Sėklos sodinimas

Bet koks patikimas Sėklos namas gali būti priklausytas nuo geroms sėkloms; bet tačiau, yra didelio pavojaus sėklose. Sėkla gali iš visko sprendžiant būti gera ir dar neturėti to viduje gyvybingumą pakankamai, ar valdžią, kad pagamintų ištvermingą augalą.

Jei jūs taupote sėklą nuo savo savų augalų, jūs sugebate išsirinkti rūpestingai. Manykite, kad jūs taupote astros augalų sėklą. Ant kokio sužydėjimo jūs turite apsispręsti? Dabar tai nėra sužydėjimas tiktai, kurį jūs turite svarstyti, bet visas augalas. Kodėl? Kadangi silpnas, padrikas augalas gali pagaminti vieną puikų sužydėjimą. Žiūrėjimas, kad vienas sužydėjimas, taip iš tikrųjų gražus, jūs galvojate apie nesuskaičiuojamus lygiai gražius augalus, kuriuos jūs ketinate turėti nuo sėklų. Bet taip tikėtina kaip ne Sėklos pagamins augalus kaip tėvų augalas.

Taip sėklos pasirinkime visą augalą turi svarstyti. Yra tai tvirtas, stiprus, gerai suformuotas ir simetriškas; tai turi žymų puikaus sužydėjimo skaičių? Jie yra klausimai, kad paklaustų Sėklos pasirinkime.

Jei turi įvykti, jūs turite galimybę aplankyti seedsman sodą, jūs pamatysite čia ir ten sužydėjimas su virvele, surišta aplink tai. Jie yra sužydėjimas, pasirinktas sėklai. Jei jūs pažiūrėsite į visą augalą su rūpinimusi, jūs sugebėsite pamatyti punktus, kuriuos sodininkas laikė turint omenyje, kai jis padarė savo pasirinkimo darbą.

Rankinės pasirinkimo dydis yra kitas punktas, kad laikytųsi turint omenyje. Dabar mes nežinome jokio būdo pasakyti kažką apie augalus, iš kurių ši ypatinga sėklų kolekcija atvyko. Tokiu būdu mes turime galvoti mūsų visą apie sėklas savarankiškai. Ganėtinai akivaizdu, kad yra kažkoks pasirinkimas; keli yra daug didesni negu kiti; keli daug putlesni, taip pat. Būtinai pasirinkite didžiausią ir pilniausią sėklą. Priežastis yra tai: Kai jūs atidarote pupą, ir tai labai akivaizdu, taip pat, arachyje, jūs matote atrodo tai, kas yra mažas augalas. Tokiu būdu tai yra. Su tik teisingomis sąlygomis išsivystymui šis ‘mažas vaikinas’ perauga į pupos augalą, kurį jūs žinote taip gerai.