Gėda, gėda, gėda – jūs leidžiate per daug?.

ikas. Tai yra 3:00pm, ir jūs esate vietinėje alėjoje. Jūs matote batų porą parduodama, ir jūs išrėžiate savo kreditinę kortelę, kad nupirktumėte juos. Jūs įeinate į parduotuvę ir nurodote į batus. Pardavėja išeina atgal ir renka jūsų dydį. Tada ji eina į kasos aparatą ir sako jums visą sumą.

"Tai bus 33,98$." Jūs slenkate savo kreditinę kortelę ant mašinos ir niukso į "kreditą". Tada mašina daro juokingą pypsėjimą. "Tai buvo smukdyta." Jūs svetainiu kurimas sakote, kad ji kviestų kompaniją ir paklaustų, kas neteisinga. Pardavėja ima jūsų kortelę ir daro pokalbį telefonu. Ji grįžta ir ima žirkles ir sumažina jūsų kortelę pusėje.
Jūs kada nors buvote tokioje situacijoje? Galbūt jūsų kortelė buvo tik smukdyta, ir jūs tiesiog išėjote. pirmas kreditas nemokamai Bet koks atvejo galbūt, žmonės bankrutuoja ir įgyja vis daugiau skolos iki minutės. Kodėl yra tai? Mes tik leidžiame per daug?

Kiekvienas daro tai. Mes švaistomės kartais. Mes perkame gražią porą batų, ar pora geria, ar nuomoti naują automobilį, galbūt gauti žavų, menką žaislinį šunį. Tada mes žiūrime į mūsų pavėluotas sąskaitas ir stebuklą, kas įvyko su visiems pinigams? Šiame einamajame nuosmukyje mes negalime leisti sau švaistytis, net kai mes jaučiame, kad mums reikia šitų materialių dalykų. Mes tik turime užtikrinti viršuje mūsų juostas ir būti išmintingi su tuo, ant ko mes nusprendžiame išleisti pinigus.

Aš esu viskas kolegijos išsimokslinimui, bet jūsų vaikas iš tikrųjų turi nueiti į Gebenės Lygos mokyklą? Tai Starbucks venti atšaldyta kava ragauja bauginantis, bet jūs negalite tik nupirkti reguliaraus kavos krepšio ir virti tai namie? Ne tai kad mes leidžiame TONĄ pinigų greitas svorio metimas ant mėšlo, mes tikrai turime turėti kelis iš tų, impulsas perka. Mes tik turime būti protingi apie tai, ką mes perkame. Kad ir kas tai yra, tai nuperkama, turi dirbti jumyse vietoj darbo PRIEŠ jus.

Geras pavyzdys būtų organinis, gamina. Tai gana brangu, aš neketinu gulėti, bet jei jūs sudedate surogatinio maisto kainas, išima ir mikrobanginiai gabūs valgiai, tai iš tikrųjų pigiau. Vienintelis daiktas yra, yra, kad jūs turite virti ir paruošti vaisius ir veggies. Taip kuris, jei papildomam reikia be penkiolikos minučių pirma valandos, kad padarytų? Jūs gavote savo gardų valgį, ir tai buvo įrodyta, gali padėti atsikratyti nutukimo ir vėžio visi gardžiame, spalvingame pakete. Jūs negalite pralaimėti.

Tai yra tuo, apie ką aš kalbu. Padarykite savo pirkimo darbą jums. Priverskite tai priversti jus jaustis gerai, atrodyti geras, ir su viltimi gerai jaustis taip, kad jūs baigsite tuo, kad darysite daugiau pinigų. Tokiu būdu nuimkite savo gėdą ir uždėkite savo smegenis. Protingas pirkėjas yra laimingas pirkėjas.

Straipsnis prie: rozmarinas Jasmine Rivera

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *