacijos, nekilnojamasis turtas, užsienio instrumentai, ir taip toliau, ir taip toliau. yra teisingas įvairinimas!

Pažiūrėkime į pavyzdį to, kaip jūsų pinigų į skirtingus vertingo dalyko tipus padalijimas galėjo pridėti neįtikėtiną saugumą! Pasakykime, kad kažkoks investitorius turi 100.000$, kad investuotų kapitalą, ir vienas pasirinkimas padėjo tai į palyginti žemą pavojų, žemai duodamas pranešimą, ir kitu atveju, padalydamas tai į penkis $20 000 gabalų.

Ir, manykime, kad dvi penkių investicijų į įvairų pasirinkimą nedaro jokių pinigų, ir kiti trys daro kaip rodytas. Investuokite 100.000$ 4 % 20 Metų = 219.112$ Palyginti su daugiau kaip 20 Metų Įvairinimu:

Investuokite # 1-20.000$, Visas Praradimas = 0 Investuoja # 2-20.000$ 0 % =, 20.000$ Investuoja # 3-20.000$ 5 % =, 53.065$ Investuoja # 4$ 20 000 10 % =, 134.550$ Investuoja # 5-20.000$ 12 % = 192.926$ VISI 400.541$

Padarykite jūs matote, kaip, net nepaisant to, kad viena investicija buvo visas praradimas, ir kiekvienas nepadarė nieko, šis investitorius vis dar padarė daugiau pinigų, įvairindamas! (PAŽYMĖKITE – TAI YRA PAVYZDYS TIKTAI ILIUSTRACIJOS TIKSLAIS, IR nėra NUMATOMA, KAD DARYTŲ BET KOKĮ PRANAŠAVIMĄ AR PROJEKTAVIMĄ. JOKIE SUGRĮŽIMAI Nėra DUOTI SUPRASTI AR IŠDĖSTYTI.)

Dabar, aš noriu užduoti jums kai kuriuos rimtus klausimus. Jūs esate iš tikrųjų įvairus? Jūs iš tikrųjų žinote? Jei ne, jūs galite norėti turėti savo visą portfelį ir finansinę padėtį, apžvelgtą, tokiu būdu jūs galite maksimizuoti savo potencialą ir sumažinti jūsų pavojų. Papildoma informacija yra pasiekiama jūsų >

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *